Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Sim@ @ 2013 07 25, 14:27)

tai jus abi is vieno miesto? g.gif

Ne, miestai skirtingi, skiriames per 100km biggrin.gif Taip jau sutapo, kad netiketai susitiksim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 07 25, 14:33)
Ne, miestai skirtingi, skiriames per 100km biggrin.gif Taip jau sutapo, kad netiketai susitiksim drinks_cheers.gif

aisku, tuomet smagiu akimirku 4u.gif
Atsakyti
Arden dukrytei 4u.gif
Sim, mirštu dėl grybavimo, bet kol kas pas mus grybų nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 07 25, 14:23)
O mudvi su Arden rytoj minimeeta padarysim gathering.gif

Pasiziurejau i liniuote, sveikinu Tavo dukriuka su pirmu rimtu jubiliejumi 4u.gif

drinks_cheers.gif

aciuks.gif

QUOTE(Sim@ @ 2013 07 25, 14:32)
arden panele su 5 gimtadieniu ir nors jau didele, bet linkim


aciuks.gif
QUOTE(ErikaN @ 2013 07 25, 15:14)
Arden dukrytei  4u.gif
Sim, mirštu dėl grybavimo, bet kol kas pas mus grybų nėra  4u.gif

aciuks.gif

aš irgi grybautoja. visom prasmėm lotuliukas.gif ryt žadėjau lėkt iš ryto per savo vietas voveruškų, bet mašinos šiandien servisas neatidavė, tik rytoj atgausiu ratus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 07 25, 15:14)
Sim, mirštu dėl grybavimo, bet kol kas pas mus grybų nėra  4u.gif

thumbup.gif

QUOTE(arden @ 2013 07 25, 16:50)
aš irgi grybautoja. visom prasmėm

thumbup.gif
Atsakyti
http://kinohouse.uco...2013-07-13-3314 Nezinau gal kas rekomendavo,bet man jis super smile.gif
Atsakyti
smile.gif Laba. Na pagaliau savaitgalis, nes si darbo savaite man kazkokia ilga pasirode .
Apie ora, grybus kalbejot. Tai man oras visai neblogas buvo. Gal as cia jau rudens pasiilgus, štoli mastau.gif Man patinka rugsejis-spalis ax.gif
Kas liecia grybus, tai as negrybautoja visiskai, o vyras tai- taip. Tik isleisk ji i miska, varu neparvarysi. Panasiai kaip mano puske yra viena zakajana grybautoja. Tai va i pora su mano vyru jai labai tiktu. Gali ir vienas ir kitas po viena eit i miska. Mane varu nenuvarysi, nes tikrai pasiklysciau ir kukuociau miske. Ne mano oi ne mano tai schmoll.gif O dar ir ne i visoki miska galiu koja kelti. Esu turejusi stipria bronchine astma. Pora geru metu be inhaliatoriaus neissiversdavau, turejau nesiotis su savimi, nes bet kuria akimirka pradedavau dusti, negaledavau oro ikvepti. Padare tyrimus, tai netinka berzai, misko dregme ir pukai. Dabar jau keletas metu viskas gerai, bet kas isliko tai alergija katems, ypac balto plauko. Iki dabar su siuo gyvenu, neduokD jei kur sveciuos kate, tai doh.gif Nei arti sedet nei paglostyt tuo labaiu. Tai toleruoju ir sugyvenu tik su sunimis. Tokios va tokeles.

QUOTE(vaya @ 2013 07 22, 23:26)
Ангел в сердце, 2013
QUOTE(nesekme @ 2013 07 26, 13:16)

http://kinohouse.uco...2013-07-13-3314 Nezinau gal kas rekomendavo,bet man jis super smile.gif


Esu abu maciusi, ir abu patiko.
QUOTE(JN @ 2013 07 23, 08:24)
Доярка из Хацапетовки smile.gif

Man atrodo as ji kazkada buvau bepradejusi ziureti bet nepabaigiau. Ne todel, kad nepatiko, bet kazkaip susitrukde man, tai taip ir liko. Zadu grizti prie jo, nes su Кирилл Жандаров isties yra neblogu filmu. Aciu, kad priminet smile.gif
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 07 23, 09:56)

Viskas aisku dabar, священник gi smile.gif
QUOTE(ErikaN @ 2013 07 23, 11:28)
O čia mano dičkiai smile.gif

Zavus vaikai. Dukra tai visa tikra panele jau 4u.gif
Tarp mano vaiku irgi panasus skirtumas. 5,5 metu.
QUOTE(Ingaja @ 2013 07 24, 07:28)
ten kur visada gera grizt - Baltarusijon 
Pasisemiu as ten energijos, paklaidzioju kaimo keliukais: rusiskos trobeles, zmones, tvoros kokiu jau cia nerasi, nu tikrai taip kaip filmuose rodo  wub.gif

Man su Maskva lygiai taip pat. Visas centro gatves pazisti, vaiksciota, ir kai filmuose parodo- zinai kuri vieta, kuri gatve ir t.t.
O jau trobesiai ir tvoros tai tip top kaip rodo filmuose. Cia tik LT labai smarkiai issipuosusios sodybos ir ju aplinkos, o ten didele dauguma natural. Niu tik niekaip negaliu priprasti prie kaimo trobesiu zydros spalvos schmoll.gif Pas mus tai tokios siltos, pastelines spalvos.
QUOTE(sapniukass @ 2013 07 24, 12:29)
Man oras pats tas, net pasimaudyt spejau wub.gif

Na ir saunuole, uzsigrudinus kaip reikalas. As tai negaleciau niekaip schmoll.gif Kalatunas butu negyvai, uzsikalenciau dantim kaip reikalas.
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 25, 12:59)
Ar skaitėt?
Опознано тело актера Алексея Осипова
Papildyta:
Matėt kas pas mus vakar darėsi?

Neskaiciau, skaiciau kad dingo, bet kad rado- nezinojau. Tikrai labai gaila. Dar gyvent ir gyvent...
Oho, tai bent unsure.gif
___________________________________

Na o as beveik dvieju savaiciu begyje paziurejau nei daug nei mazai, du filmus. Na tiesa vienas 8-niu, o kitas 4-riu seriju. Bet man neprailgo.

''Мама будет против'' /2013/
Трейлер-1
Трейлер-2
http://kinozal.tv/de....php?id=1107946
Apie dvi mamas, kurios viena is ju turi sunu 32-ju metu, o kita- dukteri 32-ju metu. Jauni zmones turi savo antrasias puses. Bet deja deja. Nepavyksta jiems su antrom pusem. Tada sutinka vienas kita per nevykusia pazinti.
Jis darbdavys, ji ieskanti buhalterio darbo. Na nenori jis jos priimti i darba ir gana. Problema tame, kad ji labai panasi ji jo buvusia ir joje mato tik savo buvusiaja. O jai mirtinai reikia darbo, tai kaip ji tik vargse nebando isiteikti ir parodyti jam savo profesionaluma....

user posted image



Kitas, labai siltas nuosirdus filmas. Nebuciau niekad demesio atkreipusi (kad ir maciau jau ji kad jis yra pries pora metu atsirades) jei ne vienas vakaras prie TV, junginejau junginejau pulteli ir sustojau ties ten kazkokia vidurine serija, paziurejau as ja, na ir ka, sedau vyniot as tas 8-nias serijas. Ir taip seimynai sumigus kas vakara po keleta seriju.

Moteriai 43 m. Turi dukra 19-likmete kuriai yra sirdies yda. Butu gal dar gyvenus ir gyvenus su ta sirdies yda, bet susikloste visai kitos aplinkybes kurios ir nuleme jos netiketa mirti. Moteris isgyvena didele netekti.
Nuostabi moteris dosnia sirdimi. Ir labai kantri.

Tuo metu, kazkur kazkokiam kaleime iseina vyras atsedejes 3 metus. Autoivykis taip pat nulemes jo gyvenima.
Isejes neranda nei zmonos nei namu nei dukrytes (ikimokyklinio amziaus). Suzino, kad zmona mergaite atidavus i internata (metus laiko jos niekas ten neaplanke) ir jai neva nustatytas autizmas. Jis su tuo kategoriskai nesutinka.
Labai mylintis ir rupestingas tetis.
''Оплачено любовью'' /2011/
Трейлер
http://kinozal.tv/de...s.php?id=896412

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
''Пленница'' /2013/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1109344

user posted image


''Москва. Три вокзала 6 сезон'' /2013/
анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1108871

user posted image


''Деточки'' /2012/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1109186

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 26 liepos 2013 - 19:25
QUOTE(nesekme @ 2013 07 26, 13:16)

nemacius tokio. aciu uz rekomendacija 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 07 26, 19:29)
''Мама будет против'' /2013/
''Оплачено любовью'' /2011/
''Пленница'' /2013/
''Деточки'' /2012/

aciu uz rekomendacijas 4u.gif

laba vakara,
jau ryt namo wub.gif tai galesiu atsisiust visus filmus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 07 26, 21:38)
nemacius tokio.

jau ryt namo wub.gif

Tas geras, toks kitoks nei standartiniai, na bent jau man. Manau turetu patikti.

O va ka tik tik grizus namo, galvoju paklausiu kur jus- namuos jau ar dar pajuri smile.gif Norisi namo (tau, vaikam) ar dar nelabai? Zada lyg neblogus orus savaitgali.

-----------------
Ir dar, pamirsau prisidet prie gimtadieniniu linkejimu arden atzalai
user posted image


Daugiau lyg nieko nepamirsau mastau.gif
Atsakyti
Sveiki,
Pas mumi šventė 4u.gif

Ko nepasveikinau - visus sveikinu su visokiom sukaktim happybday.gif (tame tarpe ir Anglijos karališkąją šeimą tongue.gif tongue.gif tongue.gif )

QUOTE(Visgi @ 2013 07 26, 19:24)

Aga, mačiau STAR MEDIA jau reklamuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2013 07 23, 08:24)
, po to vakar damušiau antrąjį,

Tiesa, va ka noriu paklausti, o treciaji sezona ziurejot? Ir kaip jis?
Nes man ta aktore Мария Куликова nelabai schmoll.gif
QUOTE(Julsita @ 2013 07 23, 09:30)
Į pabaiga jau gerumas.. verysad.gif As nuo spalio iseinu darban...

O taip baisiai nesinori? console.gif Butu mano valia as irgi noreciau namuos pabut.
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 26, 23:38)
Sveiki,
Pas mumi šventė 4u.gif

Sveika smile.gif Pradingus visai, muset irgi grybauji, kad mazai rodais smile.gif
Zinau, kad svente pas jumis. Ir kaip ten?
Atsakyti