Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Julsita @ 2013 07 31, 21:15)
Ne si turit galvoje Кадетство ? Jei sita,tai i Rojaus obuoliukus visai nepanasus,bet man labai patiko.Perziurejau visa ir dar tesini Kemliovskie kursanty

Ačiū, tikrai šitas. Žinau, kad nepanašus į Rojaus obuoliukus, bet vis užmesdavau akį, kai rodydavo per teliką ir noriu normaliai pažiūrėti.
Atsakyti
tai dar karta klausiu, ar yra sio filmo antras sezonas?_Судьба загадочное завтра 2,
Atsakyti
Laba user posted image
ewacka, man taip pat labai labai patiko ''Пандора'' /2011/ Iki pat paskutines serijos speliojau kaip bus- ar taip? ar vis tik taip? Puiki pagrindiniu aktoriu vaidyba. Labai dziaugiuos, kad paziurejau. Net nekilo dvejoniu ar kelti i savo rekomenduojamu filmu sarasa-archyva.
Tik dabar neaisku ka toliau po sio filmo noreciau ziureti. user posted image

Премера1/2 -2/2 (Po pirmos premjeros pristatymo iskart seka automatiskai kita, jei nepertrauksit tai iskart parodys dvi- viena po kitos)
Премера-3
Отрывок-1
Отрывок-2
Фрагменты-1
Епизоды-1
http://kinozal.tv/de...s.php?id=916534

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


QUOTE(Sim@ @ 2013 07 31, 14:31)
dar paziuurejau_72 метра , bet nepatiko:(
QUOTE(saulyte525 @ 2013 07 31, 18:41)

Na va, kaip tik ruošiausi pažiūrėt, o kitoms ar patiko  ax.gif
QUOTE(Sim@ @ 2013 07 31, 19:50)

jei gerai pamenu, tai si filma rekomendavo Visgi, jos ir reikia klausti apie ji:)



As sito filmo neziurejusi ir nieko apie ji nezinau user posted image
QUOTE(Sim@ @ 2013 08 01, 12:57)
Судьба загадочное завтра 2

Nera ir nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 08 01, 14:04)
Nera ir nebuvo.

dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
paziurejau_Redkaja grupa krovi_ thumbup.gif
apie daktarus, ju darba, med.pagalba zmonems, meile ir t.t.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Paziurejau Provincial,is pradziu,paskaicius komentarus kinozale-abejojau,bet pazirejus-nesigailiu,man patiko smile.gif

Dabar vyras namie-nera kada ziureti,tai vakarais ziurim per TV Serofima,specialiai nesiusciau,bet nors ir matyta visitiek idomu paziureti thumbup.gif
Atsakyti
O mes ziurim komedijini seriala "Nerealnaja istorija", pirmas sezonas man patiko, antram nepatiko intarpai-dainuskos, tai ismokom jas persukti. Ir kuo toliau, tuo labiau ziurim ir zvengiam-igauna pagreiti komedijinis serialas thumbup.gif Siuo metu ziuriu antro sezono 24 serija.
Serialo principas: paimamas koks epizodas is istorijos ir jis perdirbamas, pvz, kaip rusai chanui duokle mokedavo thumbup.gif arba kaip Ivanas Rustusis, visus bajorus ant kuolu sodines, o savo sunaus suvaldyti negalejes, arba kaip Petras I naujus istatymus ivedinejes... Nu zodziu, tikrai nereali istorija pakreipta komedijos linkme drinks_cheers.gif
http://www.seasonvar...a_istoriya.html
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 08 01, 20:51)
O mes ziurim komedijini seriala "Nerealnaja istorija", p

Pabandem su MB paziuret ir neprilipo. toliau tesiam Super Maksa
Atsakyti
meciau ,,znaxar", nes jis man pradejo i fantastini panaset ir griebiau ,,liubov na milijon", va sita tai vakar ziurejau, ziurejau, kad net bijojau paziuret kada baigiau, dar dvi serijos liko. Fainuoliskas filmas, su juokingom situacijom wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kai paziurejau_Redkaja grupa krovi_pamirsau parasyt, tiksliau uzklaust (kurios matet), ar sapnavau, ar siame seriale nuo 6 serijos vaidina lietuviu aktorius Liubomiras Laucevicius?
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 08 03, 10:40)
sveikos 4u.gif
kai paziurejau_Redkaja grupa krovi_pamirsau parasyt, tiksliau uzklaust (kurios matet), ar sapnavau, ar siame seriale nuo 6 serijos vaidina lietuviu aktorius Liubomiras Laucevicius?

Mačius šitą filmą,bet jau neatsimenu,bet gali būt-aš jį ne vienam rusų filme mačius.
Va,kinozale pažiūrėjau šio filmo aktorių sąrašą:
В ролях: Екатерина Порубель, Дмитрий Орлов (III), Прохор Дубравин, Татьяна Ташкова, Евгений Кулаков, Наталья Тищенко, Юлия Кокрятская, Владимир Носик, Жанна Терлецкая, Евгения Бордзиловская, Александр Серский, Любомирас Лауцявичюс , Игорь Ларин (II), Ирина Шевчук, Светлана Устинова, Аракел (Алексей) Семёнов ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 08 03, 10:49)
Mačius šitą filmą,bet jau neatsimenu,bet gali būt-aš jį ne vienam rusų filme mačius.
Va,kinozale pažiūrėjau šio filmo aktorių sąrašą:
В ролях: Екатерина Порубель, Дмитрий Орлов (III), Прохор Дубравин, Татьяна Ташкова, Евгений Кулаков, Наталья Тищенко, Юлия Кокрятская, Владимир Носик, Жанна Терлецкая, Евгения Бордзиловская, Александр Серский, Любомирас Лауцявичюс , Игорь Ларин (II), Ирина Шевчук, Светлана Устинова, Аракел (Алексей) Семёнов  ax.gif

dekui, vadinas, dar mano akys gerai rode, jei pazinau thumbup.gif
Atsakyti