Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 07 01, 08:36)
netikiu jokiais prietarais mirksiukas.gif padekaojau is visos sirdies uz palaikyma smile.gif
apsilankyk pas gydytoja unsure.gif neturiu laiko rasyti,gal kai grisiu parasysiu 4u.gif

unsure.gif negasdinkit.sekmes jums 4u.gif
4u.gif mano dukryte irgi liepinuke,liepos 31 d-7 metai sueina,jau i mokykla,ech...
o sunus gruodinukas,3,5 metai dabar jam.
jei viskas gerai(nes pries metus nepasiseke ir su skaudziom pasekmes,gal ir treciaji turesiu pavasariui prasidedant) rolleyes.gif .tik neramu man,nejauna jau mama tapsiu-35 metu,na,bet neplanuota tai...
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 07 01, 10:25)
unsure.gif negasdinkit.sekmes jums 4u.gif
4u.gif mano dukryte irgi liepinuke,liepos 31 d-7 metai sueina,jau i mokykla,ech...
o sunus gruodinukas,3,5 metai dabar jam.
jei viskas gerai(nes pries metus nepasiseke ir su skaudziom pasekmes,gal ir treciaji turesiu pavasariui prasidedant) rolleyes.gif .tik neramu man,nejauna jau mama tapsiu-35 metu,na,bet neplanuota tai...

Liepa, paminėsi mano žodį - viskas bus gerai smile.gif Turi gi būti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2013 07 01, 10:31)
Liepa, paminėsi mano žodį - viskas bus gerai smile.gif Turi gi būti... smile.gif

4u.gif aciu,labai tikiuosi,kad tu teisi.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 07 01, 10:25)

jei viskas gerai(nes pries metus nepasiseke ir su skaudziom pasekmes,gal ir treciaji turesiu pavasariui prasidedant) rolleyes.gif .tik neramu man,nejauna jau mama tapsiu-35 metu,na,bet neplanuota tai...

Tik drąsiai ir be baimių 4u.gif Mano vyresnieji 17 ir 11,mažasis va š iandien ir 2-as gimtadienis ir dar vardadienis .Jį gimdžiau 36-erių tongue.gif Jei vyras sutiktų,tikrai dar vieną gimdyčiau,bet jau neteks..Nebent neplanuotai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 07 01, 10:42)
Tik drąsiai ir be baimių  4u.gif  Mano vyresnieji 17 ir 11,mažasis va š iandien ir 2-as gimtadienis ir dar vardadienis .Jį gimdžiau 36-erių  tongue.gif  Jei vyras sutiktų,tikrai dar vieną gimdyčiau,bet jau neteks..Nebent neplanuotai  tongue.gif

4u.gif kaip tik skaiciau tavo posta apie lengvus gimdymus,saunuole tu thumbup.gif
Atsakyti
liepa27 tikiu, kad angelas sargas tave sergės ir viskas bus tik gerai ir į gerą 4u.gif Vyk šalin tą nerimą.

Kažkada ir aš norėjau tryjų vaikučių (jaunystėj planavau), bet yra kaip yra, turiu du. Užtat mano brolis turi trys (ko turbūt jaunystėj nelabai planavo).
Pas mane du berniukai, pas brolį- trys mergaitės. Va kaip pasiskyrstėm. Jam žentai, man marčios smile.gif


Grįšiu namo ir žiūrėsiu, kad žiūrėsiu...

''Отель "Президент" /2013/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1102275

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 07 01, 15:16)
liepa27 tikiu, kad angelas sargas tave sergės ir viskas bus tik gerai ir į gerą 4u.gif Vyk šalin tą nerimą.

Kažkada ir aš norėjau tryjų vaikučių (jaunystėj planavau), bet yra kaip yra, turiu du. Užtat mano brolis turi trys (ko turbūt jaunystėj nelabai planavo).
Pas mane du berniukai, pas brolį- trys mergaitės. Va kaip pasiskyrstėm. Jam žentai, man marčios smile.gif
Grįšiu namo ir žiūrėsiu, kad žiūrėsiu...

''Отель "Президент" /2013/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1102275

user posted image

4u.gif aciu uz palinkejimus ir uz nuoroda,kaip suprantu siandien tas filmas,reiks ziuret.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 07 01, 08:36)
netikiu jokiais prietarais mirksiukas.gif padekaojau is visos sirdies uz palaikyma smile.gif

gerai, gerai jau. Netikek. As tikiu. Jus netikit.
kaip bebutu, vistiek sekmes 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 07 01, 15:16)
''Отель "Президент" /2013/

aciu uz rekomendacija 4u.gif

LABA VISOMS 4u.gif
sian mano mama vel lankesi Onkologiniam. kadangi mamos gydanti gyd.atostogose, tai tete gavo talona pas kita gyd. (jauna rezidente). ir ka manot? siandien turejo daryti mamai kraujo ir t,t, tyrimus, kad pamatyt, ar yra koks pagerejimas nuo leidziamo jau 2 sav. Na Cl, ar nera...Atstoveje gyva eile, priejo pas nauja gyd. Sioji perzvelge mamos ligos istorija, numojo ranka ir pasake, jog su tokia liga zmones gyvena 100 metu, ir kad medicina siais laikais toli pazengusi, todel tik nereikia nuleist ranku ir daryt viska, kas imanoma. Todel liepe sian vaziuot namo_pailseti ir ryt anksti ryte atvaziuoti, nes bus daromi tyrimai ir nuo treciadienio vel bus leidziama chemija kasdien iki pirmadienio, o po to vel tyrimiai ir jei bus sioks toks pagerejimas, darys 20 dienu pertauka ir po jos vel tes chemija.
Jei atvirai, tai likau nesupratus, kaip staiga, kita gyd.suteike tiek daug vilties mamai, kai pries tai ja gyde medikai, pries pora savaiciu, sake, kad birzelio men., yra paskutinis, kad mamai paskutine stadija, kad vezys apemes visus plaucius ir, kad mama ilgai netrauks. O db ....staiga vel viskas kitaip.. viskas man kaip sapnas.. ir nesuvokiu, kaip cia taip gali but? ar cia gal mamai vilties tik suteike, ar kaip?


o, kad but i tema, tai vakar pradejau ziuret sita_Камень (2011)
user posted image, bet uzmigau nepabaigus blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Sim@,tik nenusimink.tiesa sakant,nesuprantu dabartines onkologu taktikos-isrezti grynai statistika paremtus faktus,4-ta stadija,paskutinis menuo doh.gif .dievai atsirado.kai mokiausi,teko bendaut su univere dirbancia moterim,sergancia 4 st veziu.ir ka,gyveno,gal ir dabar tebegyvena,nesimokau jau 6 metai,nezinau.ju prognozavimas juokingas,niekas nepasakys kiek zmogui lemta gyvent,labai daznai sunkus ligoniai pragyvena kelis kartus ilgiau nei numato gydytojai.ir isvis kaip tik vilties,optimizmo turetu suteikt,o ne pranasaut.man irgi pries pora metu sake,kad ruosciausi tecio laidotuvem,jau nei firmai buvau pasiskambinus laidojimo paslaugu.ir ka,tevelis atsigavo ir dar pora metu nugyveno taip,kasd net nepasakytum,kad onkologine liga sirgo.o mire staiga pries 3 menesius,nespejom net paskutini karta pamatyt gyvo.taip,kad vilties ir tikejimo jums ir jusu mamytei.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 07 01, 16:19)
LABA VISOMS 4u.gif
sian mano mama vel lankesi Onkologiniam. kadangi mamos gydanti gyd.atostogose, tai tete gavo talona pas kita gyd. (jauna rezidente). ir ka manot? siandien turejo daryti mamai kraujo ir t,t, tyrimus, kad pamatyt, ar yra koks pagerejimas nuo leidziamo jau 2 sav. Na Cl, ar nera...Atstoveje gyva eile, priejo pas nauja gyd. Sioji perzvelge mamos ligos istorija, numojo ranka ir pasake, jog su tokia liga zmones gyvena 100 metu, ir kad medicina siais laikais toli pazengusi, todel tik nereikia nuleist ranku ir daryt viska, kas imanoma. Todel liepe sian vaziuot namo_pailseti ir ryt anksti ryte atvaziuoti, nes bus daromi tyrimai ir nuo treciadienio vel bus leidziama chemija kasdien iki pirmadienio, o po to vel tyrimiai ir jei bus sioks toks pagerejimas, darys 20 dienu pertauka ir po jos vel tes chemija.
Jei atvirai, tai likau nesupratus, kaip staiga, kita gyd.suteike tiek daug vilties mamai, kai pries tai ja gyde medikai, pries pora savaiciu, sake, kad birzelio men., yra paskutinis, kad mamai paskutine stadija, kad vezys apemes visus plaucius ir, kad mama ilgai netrauks. O db ....staiga vel viskas kitaip.. viskas man kaip sapnas.. ir nesuvokiu, kaip cia taip gali but? ar cia gal mamai vilties tik suteike, ar kaip?


Mano tevui plauciu vezys, IV stadija. Daktarai, operave ji, pasake ta pati, kad medicina pazengusi i prieki, kad kas pries metus buvo naujove, siai dienai jau seniena. Tik jie konkretaus laiko nedave, mat labai daug kas priklauso nuo vezio lasteliu pasidavimo chemijai, jei pasiduos-valio, nugyvens dar ilgus metus, jei nepasiduos, gali menuo tikrai paskutinis buti verysad.gif Tevelis, aciu Dievui, nuo praeitu metu spalio su ta diagnoze gyvena. Pasiskaiciau moksliniu darbu, rasytu tu onkologu, ju stebejimus. Tad su tokia diagnoze trumpiausiai zmogus gyveno 1 menesi, ilgiausiai-3 metus. Taciau as pazistu zmogu, kuriam plauciu vezio IV stadija buvo, operuotas pas ta pati chirurga, ir jau gyvena 9 metus. thumbup.gif Vadinasi, buna stebuklu thumbup.gif
Manau, kad rezidente suteike daug vilties jusu mamai tam, kad ji pasiruoztu kovai 4u.gif Mat depresija sueda zmogu greiciau nei pats vezys. Mes savo tevui tikros tiesos nesakem ilgai, sakem, kad prognozes labai geros, kad nugyvens minimum 10 metu, kad susitaikytu su ta mintimi, jog kasmet reiks leistis chemija. Ir tevui suzibo viltis, nes iki to laiko jis kalbejo apie savizudybe...
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 07 01, 17:10)

4u.gif 4u.gif tai viltim ir gyvenu 4u.gif

vistik baigiau ziuret__Камень (2011)
user posted image
trumpai_turtingo zmogaus (aktorius Nikolajus Kozakas)
user posted image
kazkoks ale maniakas pagrobia mazameti sunu ir paslepia. Skambina turtuoliui ir sis tikisi, jog bus paprasyta ispirkos uz jo vaika. Deja...maniakui reikia ne pinigu, o turtuolio mirties...
toliau idomiai issidestys viskas. jei nematet, paziurekite_vietomis teko ir asara nubraukt, ir kruptelt ax.gif
Atsakyti
''ЗАГС'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1102276

user posted image
Atsakyti