Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

Labas, retai rašau, tik skaitau visada.... blush2.gif

Visgi, jeigu nieks nepadeda - ar bandei darytis Vega testą? Aš dėl vienos savo negalios, kurios priežasties nieks nesugebėjo paaiškinti, stvėriaus paskutinio šiaudo - netradicinės medicinos... ir jau pusė metų kaip problemos nebėra.... Pamėgink wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 22, 00:25)
Sim@, kaip vaikiuko uogiadienis? smile.gif

thumbup.gif viskas labai fainai praejo 4u.gif kadangi mes vis dar gyvenam pajuryje, tai sventines vakariees vaziavom i sodyba "Pas Juozapa". Ten jubiliatas tiek prisilakste, prisisupo, prisilaipiojo kartu su sese, kad vos gryzus, luzo lovoje ax.gif
mano jubiliatas
user posted image
jubiliatas su sese
user posted image
ir visa trijule "Pas Juozapa"
user posted image

labas, o i tema, tai paziurejau_Брак по завещанию _kazkada buvau pradejus ziuret, tai rodes, kazkoks nuobodus, o db_visai nieko. Aciu, kuri rekomendavusi buvo 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Simos dičkiui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mes šią savaitę irgi jubiliejų turėsim biggrin.gif

Visgi 4u.gif unsure.gif

šiandien baigsiu kariaut, bandysiu grįžt į šiuos laikus smile.gif
Atsakyti
Žiūriu ''Знахарь'' /2008/.Pasakysiu, kad toks dvylipis jausmas - iš vienos pusės įdomu, bet iš kitos - labai jau daug nerealių dalykų g.gif
Mačiau, yra ir antras sezonas, ar žiūrėjot?
Beje, tokiu pat pavadinimu yra lenkiškas filmas, jau kiek kartų žiūrėjau ir vis ašarą išspaudžiu,drama superinė, rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Laba user posted imageuser posted image Tokiu oru namuose taip jauku, ir labai tinkama proga filmą kokį pažiūrėti user posted image


JN, kad pasiūlei tokią mintį ir užvedei mane ant kelio, tau user posted image
Sim@, kokie mieli vaikučiai, nudegę, abu šviesiaplaukiai, ir labai panašūs tarpusavyje (bent jau man asmeniškai taip atrodo) user posted image

arden, jau tikrai grįžk namo, gana ten kariaut, reik biški ir atsipūst nuo tų bambioškių user posted image

TaGre, bent jau aš, nežiūrėjau antro filmo. Nžn kodėl jis ten neva filmas Nr.2 (tęsinys), nes kaip supratau nieko ten tęstinio nėra. Yra kaip atskiras naujas filmas. Juolab ir aktorius tas gi pagrindinis realybėj žuvo, ir kaip suprantu filmo vidury jį keičia nauju.
Galbūt kada vėliau ir pažiūrėsiu. user posted image

O tą lenkišką filmą esu mačiusi. Geras. Norėčiau pažiūrėti ir vėl. Gal taip ir padarysiu kurią dieną.
Jei kas nematęs dar, tai gal įdomu kam bus apie kokį mes čia filmą kalbam (nors jis ir ne rusiškas, bet padarysim išimtį jam)

''Знахарь (Znachor)'' /1982/
http://kinozal.tv/de....php?id=1007089

user posted image


_________________________
Radau pas save praėjusių metų rugsėjo mėn... Fainas

Все люди, как книги, и мы их читаем,
Кого-то за месяц, кого-то за два.
Кого-то спустя лишь года понимаем,
Кого-то прочесть не дано никогда.

...… Кого-то прочтём и поставим на полку,
Пыль памяти изредка будем сдувать...
И в сердце храним... но что с этого толку?
Ведь не интересно второй раз читать!

Есть люди-поэмы и люди-романы,
Стихи есть и проза - лишь вам выбирать.
А может быть, вам это всё ещё рано
И лучше журнальчик пока полистать?

Бывают понятные, явные книги,
Кого-то же надо читать между строк.
Есть ноты - сплошные оттенки и лиги,
С листа прочитать их не каждый бы смог.

Наш мир весь наполнен загадкой и тайной,
А жизнь в нём - лишь самый длинный урок.
Ничто не поверхностно и не случайно,
Попробуй лишь только взглянуть между строк.

© Михаил Жванецкий


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 22, 15:13)


O tą lenkišką filmą esu mačiusi. Geras. Norėčiau pažiūrėti ir vėl. Gal taip ir padarysiu kurią dieną.
J

Ir man jis labai patiko drinks_cheers.gif
Siuo metu uzsikabinau uz ispanu filmo, atsiprasau, kad ne ta tema, ale gal kam bus aktualu(juk musu tarpe yra turinciu salia onkologiniu ligoniu blush2.gif ): "Raudonos apyrankes"
http://www.seasonvar...y-1-season.html
Tai onkologiniu ligoniuku paaugliu gyvenimas, draugyste, praradimai ir dziaugsmai besigydant ligoninej. Nu ziurejau vakar ir sirdi skaudejo verysad.gif Galejau neziureti, bet tiek isijauciau, kad nakti sapnavau, jog mano sunus serga veziu ir guli ligoninej doh.gif

Atsiprasau, kad ne i tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 07 22, 08:28)
Simos dičkiui  4u.gif  4u.gif  4u.gif

dekui 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 07 22, 15:13)
Sim@, kokie mieli vaikučiai, nudegę, abu šviesiaplaukiai, ir labai panašūs tarpusavyje (bent jau man asmeniškai taip atrodo)

jie realiai ir yra panasus 4u.gif daug kas juos palaiko dvynukais ir vienodo amziaus doh.gif

nebeturiu nei 1 filmo kompe blush2.gif
o naudojantis Bites mobiliu internetu_negaliu siustis jokiu filmu. Tai teks laukti sekmadienio vakaro, kada parvaziuosiu su vaikais namo (nes jau pritrukom rubu, reikia ir rubus issiskalbt, ir pakeist aplinka, nes jau ta atsalus Palanga pabodo blush2.gif ). Tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 07 22, 14:23)

Siuo metu uzsikabinau uz ispanu filmo, atsiprasau, kad ne ta tema, ale gal kam bus aktualu(juk musu tarpe yra turinciu salia onkologiniu ligoniu  blush2.gif ): "Raudonos apyrankes"

tai įdomu, smagu, kai ir ne rusiškų gerų filmų pasiūlo thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras


Prisedau cia neseniai prie pc ir ieskojau vienos laidos kuria siandien ziurejau per TV, ir likau maloniai nustebinta kad Ивана Охлобыстин turi sesis vaikus, nemzai sakyciau mastau.gif Toks vriednas Internuose, o va prasau, koks seimyniskas

''...В личной жизни актера все стабильно уже много лет. На пике своей славы он познакомился с актрисой Оксаной Арбузовой, которая осенью 1995 года стала его женой. Сегодня супруги воспитывают уже шестерых совместных детей: двух сыновей и четырех дочерей...''
22 июля 2013

user posted image



Isijungus TV atsitiktinai pataikiau ant laidos apie aktores, daininkes kurios pasakojo savo gyvenimo istorijas kaip kesdavo smurtaujancius vyrus, bet galiausiai neapsikentusios nutraukdavo visus saitus ir atgydavo kaip feniksas is pelenu, na ir pan... Kaip vienas vyras (daininkas) savo besilaukiancia zmona susparde tiek, kad zandikauli sulauze ir medikai gelbejo vaikuti.
Tai va, pamenat ta aktore Ольга Тумайкина (kas ziurejo) is Яблочный спас
user posted image

Tai ji irgi ten pasakojo savo istorija: kaip vyras smurtavo, kaip isvoge ju dukryte ir kaip per teisma jis ja is jos ateme ir ateme. Kaip policija papirkes buvo, kai ji vaziavo rasyti pareiskima ir t.t.
Bet vis tik as tos siandienines laidos neradau, bet radau siek tiek senesne.
Ольга Тумайкина

NeduokD kiek isgyventi visko reikia, ko tik ant svieto nepasitaiko.




Atsakyti
Ангел в сердце, 2013

Mokykline meile, išleistuves, mylėsimviens kitą visą gyvenimą, bet,,,,, priversta tekėti už kito. Praeina 20 metų. Dar vienas išbandymas jų laukia, ar įveiks?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 22, 21:05)
Labas vakaras
Prisedau cia neseniai prie pc ir ieskojau vienos laidos kuria siandien ziurejau per TV, ir likau maloniai nustebinta kad Ивана Охлобыстин turi sesis vaikus, nemzai sakyciau mastau.gif Toks vriednas Internuose, o va prasau, koks seimyniskas

tongue.gif Vos neparašiau да да Tikrai tiek vaikų)))) Baigiu surusėti)))


QUOTE(vaya @ 2013 07 22, 22:26)
Ангел в сердце, 2013


Matytas 4u.gif
Liūdna žiūrįėti, abu Pevcovai vaidina - tėvas ir a.a. sūnus verysad.gif
Sima, su gimtadieniu sūniuką 4u.gif Kokie abu Simiukai baltučiai tongue.gif
Klaipėdon netraukia? Jūros šventė savaitgalį tongue.gif
Visgi, laikykis su tom moteriškom ligom.....Nu ko tik nebūna unsure.gif
Atsakyti
Sim fainuoliai mažiai 4u.gif
Visgi, per kančias į žvaigždes, laikykis 4u.gif
Atsakyti