Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

Oi, kaip smagu smile.gif nedideliems miesteliams tikrai to reikia smile.gif
manes cia ne per seniausiai ir klause, kada savo rankdarbiu paroda darysiu, tai tuo metu tiesiog linksmai pasmaikstavom ir tiek. Bet paskui susimasciau, kad tikrai visai noreciau po kokio penkmecio surinkti visas (na bent jau didziaja dali) siuvinetojas kryzeliu miestelyje ir padaryti bendra paroda smile.gif gal... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 12 12, 15:34)
Oi, kaip smagu smile.gif nedideliems miesteliams tikrai to reikia smile.gif
manes cia ne per seniausiai ir klause, kada savo rankdarbiu paroda darysiu, tai tuo metu tiesiog linksmai pasmaikstavom ir tiek. Bet paskui susimasciau, kad tikrai visai noreciau po kokio penkmecio surinkti visas (na bent jau didziaja dali) siuvinetojas kryzeliu miestelyje ir padaryti bendra paroda smile.gif gal...  biggrin.gif


RasuteK,tik daryk greiciau ir net nebesvarstyk,tikrai turi ka parodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Zeruti- labai tavim didžiuojuos ir džiaugiuos už tave 4u.gif
RasuteK- tikrai ir be kitų draugių jau turi ką parodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 12, 14:51)
Sveikutes,taip nekukliai pasigirsiu  ax.gif 

Kaip fainiai wub.gif Sveikinu 4u.gif Ech, kad arciau gyventum tikrai aplankyciau ir pasigrozeciau wub.gif
Atsakyti
Aciu mano mielosios uz palaikyma wub.gif jei ne jus,nieko ir nebutu,tik su jusu visu pagalba,patarimais ir kantrybe,tiek pasiekiau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 12, 18:34)
Aciu mano mielosios uz palaikyma  wub.gif jei ne jus,nieko ir nebutu,tik su jusu visu pagalba,patarimais ir kantrybe,tiek pasiekiau  wub.gif  wub.gif  wub.gif

lauksim nuotrauku is parodos mirksiukas.gif
o man tektu visus isdovanotus susirinkti, kad tureciau, ka parodyti ax.gif siandien parsinesiau ir as jau savo rema thumbup.gif labai rupi isbandyti, bet reik pabaigti sventines-kaledines visas smulkmenas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 12 16, 08:55)
zydrem karštas labai skanus... teko Rygoj žiemą gerti per šventę  ax.gif  4u.gif , bet tiks ir šaltas, tik sultys turi būti tamsių vynuogių. Lauksim butelio vaizdo  rolleyes.gif



QUOTE(zydrem @ 2013 12 16, 11:06)
ačiū labai už patarimus  wub.gif  esu valančiaus drauge jau senokai  biggrin.gif savo noru  biggrin.gif  bet tokio kvepiančio gėrimo tikrai norėtus ,ir tikriausias labai kvapas bus  wub.gif del to butelio vaizdelio  ax.gif tai nežinau, nepatinka man tas pagyru puodas su visas savo išvedžiojimais ir kitokios nuomones reiškimu  blush2.gif  https://fbcdn-sphoto...045869640_n.jpg  gal dar ka ant kaklo kabinsiu bet nežinau   

perkeliu cia nes net nežinojau apie tokia tema blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zerutis @ 2013 12 12, 13:51)
Sveikutes,taip nekukliai pasigirsiu  ax.gif  siandien 16val. mano miestelio bibliotekoje,mano darbu parodods pristatymas,bus rasomas straipsnis ir foto mano prie darbu reikia  biggrin.gif bibliotekininkes ispraude mane i kampa,nes nieko panasaus miestelis nera mates  blush2.gif vienu zodziu,isaukstinta esu  ax.gif

kaip faina lauksim foto ir straipsnio 4u.gif
Atsakyti
Viena biggrin.gif
user posted image
antra biggrin.gif
user posted image
ir trecia ax.gif
user posted image
pagrindinis blush2.gif
user posted image
o cia rodo atsiliepimu knyga,kuria atiduos po porodos biggrin.gif
user posted image
o cia as ax.gif
user posted image

Straipsnis nezinau kada bus,bet jau issiustas g.gif
Atsakyti
kaip gražu wub.gif
as ir pasižadu sau kažkada kažkada biggrin.gif ta mergaite ir ta puokšte su laumžirgiu išsiuvinėti g.gif po keliu metu gal turėsiu tik savo kambari/dirbtuves kur visų mano hobiu dėžes tilps ir ant sienos bus vietos tokiems grožiams ax.gif




Atsakyti
zerutis 4u.gif wub.gif Kaip miela matyti visus darbus vienoje vietoje bigsmile.gif Prisiminiau darbeliu siuvinejimo procesus, kas po ko ejo ... wub.gif
Tik tave issivaizdavau visada besisypsancia g.gif
Atsakyti
ACIU mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif tikrai darykit parodeles,jausmas nenusakomas,kai tu visus nustebini savo darbais,net darbu mokytojos aikciojo is nuostabos ax.gif

QUOTE(zydrem @ 2013 12 16, 15:24)
kaip gražu  wub.gif
as ir pasižadu sau kažkada kažkada  biggrin.gif ta mergaite ir ta puokšte su laumžirgiu išsiuvinėti

Kokia mergaite ? juk ten laikrodukas biggrin.gif visi darbeliai ten issiuvineti mirksiukas.gif

QUOTE(rituker @ 2013 12 16, 16:15)
Tik tave issivaizdavau visada besisypsancia  g.gif

Tai,kad labai jaudinaus,niekaip neisejo sypsenos isspaust ir veido spalva spejau penkis kartus pakeist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 16, 16:52)
Tai,kad labai jaudinaus,niekaip neisejo sypsenos isspaust ir veido spalva spejau penkis kartus pakeist  biggrin.gif

Pazystamas jausmas biggrin.gif Si savaitgali sokiu debiute dalyvavau, tai ir keliai linko ir sypsena atsirasdavo/pradingdavo. Nedidelis adrenalino kiekis mums I nauda mirksiukas.gif
Atsakyti