Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 07 26, 20:24)


''Москва. Три вокзала 6 сезон'' /2013/


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaip faina..Aciu,Visgi,pati prazioplinau kazkaip unsure.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 07 26, 23:50)

O taip baisiai nesinori? console.gif Butu mano valia as irgi noreciau namuos pabut.



Baisiau negu baisiai nesinori doh.gif ,bet reikia..Dairinejuos kito,ale pas mus kaime arba prekyba,arba siuvykla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nesekme @ 2013 07 26, 13:16)
http://kinohouse.uco...2013-07-13-3314 Nezinau gal kas rekomendavo,bet man jis super smile.gif

Peržiūrėjau, patiko. Siužetas toks neįprastas. Niekaip neįtariau kas tas žudikas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 26, 23:10)
O va ka tik tik grizus namo, galvoju paklausiu kur jus- namuos jau ar dar pajuri smile.gif Norisi namo (tau, vaikam) ar dar nelabai? Zada lyg neblogus orus savaitgali.

jau namie 4u.gif kadangi isvaziuodami, namie palikom tecio siuntini is Airijos, kuri atidaryt galejome tik per Mato gimimo diena, tai yra _tik liepos 21 d. (o mes buvom Palangoj), tai ta dovanu siuntini atidareme tik siandien, tai vaikai jau vakar norejo pesciomis eiti is Palangos namo, nes lb rupejo tetes siuntinio turinys cool.gif

laba vakara smile.gif jau siuciuos pilnu tempu filmus jusu rekomenduotus ir probegom tvarkaus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 08, 18:35)
''Любовь на миллион'' 2013
сериал
http://kinozal.tv/de....php?id=1104328
user posted image

paziurejau 4u.gif labai patiko thumbup.gif ir smaikstus vietomis, ir siaip thumbup.gif aciu uz rekomendacija 4u.gif

LABAS RYTAS cool.gif
Atsakyti
Sveikos,
as kuria cia diena paziurejau serialia is 8 seriju ,,Pandora" bigsmile.gif man labai labai patiko 4u.gif bet ten viena is tu dvyniu vaidina ,,Artgolc", toms kam jos nepatinka, neziurekite biggrin.gif man kai jos patinka labai, tai filmas labai lengvai praejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 26, 22:50)

Sveika smile.gif Pradingus visai, muset irgi grybauji, kad mazai rodais smile.gif
Zinau, kad svente pas jumis. Ir kaip ten?


Pradingus-Nepradingus smile.gif Atostogauju thumbup.gif Kinų nežiūriu truputį kitokios veiklos turiu prie kompo. O šiaip sodas sodas sodas doh.gif Dabar kai tėčio nebėra viskas ant mūsų pečių liko....O nebuvom niekada prie žemės ūkio....

O apie šventę tai daugiau vaiaki papasakotų tongue.gif Vakar parėjo 2 val nakties, šiandien irgi visi mieste trainiojosi, tik mes su mažuoju sode buvom... Šventė gerai, bet aš jau musėt pasenau kad man nesinori tos žmonių jūros blink.gif Aš jau geriau sode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2013 07 28, 18:08)
,,Pandora"  bigsmile.gif man labai labai patiko  4u.gif bet ten viena is tu dvyniu vaidina ,,Artgolc",

galima butu nuorodas i filmus? g.gif
Atsakyti
user posted image
nu ne i tema, bet apie grybus ax.gif sios dienos musu su vyru laimikis
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 07 28, 23:48)
nu ne i tema, bet apie grybus ax.gif sios dienos musu su vyru laimikis

thumbup.gif saunuoliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 07 28, 23:48)
user posted image
nu ne i tema, bet apie grybus ax.gif sios dienos musu su vyru laimikis

Mmmmmmmmmmmmmmmm wub.gif thumbup.gif Kaip skanu,kaip faina.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 07 28, 23:48)
nu ne i tema, bet apie grybus ax.gif sios dienos musu su vyru laimikis

Ziuriu su baltu pavydu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 29 liepos 2013 - 06:39
Labas user posted image Tai ka, vel vasara paklydele sugrizo pas mus. Man net nesitiki, kad jau ketvirtadieni bus rugpjutis, paskutinis beliks vasaros menuo, taip greit man kazkaip user posted image

Paziurejau as ''Доярка из Хацапетовки'' /2007/ (antro sezono neziurejau, nes prisiminiau, kad tikrai esu maciusi). Pirma si filma negali buti, kad esu nemaciusi, bet kadangi 6 metai praeje nuo filmo 'pagaminimo' tai gal neatsimenu, tai ta proga as ji ir paziurejau.
Filmas apie pelene.
Pirmas vaizdas toks: rodo jaunuoli po audringos nakties kuris nepamena nei kur atsirado nei pas ka. Jo tevas (politikas-deputatas) atsiuncia jam malunsparni, kad skubiai parskraidinti ji namo, nes mirsta senelis ir nori palikti testamenta.
Kitas vaizdas toks: kazkokio kaimo gudumoj, kur net nera to kaimo pavadinimo zemelapyje, mergina melzia karves, nukosia piena, ir traukia i Maskva 'stoti' i mokslus. Naivumas jos nesvietiskas...

Senelis gulint mirties patale sukviecia savo seimos narius- sunu, marcia ir du anukus. Palikima palieka ne sunui, o anukui. Anukui 90%, anukei 10%, o sunui -spyga taukuota. Bet anukui iskelia dvi salygas, jis turi vesti vieno menesio begyje, ir isgyventi santuokoje ne maziau 5-riu metu. Nei jis gali su zmona skirtis nei zmona palikti jo per tuos 5 metus. Jei nors viena salyga bus neivykdyta, visas palikimas atiteks gyvunijos globos namams.
Anukas zinoma apie jokias vedybas net galvot nenori, jam dzin. O jo tevas yra labai suinteresuotas, kad sunus kuo greiciau vestu nes tuomet pinigai pasiliks bendram seimos katile, o ne 'vaikscios' kazkur. Iki to, jo ir sunaus santykiai buvo labai itmepti, o po sitos palikimo salygos, dar labiau pablogejo. Sunaus jis negerbia, izeidineja, menkina, ir galiausiai net sunaus neatsiklausias pats tevas jam iesko zmonos derancios i ju seimos aplinkai, statusui. Tevas daro sunui spaudima, pabrezia jam, kad jau beliko tik 29dienos susirast zmona, nes kitaip palikimas eis velniop, ir sunui blokuoja visas banko saskaitas, ir dar grasina ismest is namu.
Tuomet sunus sugalvoja kaip galetu uz visas nuoskaudas atsilyginti tevui zemiau plintuso. Nutaria susirast pats kuo prasciausia nuotaka, neisprususia, be jokiu deramu manieru, tik kuo kad baisesne butu. Ir jam pavyksta (dalinai, nes net neitaria, kad si mergaite laisvai kalba prancuziskai, ir nera jau ji tokai beviltiska). Vidurnakti suranda, ryte nuveda i santuokos rumus, liudininkais tampa jo draugas ir santuokos rumu valytoja. Vnz viskas ant smugio gaunasi.
Ateina jis jau su nauja savo zmona namo pas tevus (kad pamojuot santuokos liudijimu po nosim tevam), izengia i namus pats, o ja palieka ir pamirsta uz duru....

Man labai grazi daina kuria pats aktorius ir atlieka
Епизод-1 ''Не отпускай меня''
Епизод-1
Епизод-3
http://kinozal.tv/de...s.php?id=421317

user posted image


Kitas kuri ziurejau, ''Надежда как свидетельство жизни'' /2008/
Kinozale nera labai issamus filmo aprasymas, issamesnis butu toks:

''События сериала «Надежда как свидетельство жизни» начинаются с рассказа о том, как десять лет назад Андрей Митяев, талантливый выпускник юридического института, решил стать милиционером и повторить тем самым выбор своего отца. Молодой правозащитник вышел на свое первое дежурство и сразу же ему попадается вооруженный преступник, которого он пытается задержать.

Во время этого происшествия у Андрея с противником завязывается драка, во время которой раздается выстрел и преступник умирает на месте… Это очень потрясло молодого милиционера и наш герой, Андрей Митяев, принимает решение покинуть службу. Вскоре он становится адвокатом и, к тому же, опекуном дочери убитого - Нади. Он устраивает девочку в элитный пансион и помогает ей получить образование.

Проходит десять лет и однажды Андрей встречает уже повзрослевшую Надежду, он сразу же влюбляется в нее. Однако девушка пытается отомстить ему, поскольку видит в нем бывшего милиционера, который убил ее отца… Но ненависть Нади к Андрею длится не долго, вскоре она понимает, что ее чувство переросло в настоящую любовь.''


Visa filma speliojau kaip gi bus, ir baisiausia man buvo, kai ji uz jo istekejo is kersto, surado uzsakova, gavo 50 tukst $, kad sumoketi uzsakovui uz to jaunuolio (savo vyro) mirti. Ji vienareiksmiskai isitikinus, kad jis kaltas del jos tevo mirtis. O jo kaltes visai visai nera. Tik deja ji to nenutuokia.

Patiko ten vienos senoles zodziai sakyti ''Никогда не торопите судьбу. Но и не закрывайте плотно дверь. Она знает свой час. И вернётся тихо тихо, в тот момент, когда вы меньше всего её ожидаете.''

Епизод
Епизод-2
http://kinozal.tv/de....php?id=1020870

user posted image

Vnz likau patenkinta tuo, ka paziurejau ax.gif
_______________________________________________

sapniukass na ir gardus laimikis, niam niam essen.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 07 27, 09:31)
Aciu,Visgi,pati prazioplinau kazkaip

O as ir galvoju- na tikrai kazkas pas mus ziurejo si filma, niekaip negalejau prisiminti- kas? Viskas dabar aisku kas tas kas smile.gif
QUOTE(Sim@ @ 2013 07 27, 18:17)
, tai vaikai jau vakar norejo pesciomis eiti is Palangos namo, nes lb rupejo tetes siuntinio turinys 

As isivaizduoju kaip buvo nekantru vaikams smile.gif
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 28, 20:49)
..., bet aš jau musėt pasenau kad man nesinori tos žmonių jūros  blink.gif

Ir man nesinori schmoll.gif
_____________________________________

''Трое в Коми'' /2013/
Премера
http://kinozal.tv/de....php?id=1110138

user posted image
Atsakyti