Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 07 03, 13:15)
Liepa27 sekesi neblogai. Pries operacija buvo baisu,bet nieko,jau is karto po operacijos pradejau jausti ranka,pries operacija tikrino jega,tai tik 2 kg isspaudziau,o is karto po operacijos 13kg,o siandien isvis 18.
I kakla buvo ikistas vamzdelis,kad kraujas isbegtu,siandien jau istrauke,tik vos nenualpau,o rytoj zadejo paleisti namo(norejau siandien,bet neikalbejau gydytojo net ir sakydama,kad namie laukia 3 vaikai) biggrin.gif

thumbup.gif labai dziaugiuosi uz tave.
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif Mes ka tik is Palangos, pabuvom pora dienikiu, oras nuskilo, pailsejau ir blyn 50 Lt pameciau bobu pliaze turguj verysad.gif Sveikinu visas su visom praejusio progom 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Baigiau ziureti ''Отель "Президент" /2013/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1102275

user posted image

user posted image

Bet koooks grazus ten gamtovaizdis wub.gif

user posted image


ErikaN niu tikrai, kad nesmagu 4u.gif


Man siandien nuskilo nerealiai, atsirado mano vairuotojo pazymejimas assa.gif Sutaupiau ir laiko ir pinigeliu (gerai, kad neskubejau ir naujo nedariau, nors jau pirmadieniui buvau uzsirasiusi pereiti sveikata). Pasirodo as be jo lygiai savaite vazinejau, ana ketvirtad dingo, pasigedau si antradieni, o va siand parsirado mano paklydelis.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 05, 16:13)

Man siandien nuskilo nerealiai, atsirado mano vairuotojo pazymejimas assa.gif Sutaupiau ir laiko ir pinigeliu (gerai, kad neskubejau ir naujo nedariau, nors jau pirmadieniui buvau uzsirasiusi pereiti sveikata). Pasirodo as be jo lygiai savaite vazinejau, ana ketvirtad dingo, pasigedau si antradieni, o va siand parsirado mano paklydelis.

Nu ir aciu dievui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 07 05, 14:58)
Labas visoms  4u.gif Mes ka tik is Palangos, pabuvom pora dienikiu, oras nuskilo, pailsejau ir blyn 50 Lt pameciau bobu pliaze turguj  verysad.gif Sveikinu visas su visom praejusio progom  4u.gif

4u.gif pamest blogai,bet dar apmaudziau,kai apgauna.anytai turguj turejo 40 lt grazint,atidave smulkius,o stambiu taip ir nepadave,ji irgi tik po laiko susigaude,kai grizo tai pardaveja pasake,reik prie kasos skaiciuot ir negrazino.taigi sviestas jai 50 lt kainavo blink.gif
Atsakyti
''Домоправитель'' /2013/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1103751

user posted image
Atsakyti
laba visoms smile.gif
jau 3 diena su vaikais Palangoj gyvenam, tai kai vaikai_pietu miega, paziuriu vis kokia melodrama.
paziurejau siuos:
user posted image
tai apie seima, kai vyras kariskis palieka zmona, maza dukrele ir savo mama nezinion, ir isvyksta neva i tolima komandiruote...kai praeina 6 metai, gryzta pas zmona, jau paaugle dukra ir savo mama. Aisku, per tuos metus, zmona belaukdama, susirado kita vyra, dukra jo nepripazysta, ignoruoja ir t,t.
Rekomenduoju, nes vertas paziureti ir pamastyti apie gyvenima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 07 liepos 2013 - 18:29
''Любовь на миллион'' 2013
сериал
http://kinozal.tv/de....php?id=1104328

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 08, 18:35)
''Любовь на миллион'' 2013

4u.gif dekui, lauksiu visu seriju 4u.gif

laba visoms, kepdama blynus paziurejau_Первый после Бога (2005)_neblogas 4u.gif
Atsakyti
Paziurejau ''Знахарь'' /2008/ per 4 dienas visas 16-lika seriju vienu ikvepimu. Nuo veiksmo galva sukasi. Kad nors viena serija baigtusi ramiai be itampos, tai ne...veiksmas veiksma veja. Vienas is geriausiu mano matytu veiksmo filmu. Seniai neturejau tokio malonumo. Man- tobulas. Nesuprantu kur as anksciau buvau ir kodel ji ignoravau mastau.gif Dabar bus sunku kazka naujai issirinkti perziurai.
Kam tinka ir patinka tokio pobudzio filmai- rekomenduoju.

Konstantinas yra gydytojas, turintis megiama darba, mylincia zmona (kaip jam atrode), tik deja ta zmona ir jo pusbrolis, susidoroja su juo. Ivyksta vadinama подстава, (nezinau net ar galima dar labiau sulauzyti zmogui gyvenima, turbut vargu).
Jis praranda/neturi tapatybes. Jis niekas, tuscia vieta, ir ji medzioja tiek FSB tiek kriminalinio pasaulio atstovai.
Padaro jam veido plastine operacija.
Grizta nauju veidu ir samoningai suorganizuoja susipazinima/pasimatyma savo zmonai, kuri jo zinoma neatpazista. Ja jis izoliuoja, paguldo i psichiatrine... ir t.t. ir pan.
Jis patenka i sentikiu (староверы) bendruomene, kurie apskritai neturi jokio prisilietimo prie civilizacijos. Ten priima kriksta. Veda.
Kraujo praliejimo vengia, nes jis gi gydytojas ir kaip pats sako 'esu daves Hipokrato' priesaika.

http://kinozal.tv/de...s.php?id=187492

user posted image

Остросюжетный сериал YouTube
Трейлер-1 Трейлер-2 Трейлер-3

Jo trys gyvenimo moterys
Знахарь-1 Знахарь-2 Знахарь-3

user posted image


Beje, tas pirmasis aktorius (latvis) Армандс Нейландс-Яунземс tragiskai zuves:
Актёр трагически погиб 21 сентября 2010 года в Переделкино.
В тот роковой вечер Армандс возвращался домой. Спешил к жене Наталье и 10-летнему сыну Саше. Как всегда не на машине. Не любил актёр водить.Армандс попал под электричку. Переходил через пути, рядом с домом, в Переделкино. Был в наушниках. Армандс просто не услышал предупреждающего гудка электрички... Его зацепило.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 08 liepos 2013 - 19:45
Pagaliau thumbup.gif

"Ура! Ураа! Ураааа! Начались съёмки 3 сезона! Брат за брата 3. Начало, понеслась!!!"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 10 liepos 2013 - 18:33
QUOTE(Visgi @ 2013 07 08, 20:28)
Paziurejau ''Знахарь'' /2008/ per 4 dienas visas 16-lika seriju vienu ikvepimu. Nuo veiksmo galva sukasi. Kad nors viena serija baigtusi ramiai be itampos, tai ne...veiksmas veiksma veja. Vienas is geriausiu mano matytu veiksmo filmu. Seniai neturejau tokio malonumo. Man- tobulas. Nesuprantu kur as anksciau buvau ir kodel ji ignoravau mastau.gif Dabar bus sunku kazka naujai issirinkti perziurai.
Kam tinka ir patinka tokio pobudzio filmai- rekomenduoju.

labai aciu uz rekomendacija,jauciu man labai patiks thumbup.gif jau siunciu 4u.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 07 10, 19:32)
Pagaliau thumbup.gif

"Ура! Ураа! Ураааа! Начались съёмки 3 сезона! Брат за брата 3. Начало, понеслась!!!"

super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti