Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Ramsius @ 2013 07 10, 19:32)
Pagaliau thumbup.gif

"Ура! Ураа! Ураааа! Начались съёмки 3 сезона! Брат за брата 3. Начало, понеслась!!!"


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif reiškia išgyveno smile.gif Na bet kol dar sulauksim ....
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 07 10, 19:34)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  reiškia išgyveno smile.gif Na bet kol dar sulauksim ....

Na kad Svetlovas išgyveno tai akivaizdu tongue.gif , o dėl kito kolkas neaišku.
Įtariu neanksčiau 2014 metų....
Atsakyti
Sveikutes,
nu, jei isgyveno, tai ziuresiu antra sezona 4u.gif kompe yra, bet, kai pasaket, kad antras sezonas blogai baigiasi, tai palikau ,,asaringesniui" laikui.
Dabar ziuriu ,,Ottel ,,Prezident.", paziurejau viena serija ir dar nesuprantu patinka ar ne ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 10 liepos 2013 - 21:23
QUOTE(sapniukass @ 2013 07 10, 21:17)
Sveikutes,
nu, jei isgyveno, tai ziuresiu antra sezona 4u.gif kompe yra, bet, kai pasaket, kad antras sezonas blogai baigiasi, tai palikau ,,asaringesniui" laikui.

Nu jo, aš kaip durnė per viduri filmo pažiūrėjau apskutinės serijos pabaigą, tai apskui visas filmas liko sugadintas doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 10, 22:30)
Nu jo, aš kaip durnė per viduri filmo pažiūrėjau apskutinės serijos pabaigą, tai apskui visas filmas liko sugadintas doh.gif  blink.gif

ir man tas pats drinks_cheers.gif doh.gif nu kas mane prase ziureti pabaiga nepaziurejus filmo.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 07 10, 21:34)
ir man tas pats drinks_cheers.gif  doh.gif nu kas mane prase ziureti pabaiga nepaziurejus filmo.... doh.gif

Nu nieko, išsilaižys žaizdas ir vėl toliau gins miestą nuo banditų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 10, 22:42)
Nu nieko, išsilaižys žaizdas ir vėl toliau gins miestą nuo banditų  tongue.gif

aga,tas pats kaip ir Dikij biggrin.gif tik ten man jo nesciosios busimos zmonos labai gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 07 10, 22:27)
aga,tas pats kaip ir Dikij biggrin.gif tik ten man jo nesciosios busimos zmonos labai gaila verysad.gif

Nu čia pagaliau irgi kažkas panašaus turėtų būti/ g.gif Negi visus 3 sezonus vienišas vaikščios...
Atsakyti
labukas 4u.gif

dabar ziuriu,,Stiervy'',uzkabino thumbup.gif

paskaitau,bet nepasisakau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 07 10, 22:56)

dabar ziuriu,,Stiervy'',uzkabino thumbup.gif



Pavadinimas tai geras tongue.gif



Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 07 10, 23:27)
aga,tas pats kaip ir Dikij biggrin.gif tik ten man jo nesciosios busimos zmonos labai gaila verysad.gif

Ir ten bus viskas gerai. Na Čiužoj rajon tai ir taip su mirtim (gal) baigėsi,tai jaučiu ir bus trečias sezonas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 07 11, 08:55)
Ir ten bus viskas gerai. Na Čiužoj rajon tai ir taip su mirtim (gal) baigėsi,tai jaučiu ir bus trečias sezonas  smile.gif

as irgi tikiosi,kad bus trecias sezonas g.gif
Atsakyti