Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

QUOTE(mona66 @ 2013 06 16, 23:28)
Čia kažkas pas tave su nervais negerai, galūnės visos juda kas sau. Visai šeimininkės neklauso. Tai kas tualete dėsis  g.gif  g.gif  g.gif , norėsi per uodegą brūkštelti, o brūkštelsis per zūbus  g.gif  g.gif  g.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai iki asaru lotuliukas.gif
Atsakyti
žėruti, kaip tavo tarpuakis biggrin.gif prijuokinai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 17, 08:00)
žėruti, kaip tavo tarpuakis  biggrin.gif prijuokinai  lotuliukas.gif

Skauda,prisiliest negaliu verysad.gif tai gerai,kad kiaurai pravariau,o tai buciau siandien su melinais akiniais lotuliukas.gif
man smagu,kad galiu palinksmint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 17 birželio 2013 - 10:45
Nu man tai nelinksma tokie nuotykiai... Ką tik vidurinukui siūlus iš galvos išėmėm, tai mažajam pirštą su mašinos durelėm užtrenkė... Tai daba svarstau, kurį tvarkyt kaip draudiminį įvykį, bo abiem sakys per gerai norit...
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 06 17, 15:29)
Nu man tai nelinksma tokie nuotykiai... Ką tik vidurinukui siūlus iš galvos išėmėm, tai mažajam pirštą su mašinos durelėm užtrenkė... Tai daba svarstau, kurį tvarkyt kaip draudiminį įvykį, bo abiem sakys per gerai norit...

Kai vaikam traumos,tai tikrai nelinksma schmoll.gif bet kai sau per toki kvailuma, lupt sau su bliudu per galva,tai nezinau,dar daba kvatoju paziurejus i veidrodi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
rituker jau kurortuose buvai biggrin.gif pasakok,kur prapuolus mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau atradau kur kavinukė pasislėpus smile.gif Priimsit?

Žėruti, ale vynas stiprus buvo... MB miega, o aš prunkščiu, pylos gausiu smile.gif

Mona, ale tu ir "bjauri boba"(juokauju ir tikrai nenoriu įžeisti savo juodu jumoru). Pati nesiuvinėji, bet grožius tik keli, keli... Iš mano schemų lobyno ir taip bardakas buvo, o daba tai konkrečiai ŠIUKŠLYNAS. Nieko neberandu. Kiba trint viską lauk?
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Iseinu I viesuma lotuliukas.gif

tildushka zinok kartais faina "pabomzaut" po siukslyna thumbup.gif

zeryti kai perskaiciau, galvoju kokie kurortai g.gif Po kurio laiko prisiminiau, jog buvom Druskininkuose. Zinok ziauriai fainiai laika praleidom. V suzavetas. Sake butinai kartosim. Oras buvo labai geras. Pirma diena lietutis palinojo, tai mes vandens parke buvom. Po 6 val maudymosi vaika su asarom istempiau doh.gif V baseine per batutus sokinejo, tai visas "paaukletas" liko. Dar dabar melynes like biggrin.gif Daug prisivazinejom dviraciais, prisivaiksciojom, pasizmonejom, romantiskai dviese pabuvom....zodziu liux.

Dabar sugalvojom lekti I Latvija. Tai per sia savaite turiu viska suorganizuoti. Lankytinos vietos, nakvynes, maitnimas ir t.t. Liepos antra savaite islekiam wub.gif
Joninems planuoju keleta zaidimu padaryti, aplinka pasipuosti. Norisi sventiskesnio savaitgalio rolleyes.gif O jus, merginos, ka nors gavojat Joninems daryti?
Prisiminiau doh.gif ryt musu vestuviu penktosios metines doh.gif Ka cia greito sumascius g.gif
Atsakyti
Kaip fainiai,kad smagiai praleidot laika,pavydziu baltu pavydu.Mano V doh.gif tikra rakstis subinej biggrin.gif namiseda,niekur nenori is namu kojos kelt (pinigu gaila) i koine arba statybom verysad.gif jei i Palanga issikrapstom ir tai vakare prie teliko uzmiega ir baigias pramogos,tikras nuobodybe,o as ekstrymu megeja,tai jis man doh.gif koks stabdis bash.gif tai i Palanga stengiuos vaziuot viena arba su vaikais,kad ziurint i ji nervai neimtu ax.gif biggrin.gif Tai jei per jonines bus geras oras,zadam iki Palangos palekt,man reikia laikrodukui saku paieskot ir nuo puodu pailset,o jei taip pabut,tai su juo tikrai nevaziuociau lotuliukas.gif

tildushka
vynas seniai isgaraves buvo,cia man kartais pasireiskiantys nekordinuoti judesiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 19 birželio 2013 - 08:39
Saunuole, butinai visur stenkis islekt, pamatyt, pakeliaut. Lai V tv priziuri biggrin.gif Mes taip pat statyboms litus taupom, bet ir pramogu neatsisakom. Juk gyvenam viena karta reikia megautis mirksiukas.gif

Pries kelis metus per Lietuva keliavom, tikrai yra vietu, kurias reikia aplankyti. O ir kelione nera labai brangi... Nakvyne palapinej, maistas - lasinukai, misko gerybes, desreles ir t.t. Papildomai kainuoja tik kuras ir bilietai I kokius muziejus. Lietuvoje labai daug graziu baznyciu wub.gif Tik reikia prisesti ir susidelioti marsruta 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 06 19, 21:25)
Saunuole, butinai visur stenkis islekt, pamatyt, pakeliaut. Lai V tv priziuri  biggrin.gif Mes taip pat statyboms litus taupom, bet ir pramogu neatsisakom. Juk gyvenam viena karta reikia megautis  mirksiukas.gif

Pries kelis metus per Lietuva keliavom, tikrai yra vietu, kurias reikia aplankyti. O ir kelione nera labai brangi... Nakvyne palapinej, maistas - lasinukai, misko gerybes, desreles ir t.t. Papildomai kainuoja tik kuras ir bilietai I kokius muziejus. Lietuvoje labai daug graziu baznyciu  wub.gif Tik reikia prisesti ir susidelioti marsruta  4u.gif

tai ir as tapati sakau,bet jam nedaeina , laiko gaila,geriau sumuris kanors ir nauda bus bash.gif pikta negaliu,bet jau per tiek metu pripratau ir nebekreipiu demesio,noriu tai ir viena vaziuoju,daug ramiau biggrin.gif zinoma smagiau visiem kartu butu,na bet jam pramogos nepatinka,yra,kaip yra,adamsu seimynele lotuliukas.gif nors tiek,kad mane isleidzia ir nepriekaistauja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 19 birželio 2013 - 20:35
Oi, kaip suprantu, kad norisi keliaut, pamatyt, papramogaut... Mes iš Lt esam buvę išvažiavę, bet netoli. Taip pat į LV žadam šią vasarą važiuot, tik reikia sugalvot, ką norim pamatyt biggrin.gif O va toliau tai finansų reikia, nes neišvažiuosi Turkijon už kelis šimtus litų...

Šiandien vėl šiek tiek siuvinėjau, tai atsiplėšt sunku buvo. MB sugalvojo laidus kažkokius lituot, tai užsiėmė darbo vietą, o būčiau daugiau pasiuvinėjus (o dar kai smirda, tai lekiu kuo toliau nuo jo tokių darbų)
Atsakyti