Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(sttropez @ 2013 07 16, 23:38)
sveikutes, griztu po puses metu, jei dar prisimenat mane smile.gif...jau kuris laikas seku jusu pokalbius ir paziuriu siek tiek filmu,,tikiuosi, grisiu pilnu tempu dabar smile.gif

taigi pati sau sakau WELLCOME BACK smile.gif

Na tai ir WELLCOME BACK smile.gif
O aš tai toliau naikinu savo senienas. Vakarais žiūriu vyrelio rekomenduotą Dumai kak ženščina,o dieniniam seansui įsirašiau kažkokią melodramą,bet dar nepradėjau tai ir pavadinimo neatsimenu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Matosi kad vasara tongue.gif Palata aptuštėjusi gerokai tongue.gif
Mes irgi vasarojam
http://cs313123.vk.m...cGdspSBAYK4.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 17 liepos 2013 - 11:31
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 17, 12:08)

Neatidaro nuotraukos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Pagaliau ziuriu metod Lavrovoj 2,nu jau taip ilgai laukiau visu serija doh.gif
Paskui ziuresiu Vremia Sindbada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 17, 12:08)
Mes irgi vasarojam

thumbup.gif

laba ryta 4u.gif
vakar nesimiegojo, tai vakare paziurejau si, kazkurios rekomenduota ax.gif
user posted image
toks pradzioj "sunkus", paskui uzkabino cool.gif
Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2013 07 16, 15:15)
Sim@, kaip oras Palangoj, nes penktadieni isvaziuoju penkiom dienom

orais atvese, jau beveik savaite laiko, kaip tik +17 - 18 laipsniu. Nuo vakar BAISUS saltas vejas blink.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 07 16, 21:18)
Linkejimai Palangai ir jurai! Niu faina tau smile.gif
''Гагарин. Первый в космосе'' /2013/

1) man toks tas fainumas, vaikams tai super.
2) aciu uz naujiena 4u.gif

QUOTE(sttropez @ 2013 07 16, 23:38)
sveikutes, griztu po puses metu, jei dar prisimenat mane smile.gif...

sveika, sugryzus 4u.gif

sia diena kaip ir sauleta, bet tas vejas, vejas...
bet vistiek su vaikais keliausim i Baltosios varneles piratu laiva:) o dg_eisim pirkt torta, ryt mano maziuko 6 tas gimtadienis wub.gif
Atsakyti
Sveikos
Sima,tavo mažiuką su gimtadieniu 4u.gif
Ar žiūrėjot kuri tą Gagariną? Kaip jums? Aš peržiūrėjau ir ką žinau..Man kažkoks nuobodus,nors pačioj pabaigoj,kai visi iš džiaugsmo lekia į gatves iš laimės,kad "mūssiškis" jau kosmose,tai kažkaip įsijaučiau-net ašarą nubraukiau.O šiaip visai neseniai žiūrėtas dokumentinis man įdimiau buvo
Visgi,turiu padėkot už rekomenduotą MIny v farvatere.Ačiū labai,tu tikai epratai mano skonį mirksiukas.gif Vakar tik pradėjau žiūrėt,bet užkabino nuo pirmų minučių,o dar ir aktoriai iš mano mėgstamų serialų Voroninai ir Moskva.Tri vokzala. Žodžiu vakarais jau turiu ką žiūrėt thumbup.gif
Atsakyti
Laba user posted image

Nezinau kaip kitur, bet cia Vilniuje, man toks siandieninis rudeniskas oras labai primena bulviakasi: tas vejas, tie dideli plaukiantys debesys, dar truksta tik pageltusiu lapu ir akurat.

user posted image



sttropez user posted image

user posted image



Sim@ su tordanieniu tavo mazyli

user posted image



Krištolinė ledi, matai kaip skirtingai, o man tas Lauro metodas neprilipo, bandziau as ten ir 1-ma filma ziureti ir 2-ra, niu ir niekaip, kaip nygdi user posted image


Julsita, sakai Gagarinas visumoj nelabai? As tai jo neziurejau. Gerai, kad dar be seriju jis, tai nors tiek gerai.


As vakar per TV anonsa maciau, is anonso kaip ir nieko, gal kas ziurejes yra? Tikrai zinau, kad kazkurioje senoje temoje buvo sis filmas, bet nepamenu jokiu atsiliepimu apie ji user posted image

''Четыре времени лета'' /2012/
Трейлер
http://kinozal.tv/de...s.php?id=966775

user posted image



Na ka, o visoms vasarotojoms siunciu lauktuviu

user posted image

o pati isvaziuoju savaitgaliui su seima, tik nzn kaip man seksis (o isvykos atidet negalim niekaip, vienu zodziu per kancias i zvaigzdes)user posted image nes man prasidejus vadinamoji dismenoreja (toks mėnesinių ciklo sutrikimas, kuris pasireiškia aštriu, dažnai sąrėminio pobūdžio skausmu pilvo apačioje. Dažniausiai minėto pobūdžio skausmas yra lydimas pykinimo, įvairių virškinimo negalavimų ir galvos skausmo. Dismenorėja prasideda prieš ar ką tik prasidėjus mėnesinėms ir paprastai tęsiasi 1-2 dienas).
Gyvenime neturejau jokiu tokiu panasiu problemu, bet va per si pusmeti atsirado man. Tai tiek reik pastangu isgyvent tas dvi paras, kad baisu, nei vaistai nei niekas nepadeda. Sareminiai skausmai, vemimas, temperatura iki 38.3, nei gulet nei sedet nei stovet, nei vaksciot, nezinai kur pasidet nuo skausmo, apie maista net pagalvojus bloga darosi, nieko praktiskai nevalgau tas dvi dienas, nes apetito- nulis. Praktiskai dvi dienos isbrauktos is gyvenimo, o po 2-ju dienu viskas jau gerai buna. Vnz siaubu siaubas.
Ar yra kam taip panasiai? Man niekada gyvenime jokiu net minimaliu skausmu nera buve net nuo paauglystes, net nezinoaju ka tai reiskia, o cia va prasau
doh.gif
Atsakyti
''Супер Макс'' /2013/ Kaip suprantu seimyninis mastau.gif
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1107495

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 20, 11:19)

Julsita, sakai Gagarinas visumoj nelabai? As tai jo neziurejau. Gerai, kad dar be seriju jis, tai nors tiek gerai.


o pati isvaziuoju savaitgaliui su seima, tik nzn kaip man seksis (o isvykos atidet negalim niekaip, vienu zodziu per kancias i zvaigzdes)[

Nu man tai,sakyčiau,gal vienas iš prasčiausių matytų biografinių filmų g.gif Žiūrėjus Furcevą,Zykiną dar kažkokių,tai taip įdomiai,lengvai,o va šitas kažkas ne to schmoll.gif Jei būt daugiaserijinis,tikrai būčiau metus
Na ir daug tau 4u.gif dėl sveikatos..Man taip nebuvę unsure.gif O ką sako daktarai-tai pagydoma,ar čia jau "džiaugsmas" visam laikui?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 20, 11:19)
Krištolinė ledi, matai kaip skirtingai, o man tas Lauro metodas neprilipo, bandziau as ten ir 1-ma filma ziureti ir 2-ra, niu ir niekaip, kaip nygdi


Gyvenime neturejau jokiu tokiu panasiu problemu, bet va per si pusmeti atsirado man. Tai tiek reik pastangu isgyvent tas dvi paras, kad baisu, nei vaistai nei niekas nepadeda. Sareminiai skausmai, vemimas, temperatura iki 38.3, nei gulet nei sedet nei stovet, nei vaksciot, nezinai kur pasidet nuo skausmo, apie maista net pagalvojus bloga darosi, nieko praktiskai nevalgau tas dvi dienas, nes apetito- nulis. Praktiskai dvi dienos isbrauktos is gyvenimo, o po 2-ju dienu viskas jau gerai buna. Vnz siaubu siaubas.
Ar yra kam taip panasiai? Man niekada gyvenime jokiu net minimaliu skausmu nera buve net nuo paauglystes, net nezinoaju ka tai reiskia, o cia va prasau
doh.gif

jis toks savotiskas,pirma sezona ziurejau per TV,mano vyras irgi jo neziurejo schmoll.gif

vajei unsure.gif netgi ir taip buna unsure.gif sveikatytes daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

bandziau ziureti vremia Sindbada,dvi serijas paziurejau ir isjungiau g.gif dabar bandysiu Provincial g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 07 20, 09:00)
Sima,tavo mažiuką su gimtadieniu  4u.gif

dekui, bet RYTOJ cia toji rimta diena ax.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 07 20, 11:19)
Sim@ su tordanieniu tavo mazyli
''Четыре времени лета''  /2012/
o pati isvaziuoju savaitgaliui su seima..

dekui uz isankstini sveikinima, bet RYTOJ ta rimtoji svente cool.gif
uz rekomenduota filma_aciu 4u.gif
paciai_idomiai turiningos isvykos ir DAUG SVEIKATOS 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
paskaiciau, tai net surpuliukai kunu nubego_kokiu gi vis dar ligu esama doh.gif
LAIKYKIS 4u.gif 4u.gif GAL TAI KAZKAIP PAGYDOMA, kad nereiktu tokiu siaubu baubu kentet? blink.gif
Atsakyti
Laba

''Мама будет против'' /2013/
Трейлер
Трейлер-2
http://kinozal.tv/de....php?id=1107946

user posted image


Sim@, kaip vaikiuko uogiadienis? smile.gif

Joo mergaites, nelengva ta moters dalia daluze, net db kalbet apie tai nenoriu, nei prisimint schmoll.gif ужас
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 21 liepos 2013 - 23:26