Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

Julsita, manau tau patiks, as dabar ziuriu.
Yra geru vietu/fraziu biggrin.gif

''Мины в фарватере''/2008/
Анонс
http://kinozal.tv/de...s.php?id=899816

user posted image

user posted image
Atsakyti
4u.gif pritariu,as irgi bijociau nepilnos narkozes.man nervu daugiau kainuotu,nei pilnos narkozes daroma zala sveikatai.
O kokia skausmu priesastis, Kristoline Ledi?
klausiu,nes daznai patiriu stiprius sprando skausmus,kai skausmas pereina i galva,ausi.be paracetamolio nepraeina,gali ir 3 dienas skaudet.pastebejau,kad kai grizau i darba po dekretiniu,priepuoliai retesni pasidare,gal del to,kad daugiau judu,nei namie,namie daznai prie kompo prisesdavau.
bet kai turejau kitu rimtu bedu su sveikata,tai del sios dar nesityriau.
Atsakyti
Peržiūrėjau 'Nereikalingų žmonių sala'. Buvau taip pesimistiškai nusiteikus, bet labai patiko. Norėčiau pratesimo tongue.gif Net ašarą išspaudžiau blush2.gif Ir labia gaila buvo, kai žuvo tas killeris - man jis patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 21:54)
Julsita, manau tau patiks, as dabar ziuriu.
Yra geru vietu/fraziu biggrin.gif



Ačiū labai-jau siunčiuosi.Užteko Dobrininą pamatyt lotuliukas.gif Kaip tik šiandien turėčiau Tankus užbaigt,tai vėl turėsiu vakarinę komedijukę thumbup.gif Beje,prieš tankus peržiūrėjau Семь жен одного холостяка. Ir fainas,lengvas ,gulėjo mano sandėliuke gerus pusantrų metų lotuliukas.gif Apie fūristą,kiekvienam mieste turintį po "гражданскую жену". Siūliau ir savo vyreliui pažiūrėt apie jo kolegą,bet pasirodo seniai matęs.Matęs komediją ir man nerekomendavęs blink.gif g.gif Susmegenavau,kad pabijojo,kad apie jį ko nors panašaus neprisigalvočiau lotuliukas.gif
Na o aš 18 val išlydėjau vis gi savo Tadošiuką į Slovakiją ir pati sau tyliai pasijuokiau,kad koks durnas dabar jo amžius-jam liepos 24 11-ka sueis.Namie visa diena vaikščiojo,glaustėsi,vis apsikabindavom karts nuo karto.Jautėsi,kad vaiką tas išsiskyrimas neramina-mamyčiukas jis vi gi pas mane,o va kai jau atvažiavom į išvykimo vietą,tai jau viskas-apsiplunksnavo mano ereliukas ir prie draugų net atsibučiuot nelabai norėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 06 30, 22:53)
jam liepos 24 11-ka sueis.Namie visa diena vaikščiojo,glaustėsi,vis apsikabindavom karts nuo karto.Jautėsi,kad vaiką tas išsiskyrimas neramina-mamyčiukas jis vi gi pas mane,o va kai jau atvažiavom į išvykimo vietą,tai jau viskas-apsiplunksnavo mano ereliukas ir prie draugų net atsibučiuot nelabai norėjo  lotuliukas.gif

Dievuliau kaip grazu wub.gif
Mano, liepos 17d. 12-ka sueis. Beveik bendraamziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 23:00)
Dievuliau kaip grazu wub.gif
Mano, liepos 17d. 12-ka sueis. Beveik bendraamziai smile.gif

Aha smile.gif Užtad ryt mano mažąjam 2 sueina wub.gif Va kaip tik ryt šituo metu bus 2 metai,kai jau link gimdyklos traukiau ir 23,25 gimė mano pagrandukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 06 30, 23:03)
Aha  smile.gif  Užtad ryt mano mažąjam 2 sueina  wub.gif  Va kaip tik ryt šituo metu bus 2 metai,kai  jau link gimdyklos traukiau ir 23,25 gimė mano pagrandukas  wub.gif

Abu liepinukai smile.gif
Taip greit pasauli isvydo?
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 06 30, 21:49)
drinks_cheers.gif uzuode kaulo pjaunamo kvapa, fu kaip baisu  doh.gif

blink.gif net nupurte blink.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 23:00)
Mano, liepos 17d. 12-ka sueis.

as ir auginu liepinuka unsure.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 06 30, 23:03)
Užtad ryt mano mažąjam 2 sueina

sveikinimai 4u.gif 4u.gif
mano Matui_07.21 d. sueis_6 metai
Atsakyti
Oho ,kiek liepinukų
QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 23:08)
Abu liepinukai smile.gif
Taip greit pasauli isvydo?

Mano šeimos vyrai visi liepinukai:mažiausias 1d,tėvelis 23,Tadas 24,beje 6valandom pavėlavo tėvelio trisdešimtmečiui smile.gif
O pasaulį greit išvydo visi trys mano vaikai.Kai su pima net į gimdyklą nespėjau,nes nieks nesitikėjo,kad pirmakartė per pusvalandį pagimdyt gali,tai akušerė sako,kad man tik gimdyt ir gimdyt ir jau kitą sykį savaitė prieš terminą atvažiuot,tai su antru jau perspėjau,kad taip buvo,tai akušerė dokumentų pildymą atidėjo po gimdymo.Ir gerai padarė,nes istorija būtų pasikartojus.Su trečiu vėl gi,kai pasakiau,kad sąrėmiai kas 2-3 minutės,dvi akušerės vienu balsu "pagal šypseną negali būt kas 2-3" Oi kaip jos klydo lotuliukas.gif Patikrinęs gydytojas,liepė skubėt į gimdyklą lotuliukas.gif Taip,kad ko jau ko,o gimdymų aš nebijau lotuliukas.gif
Atsakyti
paziurejau toki gana keista filma ax.gif vadinas, Дорога
user posted image
zmona uztinka savo vyra su sekretore jo kabinete...pries tai, destytoja nusalina ja nuo projekto, nes pavelavo su terminais...tai moteriske sumasto, kad jau gyvenimas TUOM ir baiges...nusprendzia sokt nuo stogo..is labai aukstai, bet nesigauna jai nusokti, nes i pagalba atskuba geriausia drauge..
taigi, kaip kartais gerai, kai turi bent 1 gera drauge 4u.gif

labanakt, mergaites cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 30 birželio 2013 - 22:51
QUOTE(ErikaN @ 2013 06 30, 21:49)
, uzuode kaulo pjaunamo kvapa, fu kaip baisu
QUOTE(Sim@ @ 2013 06 30, 23:17)

net nupurte blink.gif


Na jau jei apie tokias gyvenimiskas baisybes prakalbom, tai... Jei kas uzkandziauja/valgo, neskaitykit.
Turiu as viena labai artima zmogu (esu vaiko krikstamote). Dirba Santariskese vaiku klinikose operacineje kur irankius paduota chirurgui. Tai zinokites tiek man pripasakojo viena syki, kad po to karto niekad neklausiau apie darbo specifika.
Kaip vaikai mirsta ant operacinio stalo, kaip daro operacija ir paduota tuos visus siulus, adatas, tamponus- pries pradedadant jie turi susiskaiciuoti kiek ju yra, kad operacijos pabaigoje tiek turi ir gristi atgal. Ir kaip pradingo vienas...ieskojo visur..

Kaip tas zmogus, (studijuojant) praktikos metu, morge stebejo skrodima, kai kas nualpo, kai kam normaliai viskas... Tarkim kazkoki ten organa reikia istirti, buna, kad is isores nesimato, tuomet ta organa smulkina, tada sumeta viska susmulkinta atgal (kaip farsa) ir t.t. daugiau nepasakosiu.
Tas zmogus pasake: kadangi as maciau realiai kaip viskas vyskta, niekada nesutikciau skrosti artimo zmogaus, apart jei reikia policijos isikisimo, arba nezinai kodel kas ir kaip (tada jau neisvengsi).

QUOTE(Julsita @ 2013 06 30, 23:35)

Niu man nebuvo taip lengva mastau.gif Tik tiek, kad su abiem saremiai buvo nuo 09val ryto, o vienas gime 17.12val, o kitas 17.17val. Gimdymai tai kaip gimdymai, niu bet jau tos toksikozes, net prisimint nenoriu, jei dar syki taip, tai turbut numirciau dievazi. Su jauneliu du menesius lovoj pragulejau ir svoris krito kad net baisu, net prisimint nenoriu schmoll.gif Vos ligonines isvengiau, geriau ten visokius vaistus nuo jurliges kur skirta buvo.
Man tie pykinimai islike kaip patys baisiausi dalykai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 30 birželio 2013 - 23:16
QUOTE(Sim@ @ 2013 06 30, 21:31)
NIEKADA NEDEKOK UZ LINKIMA SEKME IR SVEIKATA! nes jei dekosi, linkejimai nusigres nuo taves ir grys pas ta, kuri linkejo blink.gif

netikiu jokiais prietarais mirksiukas.gif padekaojau is visos sirdies uz palaikyma smile.gif

QUOTE(liepa27 @ 2013 06 30, 22:06)
O kokia skausmu priesastis, Kristoline Ledi?
klausiu,nes daznai patiriu stiprius sprando skausmus,kai skausmas pereina i galva,ausi.be paracetamolio nepraeina,gali ir 3 dienas skaudet.pastebejau,kad kai grizau i darba po dekretiniu,priepuoliai retesni pasidare,gal del to,kad daugiau judu,nei namie,namie daznai prie kompo prisesdavau.
bet kai turejau kitu rimtu bedu su sveikata,tai del sios dar nesityriau.

apsilankyk pas gydytoja unsure.gif neturiu laiko rasyti,gal kai grisiu parasysiu 4u.gif
Atsakyti