Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 07 31, 00:40)
Baigiau ziureti ''Любовь на миллион'' /2013/

geras ir idomus filmas isties thumbup.gif

laba ryta, vakar iki velumos ziurejau_Пленница_bet nesupratau sio filmo blush2.gif dar irasas toks kazkoks trukciojantis, tai bet ir neidomus.
Atsakyti
geras, patiko, apsiverkiau gale, aciu, eilės patiko pačiam gale filmo:
http://www.youtube.c...h?v=u1Le3T80xDs

QUOTE(Sim@ @ 2013 07 30, 14:32)
paziurejau_Деточки (2013)_ thumbup.gif filmas thumbup.gif net apsiverkiau paciam gale verysad.gif
user posted image
aciu, kas rekomendavo 4u.gif
PAZIUREKIT BUTINAI cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 31 liepos 2013 - 08:22
paizurejau_Пандора (2009)_nieko, bet susizavejimo nesukele. Aciu, kas rekomendavo 4u.gif
Atsakyti
dar paziuurejau_72 метра , bet nepatiko:(
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 07 31, 13:31)
dar paziuurejau_72 метра , bet nepatiko:(

Na va, kaip tik ruošiausi pažiūrėt, o kitoms ar patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 07 31, 18:41)
Na va, kaip tik ruošiausi pažiūrėt, o kitoms ar patiko  ax.gif

na, jis nenaujas, toks nelabai ryskus. o pats filmas apie jureivius...
jei gerai pamenu, tai si filma rekomendavo Visgi, jos ir reikia klausti apie ji:)

db pradejau ziuret_
user posted image
tai jau patinka 4u.gif
http://torrentline.n...tvo-zhizni.html
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 07 31, 18:41)
Na va, kaip tik ruošiausi pažiūrėt, o kitoms ar patiko  ax.gif

Aš jį jau prieš kokius 6 metus žiūrėjus,jei ne daugiau,tai man labai patiko
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 07 31, 18:41)
Na va, kaip tik ruošiausi pažiūrėt, o kitoms ar patiko  ax.gif

Man irgi nepatiko. Yra kitas rusiškas filmas apie povandeninį laivą, paremtas faktais apie Kurske paskendusį ar kažkas panašaus. Va šitas man labai patiko, bet nepamenu pavadinimo.
O 'Metro' tai labai patiko, žiūrėjau įsitempusi thumbup.gif Toks tikroviškas tongue.gif

Norėčiau dabar kažką tokio kaip Rojaus obuoliukai blush2.gif Bet jau visus tuos pagrindinius mačiau doh.gif
Nepamet kaip vadinasi serialus apie jaunuolių karinę mokyklą, toks blondinas vaikinukas vaidino? Suvorovo kažkokia mokykla. Jei matėt, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
o man, gal kuri idetu nuoroda sio filmo_Судьба загадочное завтра 2, nes per kinozal.tv raso, kad neranda tokio...
pirma atsisiunciau:)
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2013 07 31, 20:17)

Nepamet kaip vadinasi serialus apie jaunuolių karinę mokyklą, toks blondinas vaikinukas vaidino? Suvorovo kažkokia mokykla. Jei matėt, kokie atsiliepimai?

Ne si turit galvoje Кадетство ? Jei sita,tai i Rojaus obuoliukus visai nepanasus,bet man labai patiko.Perziurejau visa ir dar tesini Kemliovskie kursanty
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 07 31, 21:15)
Ne si turit galvoje Кадетство ? Jei sita,tai i Rojaus obuoliukus visai nepanasus,bet man labai patiko.Perziurejau visa ir dar tesini Kemliovskie kursanty

Mums su vyru irgi labai patiko drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif Seriju daug, bet kiekviena tarsi atskira istorija, o kadangi sutapo, kad mano vyresneliui buvo tiek metu, kaip tiems vaikinukams, tai labai artimas serialas, labai artimos problemos buvo nagrinejamos drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas rytas, paziurejau, patiko, rekomenduoju 4u.gif
user posted image

Atsakyti