Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

Žėruti, jei neturi, nusipirk tą mandrą (ir brangų) škudurėlį, tai viskas valosi greitai ir be jokių chemikalų. lotuliukas.gif lotuliukas.gif O jei ką užmūryk kelis langus ir vsio... rado mat bėdą (nudažysi kas 10 metų ir visi darbai) g.gif g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 06, 10:05)
Žėruti, jei neturi, nusipirk tą mandrą (ir brangų) škudurėlį, tai viskas valosi greitai ir be jokių chemikalų. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O jei ką užmūryk kelis langus ir vsio... rado mat bėdą (nudažysi kas 10 metų ir visi darbai)  g.gif  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

su tuo skudureliu ir valau,kitaip visai prazuciau liezuvis.gif
Atsakyti
Kaip aš džiaugiuosi, kad mano persenusiame namuke tik 3 vidutiniai ir 3 mažyčiai langeliai karsta.gif , o tai užsiknisčiau, nes langų valyt labai nemėgstu...
Atsakyti
As taip pat su tuo skudureliu valau bigsmile.gif Labai greitai issivalo, todel nesibaidau valymo tongue.gif
Atsakyti
kas čia per stebuklingas skudurėlis? bigsmile.gif aš tai stebuklingas kempinėles naudoju, bet ne langams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 06, 16:51)
kas čia per stebuklingas skudurėlis?  bigsmile.gif aš tai stebuklingas kempinėles naudoju, bet ne langams  biggrin.gif

smulkiau parasysiu veliau,dabar truputi uzsiemus mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.greenwalkjums.lt/# brangus (ir nedidelis), bet geras daiktas (vieną gavau dovanų, kitą per akciją pirkau (reikia palaukti akcijų)). Labai purvinus langus pirma su šlapiu skuduru numozoju ir po to su tuo saikingai šlapiu nuvalau... to pluošto audimas toks, kad sausinti nereikia (maži lašiukai tiesiog akyse išdžiūna... švaresnį langą tik juo vienu ir tevalau). Greita ir jokių chemikalų ar laikraščių nereikia. Jų yra kelių rūšių, todėl reikia, kas kam tinka, gerai perskaityti. ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
as naudoju jau daug metu sitos firmos sluoste,turiu ir kitu sluosciu pirktu is cia
http://www.norwex.co...r...=18&cnt=123
pirma sluoste naudojau 6metus,valai sudrekinus tik vandeniu,o pacia isplauni tik ukisku muilu (jokiu milteliu,jokiu skalbenkiu)
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 06, 17:59)
http://www.greenwalkjums.lt/# brangus (ir nedidelis), bet geras daiktas (vieną gavau dovanų, kitą per akciją pirkau (reikia palaukti akcijų)). Labai purvinus langus pirma su šlapiu skuduru numozoju ir po to su tuo saikingai šlapiu nuvalau... to pluošto audimas toks, kad sausinti nereikia (maži lašiukai tiesiog akyse išdžiūna... švaresnį langą tik juo vienu ir tevalau). Greita ir jokių chemikalų ar laikraščių nereikia. Jų yra kelių rūšių, todėl reikia,  kas kam tinka, gerai perskaityti.  ax.gif  ax.gif  ax.gif


QUOTE(zerutis @ 2013 06 06, 18:16)
as naudoju jau daug metu sitos firmos sluoste,turiu ir kitu sluosciu pirktu is cia
http://www.norwex.co...r...=18&cnt=123
pirma sluoste naudojau 6metus,valai sudrekinus tik vandeniu,o pacia isplauni tik ukisku muilu (jokiu milteliu,jokiu skalbenkiu)


ačiū už patarimus, žinosim, ką pirkt, kai prireiks mirksiukas.gif o kur jūs perkat?
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 06, 19:48)
ačiū už patarimus, žinosim, ką pirkt, kai prireiks  mirksiukas.gif o kur jūs perkat?

as perku is platintoju,ofisas randasi Vilniuje smile.gif
tu pabandyk susivest pagrindini pavadinima www.norwex.com pasiskaityk,gal galima tiesiogei uzsisakyt mirksiukas.gif
Tegul mama Klaipedoj paklausineja,gal kas koncultantu pazysta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 06 birželio 2013 - 19:21
Aš iš kaimynės ax.gif ax.gif ji šiek tiek giminėm pamačija, bet kaina ofisinė, jei norėsi (kai gausiu nuolaidų reklamą) galėsiu įmesti. Ten visi adresai yra (kartais būna kelių dienų akcijos ir tik už pusę kainos). Aš, kol nepabandžiau, netikėjau, bet dabar 3 (didokus) langus, iš lauko, per 15 min. apeinu ir parvarau švilpaudama namo... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 06 birželio 2013 - 19:23
mona66 as jau lina turiu tau,o kur mano laikrodukas ? g.gif
Atsakyti