Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

labas rytas,

užsikabinau ant Serialo Доярка из Хацапетовки smile.gif Senas, matėt jau turbūt visos smile.gif Ale tiek patiko, pravariau per savaitgali vienu atsikvėpimu pirmą sezoną, po to vakar damušiau antrąjį, net vyras prilipęs žiūrėjo iki galo, nors šiaip tai jam šitos "ašaringos melodramos" nepatinka smile.gif


Et, gerai jums, kurios gali sėdėti sau namie per tokį lietų ir žiūrėti žiūrėti filmus .....smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2013 07 23, 08:24)
 
Et, gerai jums, kurios gali sėdėti sau namie per tokį lietų ir žiūrėti žiūrėti filmus .....smile.gif

drinks_cheers.gif Į pabaiga jau gerumas.. verysad.gif As nuo spalio iseinu darban...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 22, 22:05)
Labas vakaras
Prisedau cia neseniai prie pc ir ieskojau vienos laidos kuria siandien ziurejau per TV, ir likau maloniai nustebinta kad Ивана Охлобыстин turi sesis vaikus, nemzai sakyciau mastau.gif Toks vriednas Internuose, o va prasau, koks seimyniskas


Tai ji irgi ten pasakojo savo istorija: kaip vyras smurtavo, kaip isvoge ju dukryte ir  kaip per teisma jis ja is jos ateme ir ateme. Kaip policija papirkes buvo, kai ji vaziavo rasyti pareiskima ir t.t.
Bet vis tik as tos siandienines laidos neradau, bet radau siek tiek senesne.
Ольга Тумайкина

NeduokD kiek isgyventi visko reikia, ko tik ant svieto nepasitaiko.

as kai pirma karta isgirdau,kad turi tiek vaiku irgi buvao maloniai nustebinta,nu man jis ir kaip aktoriu ir kaip zmogus patinka,skaiciau paie ji nemazai thumbup.gif
ir tai mane truputi nustebino : Священник Русской православной церкви, временно запрещённый в священнослужении по собственному желанию.

ir apie ta aktore seniai ziurejau ta laida,taip gaila jos,kiek jai teko isgyventi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2013 07 22, 23:26)
Ангел в сердце, 2013
Mokykline meile, išleistuves, mylėsimviens kitą  visą gyvenimą, bet,,,,, priversta tekėti už kito. Praeina 20 metų. Dar vienas išbandymas jų laukia, ar įveiks?

dekui uz rekomendacija 4u.gif per mail.ru pasiskaiciau placiau apie si filma ir nepamemu, ar macius? blush2.gif nes pagal aprasyma, rodos, kad matytas...

QUOTE(Ramsius @ 2013 07 23, 00:52)
Sima, su gimtadieniu sūniuką 4u.gif Kokie abu Simiukai baltučiai tongue.gif
Klaipėdon netraukia? Jūros šventė savaitgalį tongue.gif

dekui 4u.gif Klaipedon netraukia, nes karta teko but Juros sventej (dar vaiku neturejau), bet ta grustis, ta zmoniu minia_mane tiesiog pykina. Aplamai, esu is tu zmoniu klases, kuriems masiniai renginiai ne prie sirdies blush2.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 07 23, 08:09)
Sim fainuoliai mažiai  4u.gif

4u.gif 4u.gif

QUOTE(JN @ 2013 07 23, 08:24)
Et, gerai jums, kurios gali sėdėti sau namie per tokį lietų ir žiūrėti žiūrėti filmus .....smile.gif

o, tai pati, ka veiki? g.gif

laba ryta, visoms 4u.gif na, siandien, turbut pati šalčiausia diena iš visų dviejų savaičių šaltumo, būnant čia, Palangoje blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 07 23, 09:31)

o, tai pati, ka veiki? g.gif


Pati aš dirbu... smile.gif Gerai, kad prie kompo biggrin.gif
Atsakyti
Visgi va ka dar radau smile.gif
Иван Охлобыстин станет отцом в седьмой раз
Atsakyti
O čia mano dičkiai smile.gif
[img=http://www.fotoshack.us/images/62009Vaikai.jpg]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 23 liepos 2013 - 10:31
QUOTE(ErikaN @ 2013 07 23, 11:28)

Grazus thumbup.gif Is pradziu pagalvojau-oho, ale kokia jauna mamyte, kiba sesuo, o paskui perskaiciau, kad "dickIAI" ir supratau, jog pirmas ispudis buvo tikras drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 07 23, 14:00)
Grazus thumbup.gif Is pradziu pagalvojau-oho, ale kokia jauna mamyte, kiba sesuo, o paskui perskaiciau, kad "dickIAI" ir supratau, jog pirmas ispudis buvo tikras drinks_cheers.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 07 23, 11:28)
O čia mano dičkiai smile.gif

labai grazi porele thumbup.gif wub.gif
as ir pamaniau, kad ta jaunoji moteris, tai pati blush2.gif
jei ne paslaptis, koks amziaus skirtumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 07 23, 18:33)
labai grazi porele thumbup.gif  wub.gif
as ir pamaniau, kad ta jaunoji moteris, tai pati blush2.gif
jei ne paslaptis, koks amziaus skirtumas? g.gif

4u.gif 5 metai
Atsakyti
Baigiau Univer, nu ka as zinau 2 sezono paskutinej serijoj nusoko nuo begiu is vis nesamones rode, toks jausmas nebesugalvojo ka cia parodzius doh.gif lotuliukas.gif Bandysiu ryt islekt ten kur visada gera grizt - Baltarusijon wub.gif Pasisemiu as ten energijos, paklaidzioju kaimo keliukais: rusiskos trobeles, zmones, tvoros kokiu jau cia nerasi, nu tikrai taip kaip filmuose rodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 24 liepos 2013 - 06:29