Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 07 30, 01:36)

aciu uz rekomendacijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 30, 00:36)
Tik dabar pagaliau paziurejau tai ka jau dauguma esat mate,  ''Метро'' /2012/

O man sis nelabai kazkaip. Na siaip ideja gal ir gera, bet man nelabai patiko tam tikru aktoriu vaidinimas si karta. Nors jie skaitosi geri, bet vietomis taip ,,pigiai" suvaidinta, kad ziurint i juos man buvo geda uz juos biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Sodoma ir Gomora pas mus blink.gif fear.gif fear.gif fear.gif Vakar kaip prasidėjo vakare, davė visą naktį ir iki šiol daužosi.Bet taip siaubingai, seniaii jau taip buvo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 30, 10:58)
Labas rytas 4u.gif

Sodoma ir Gomora pas mus blink.gif  fear.gif  fear.gif  fear.gif Vakar kaip prasidėjo vakare, davė visą naktį ir iki šiol daužosi.Bet taip siaubingai, seniaii jau taip buvo


Oho blink.gif Pasd mus jau vakar ir raukesiraukesi,manem,kad gausim kokio skvalo,ale nieko.Va ir dabar saule sviecia,tvankumas neispasakytas. Kazin ar ir neateis g.gif
Atsakyti
Доярка из Хацапетовки
Kvailas filmas, bet toks kabinantis- pažiūrėjau visas serijas pirmo sezono. Bet antro jau nepradėsiu
Atsakyti
Laba smile.gif

QUOTE(Sim@ @ 2013 07 28, 07:57)
labai patiko thumbup.gif ir smaikstus vietomis, ir siaip thumbup.gif 

Pradejau ziureti ir uzsikabinau, ir nepatikesi iki 06val ryto ziurejau doh.gif Kur mano protas, gerai kad 12val i darba. Beliko 2 paskutines serijos.
Niu fainas fainas, patinka smile.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 07 30, 05:58)
Paziurejom pirma sezona. Patiko drinks_cheers.gif Uz tai antram sezone kai eme aktorius keisti, tai...

Pasitaiko pasitaiko...
As irgi nelabai megeja kas liecia aktoriu keitima.

QUOTE(Sim@ @ 2013 07 30, 08:33)
laba ryta, vakar iki velios velumos ziurejau_Otel President, bet nelabai man jis.

Jis toks gan savotiskas, ji reikai perprast, ten ta moteris kiekviena serija kazka isnarplioja, gelbeja, padeda ir t.t. Na toks tarpinis variantas...
QUOTE(JN @ 2013 07 30, 08:37)
Man tai patiko ir antras.

Sitie abu ten faini
user posted image
QUOTE(ewacka @ 2013 07 30, 10:50)
O man sis nelabai kazkaip. Na siaip ideja gal ir gera, bet man nelabai patiko tam tikru aktoriu vaidinimas si karta.

Jo? Man tai gan labai normaliai pasirode.
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 30, 10:58)
Labas rytas

Ir dabar? blink.gif Ziuriu ko cia pas mus vejas nuo vakar vakaro velaus.
Zadejo ir pas mus siandien po piet tas geris but, reik eit viska sandariau uzdaryti.
Atsakyti
labas 4u.gif
pas mus jokio lietaus, griaustinio, perkūnijos. vakar vakare su kaiminka su dviračiais pralėkėm, paskui po obelim susėdę po vyno taurę. toks gaivus gaivus vakaras buvo wub.gif

susipažinom su sena pažįstama. dabar jau reiktų sakyt nauja pažįstama lotuliukas.gif labai labai simpatiška, maloni bendramintė 4u.gif

dabar virtuvėj žiemai atsargas ruošdama žiūriu
http://kinozal.tv/de...s.php?id=973951
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 29, 14:15)
Analogiskai ir man drinks_cheers.gif
Su Е. Добровольска man tokie keistoki filmai sakyciau 'paplauke', o kur Р. Рязанова vaidina, ten faini filmai.

visiskai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 07 30, 12:30)

susipažinom su sena pažįstama. dabar jau reiktų sakyt nauja pažįstama  lotuliukas.gif labai labai simpatiška, maloni bendramintė  4u.gif


Aciu uz simpatiska-ale nereikejo 4u.gif Man geda buvo, kad atvaziavo tokia jauna, liekna, grazi mergina, o as sena ir stora babce salia jos biggrin.gif Taip kad "sena"-ne vien is seniau pazistama, bet ir amziumi lotuliukas.gif
Bet vaziuodama pasidziaugiau, kad Supermama-kaip sekta kokia, draugu gali rasti bet kokiam pasaulio kraste, tereikia pasakyti kodini zodi "supermama" drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 07 30, 12:50)
Aciu uz simpatiska-ale nereikejo 4u.gif Man geda buvo, kad atvaziavo tokia jauna, liekna, grazi mergina, o as sena ir stora babce salia jos biggrin.gif Taip kad "sena"-ne vien is seniau pazistama, bet ir amziumi lotuliukas.gif
Bet vaziuodama pasidziaugiau, kad Supermama-kaip sekta kokia, draugu gali rasti bet kokiam pasaulio kraste, tereikia pasakyti kodini zodi "supermama"  drinks_cheers.gif  4u.gif

Šaunuolės, kad randat laiko susipažinti 4u.gif
Jei kada kas būsit Raseiniuose, duokit žinot 4u.gif
Atsakyti
paziurejau_Деточки (2013)_ thumbup.gif filmas thumbup.gif net apsiverkiau paciam gale verysad.gif
user posted image
aciu, kas rekomendavo 4u.gif
PAZIUREKIT BUTINAI cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 30 liepos 2013 - 14:32
Labas vakaras user posted image
Baigiau ziureti ''Любовь на миллион'' /2013/
Премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1104328
Filmas apie tai, kaip labai sunku buti milionieriumi.
Lengvas ziurejimas su subtiliu humoru lengvam vakarui.

Cia viskas tik pirmoje serijoje.

Mergina ruosiasi jungtuvem su buvusiu karininku, ir labai netiketai viena diena prekybos centre sutinka savo buvusi su kuriuo issiskyre pries 5-rius metus. Tuomet kai buvo karu, jis jai siule teketi. Ji nesutiko. Mat buvo ivairiu problemu, o viena is ju- jis dievino kompiuterinius zaidimus. Jis vis sakydavo, kad tai yra jo ateitis ir is to jis ateityje prasigyvens. Ji mazdaug: susirasi normalu darba, tuomet ir pakalbesim. Vnz isiskyre (sito nerodo filme bet ji ta istorija atpasakoja savo geriausiai draugei).

Pirmas kartas
Susitikus prekybos centre jis atrodo nekaip: nelabai tvarkingas, nelabai svarus-zvalus, apranga net labai kokia, ir dar maza to, jos paparso keliu litu vynelui ar alui, mat pritruko. Ji galvoja- dieve dieve, as kalta, va issisyrem ir per mane prasigere. Paklause jo kur jis gyvena, jis pasake: ai ten kur gyvenu tai siuo metu statybos vyksta, dar ne viskas uzbaigta tai ten ir glaudziuosi.
Ji savo vel galvoja: siaubas, neturi kur gyventi, va praso keliu skatiku buteliui...alkoholikas, prasigere. Baisiai jai jo pagailsta. /Tai kad ir as pati tuo beveik patikejau/
(O is tiesu, jis grizo po naktines zukles ar medziokles (jau pati dabar nepamenu) ir draugai paprase nueiti nupirkti pagiriom koki buteli ir jau tuomet skirstytis namo)

O tuos penekrius metus jis gyveno Londone, studijavo, sukure savo versla, ir tapo milionierium is savo sukurto kompiuterinio zaidimo. Ir gyvena jis labai prasmatniame name beveik vos ne dvare (jo mama net nelabai pamena kur ten kokie kambariai ir kas ten yr), tik tiesiog ten vyksta remontas ir kol kas tik isikurdinama.

Antras kartas.
Jis jai paskambino vidury nakties, mat uzsimane padekoti, ir tuo metu jam ten kazkas duzta ir ji isgirdusi tai ragelyje paklause jo: kur tu? ka veiki? Jis pasake, kad yra siuo metu rusy ir sudauze stiklines.
Ji vel savo galvoja: siaubu siaubas, va geria kazkur rusy su kazkuom vidury nakties, stiklines duzta...
(O is tiesu, jis yra naktiniame klube, cokoliniame aukste, ir tiesiog uzkliude padaveja su padeklu tauremis).

Trecias kartas.
Nesa jis geliu puokste, priveria ta puokste tarp duru, roziu ziedlapiai byra, ai galvoja, mesiu jau as ja i siuksliu konteineri, meta ten ta puokste ir netycia ismeta kartu savo raktus. Na kas belieka, kapstosi tame siuksiu konteineryje, iesko raktu.
Tuo metu autombiliu vaziuoja ji su savo suzadetiniu. Pamato ji ten toki besikuicianti. Sirdi suspaudzia, stebtelna. Dar ir bomzai pristoja prie jo (jau jai ten prie jo stovint), maza to, vyskta kova-pasiskirstymas tarp siuksliu konteineriu tarp jo ir tikru bomzhu, o dar ir nelabai jis ten su jais susikalba, mazdaug kaip toje patarleje- jie sneka apie ratus jis batus... Jai is sono viskas tikrai pobaisia atrodo, bet bando to neparodyti. Labai gi taktiska ir supratinga moteris.

Vienu zodziu prasideda viskas nuo to.kad ji ji pradeda guosti- tu nepergyvenk, as tau padesiu is bedugnes pakilti, as tave kur nors idarbinsiu, apgyvendinsiu, surasiu tau gera narkologa. Tu tik nenusivilk gyvenimu, nebegerk. As tau padesiu.
Pati prisigalvoja kaip ji trauks is tos bedugnes, jam nelabai pavyksta ir zodzio iterpti, kad patikinti jog jis nera toks koks jai atrodo ir jam tikrai nereik jokios pagalbos...
Pradeda ji globoti, jos jaunikis siausiasi, tipo- tu cia man su tuo bomzu nedraugausi!

Na ir viskas nuo to prasideda.

Bet man ko gero labiausiai patiko jo draugas savo personazu siame filme.

Na ir to 'bomzho' mama prikolna. Viena fraze tai merginai mesteleta- Kas cia pas tave per kirpimas? Tu pas koki cia sodinika kerpiesi?

Pagrindine aktore man suzybejo siame filme (nes as jos nelabai megau siaip jau). Labai puikiai tiko siam vaidmeniui.

user posted image


Labanaktis user posted imageuser posted image
Atsakyti