Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 07 01, 20:02)
''ЗАГС'' /2013/

dekui uz rekomendacija 4u.gif lauksiu visu seriju cool.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 07 01, 17:33)
Mano tevui plauciu vezys, IV stadija...

perskaiciau. kaip matau, irgi turi skausma. todel mane supranti. na, o as nesenai gryzau is mamos (buvo dar mano brolis atvaziaves), tai mama irgi gyvena ir kalba ta suteikta VILTIM, kad po chemijos, vel jai pageres. Duok Dieve, kad ivyktu stebuklas, DD.
Atsakyti
''Убийство на 100 миллионов'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1102464

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 12:37)
niu ir kur filmas? Matyt kol Izraelis nepaziures, tol mes ir nematysim.
Nuotaikos pas mane- beveik visas nulis.
Vos nepamirsau, gal kam tiks ir patiks, ziurejau ''Снайпер. Оружие возмездия'' /2009/ Labiausiai itampa man islaike filmo vidurys. Buvau klaidingos nuomones del vieno personazo, galvojau bus vienaip, o gavosi kitaip.
http://kinozal.tv/de...s.php?id=359541

user posted image

user posted image


Oi nė neklausk blink.gif verysad.gif Nervas vienas. Šitasai filmas kaip supratau už privačius pinigus filmuotas, įtariu kad kokio Izraelio ruso....Tai va ir lauksim dabar kol pasirodys Rusijos ekrane.
Tas pats buvo ir su Три дня с придурком. (nors filmas niekinis bet man jis buvo reikalingas tongue.gif )/ Filmuotas už privačias lėšas ir vekranuose pasirodė po 2 metų...

QUOTE(Julsita @ 2013 06 30, 21:53)
Na o aš 18 val išlydėjau vis gi savo Tadošiuką į Slovakiją

Manoji su rankiniu irgi į Slovakiją važiuoja, tik rugpjūčio gale smile.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 22:00)
Mano, liepos 17d. 12-ka sueis. Beveik bendraamziai smile.gif

Manajai 13......

Liepa27, mano pagrandukui irgi 7eri smile.gif Kaip daug čia mūsų palatoj panašumų smile.gif
Apie gimdymus. Jeigu jau prakalbot smile.gif Manieji visi 3 buvo normaliai lengvi. Tik trečiaisi buvo labai mažas ir dar + su epidūru tai iššovė kaip kulka smile.gif Be to pirmą laiko 5 savaitėm, tai streso buvo per akis...Iš pradžių net neverkė blink.gif Vienžu, palyginimui, visi 3 pagal laiką panašiai truko, kaip pagal vadovėlį, tik vidurinėlė buvo sunkiausia, bo pati didžiausia.

O dėl ligų, vėžių, mamų, tėčių...Ką aš galiu pasakyti....Džiaukimės kiekviena akimirka, kokia ji bebūtų verysad.gif Nes stagiai gali būti taip, kad daugiau tų akimirkų nebebus. aš vis galvoju...Mes su sese širdy mamą kaltinam kad mums nedavė su tėčiu atsisveikinti. Vienu ž-odžiu buvo taip kad tą dieną jau visi nuo ryto matė kad galas....dar tėtį mankštino kineziterapeutė bet ir ta paskui mamai užuijautą pareiškė....Mama buvo nuo ryto, mes vakarais atvažiuodavom...Tai sakė apie pietus jau pati mama pradėjo matyti kad viskas...negaliu visų smulkmenų aprašyti...Pernelyg skaudu dar....Tai gydytojas klausė gal dar suleisti kažko tai kad dar kažkiek pratęsti laiką....Mama pasakė kad ne. Tai būtų tik žmogaus kankinimas. Tai va. Tad tėčiui suleido raminamųjų...Tiesiog kad ramiai užmigtų. Tai vis galvoju, kodėl mama mums nepranešė dar ryte...kai jau matė kad viskas....Kad galėtume atisveikinti nors....Įtariu kad ji bijojo jog mes pradėsim reikalauti kad tėčiui dar suleistų vaistų...kad palaikytų gyvybę...O tai net nežinau....negerai gal....žmogaaus kankinimas tik dėl savęs..... Vienu žodžiu. Taigi kol mamos/tėčiai yra, branginkime kiekvieną akimirką.....
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 01, 23:53)
''Убийство на 100 миллионов'' /2013/

dekui uz rekomendacija 4u.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 07 02, 00:47)

dekui uz prasmingus palinkejimus 4u.gif

laba ryta 4u.gif
vakar paziurejau_Это моя собака (2012)_patiko 4u.gif
user posted image
http://teledidar.com...n/519-1-0-14034
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 07 02, 00:47)

Manoji su rankiniu irgi į Slovakiją važiuoja, tik rugpjūčio gale smile.gif


O nežinai į kokį miestą? Manasis tai Prešove.
O aš tuoj suviduriuosiu iš pasiutimo. Kol kas neduoda žiūrėt online doh.gif O va už 3 min prasideda mano Tado varžybos .Taip tikėjausi pažiūrėt ir va.. verysad.gif Dukra sako gal šitų pirmų netransliuos,tik paskui,kai jau bus pusfinaliai kokie g.gif
Atsakyti
paziurejau_Любовь в СССР (2013)-patiko. Apie studentu gyvenima ir meile 4u.gif
user posted image
rekomenduoju, jei nematet 4u.gif
ir sis toks neblogas_ziuret galima_apie 2 drauges ir vienos is ju vaikina ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 02 liepos 2013 - 13:00
4u.gif sveikos.taip reikia dziaugtis tuo,ka turime dabar.nes gyvenimas toks nenuspejamas.siandien yra vienaip,rytoj gali viskas aukstyn kojom apvirst.turiu omeny ligas,netektis ir pan.ziuriu as kazkaip isbalansuoju tema,pradedam sneket ne apie fimus,o apie savo gyvenimus. blush2.gif
Ramsiau,as dziaugiuosi,kad nespejau paskutini karta pamatyti tecio,paskutini karta ji maciau geros nuotaikos,linksma.nepyk ant mamos,ji norejo jus apsaugoti,o kartu ir teti nuo susitikimo,kuris butu atneses tik skausma ir jums,ir teciui.zmones gi irgi jaucia,kad jau viskas,arteja pabaiga...jus butumete stoveje ir verke,o jam butu buve sunku iseiti...
Atsakyti
paziurejau si_НОЧНАЯ ФИАЛКА (2013)_ thumbup.gif thumbup.gif filmas 4u.gif
user posted image
kas nematet_butinai REKOMENDUOJU 4u.gif
po zmonos savizudybes, turtingas vyras susiranda jauna meiluze, ja visur veziojas, isnuomuoja jai buta, dovanoja brangias dovanas, nuper ka prabangia masina, kol karta ta masina nuvaro i autoservisa, kuriame dirba jo sunus. Aisku, sunus isimyli tevo "drauge". Toji po keliu susitikimu, susikrauna daiktus ir perbega gyvent pas turtuolio sunu...Viskas butu kaip pasakoj, bet zmogus, supazindines turtuoli su jauna grazuole prasitaria, jog Rita (toks merginos vardas filme) serga sunkia liga, kad kiekviena akimirka jai yra paskutine, kad ja reikia gelbeti, nes ji dar labai jauna. Tada turtuolis, susiranda, kur gyvena jo sunus su jo "drauge", nuvaziuoja, ikalba, kad jai nereikia skaudinti jo vienintelio sunaus, nes jis tik zino tiesa apie jis sunkia liga, pazada geriausias pasaulyje klinikas, gydyma, prieziura, demesi_nieko mainais neimdamas is jos...
labai idomus ir vertas ziurejimo filmas,. ir susimastyt yra apie ka. cool.gif
ACIU, KURI REKOMENDAVO 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 02 liepos 2013 - 15:49
ir sitas neblogas_ 4u.gif
user posted image
jauna moteris isimyli teatro rezisieriu, rasytoja, na irt.t.
Atsakyti
nusibodo melodramos, iseinu ziuret_Лекарство против страха_detektyvas_16 seriju 4u.gif
Atsakyti
Понаехали тут 2011

Татьяна безжалостная и властная женщина. Много лет назад она приехала из провинциального городка в Москву и всего добилась сама благодаря железной хватке и стервозному характеру.
Однажды, во время визита в родной провинциальный город Татьяна знакомится со своей племянницей Аленой, которую совсем не помнит. Татьяна решает воспитать девочку «правильно» и забирает её в Москву.
Племянница -- полная противоположность Татьяне. Тетя Таня никак не может «перевоспитать» девушку и сделать из неё жесткого, беспощадного делового помощника и преемника. Племянница и бывший муж Татьяны - Анатолий, считают, что под маской бизнес-леди, скрывается добрая и отзывчивая душа.

Man juokingas, nors melodrama.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 07 02, 19:59)
_Лекарство против страха_detektyvas_16 seriju 4u.gif

pradejau ziuret. vos 1 serija istempiau, nepatiko, todel nebeziurejau blush2.gif

QUOTE(vaya @ 2013 07 02, 20:30)
Понаехали тут 2011

cia siaip lietuviskas forumas, jei ka ax.gif
Atsakyti