Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

Na panos- kuri turit laiko pagelbėt, taip gražiai prašančiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesupykit,bet as fasuoju 4u.gif nesu net bandzius ant rubu siuvinet ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 25 spalio 2013 - 20:41
blink.gif koks sluoksnis dulkiu cia prisikaupe doh.gif niekas bendraut nebenori g.gif g.gif
o as pasigirsiu tongue.gif siandien vienoj pardej lietuvisko spalvoto lino,kad uzsipirkau 1kg. kainavo 30lt. tai nemazai atraizu isejo,daba galesiu visokias uzrasines pavaryt biggrin.gif o viena gabala balto radau,toks fainas audimas,vos ne,kaip ewas,tik imk ir siuvinek,truputi purvinas,bet issiplausiu ax.gif assa.gif
Atsakyti
Tai kur buvai įlindus, kad tokių lobių radai? blink.gif blink.gif g.gif g.gif Ar jau biblėj sudėliojai darbus? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 11 28, 17:36)
Tai kur buvai įlindus, kad tokių lobių radai?  blink.gif  blink.gif  g.gif  g.gif  Ar jau biblėj sudėliojai darbus? ax.gif  ax.gif

AIDE yra atraizu parde,tai ten visokiu likuciu uzveza tongue.gif kaip tik su Vytuku buvom susiuta kakta persirist,tai ir stabtelejau prie progos ax.gif
Dar ne,ryt varysiu pasitart,tai sestadieni arba pirmadieni zadu viska vezt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 28 lapkričio 2013 - 17:47
Tai dabar Vytukui komoda kelią pastojo? doh.gif doh.gif doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 28 lapkričio 2013 - 17:57
QUOTE(mona66 @ 2013 11 28, 18:56)
Tai dabar Vytukui komoda kelią pastojo? doh.gif  doh.gif  doh.gif  g.gif

Neee.... jam stakta kelia pastojo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kiba stiklinis visas namas, kad einat kiaurai baldus, sienas, nes nematot g.gif mastau.gif mastau.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 11 28, 19:06)
kiba stiklinis visas namas, kad einat kiaurai baldus, sienas, nes nematot  g.gif  mastau.gif  mastau.gif  mastau.gif

Tamsoj vaikstom,elektra taupom lotuliukas.gif
Draudimas sestadieni baigias,reik pinigus atsiimt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 28 lapkričio 2013 - 18:12
nu ir aš pagalvojau, kad pinigų stygius pasireiškė.... g.gif g.gif reik ir man saviškiui kokį spuogą nužnypt įmantriai g.gif g.gif , kol draudimas dar galioja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
http://shop.greenwal...p...ory&path=69
Gavau reklaminį pranešimą (iki 12.08 akcijos) gal ką sudomins (rašykite tiesiai aš pati neužsakinėju schmoll.gif schmoll.gif ) ax.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,taip nekukliai pasigirsiu ax.gif siandien 16val. mano miestelio bibliotekoje,mano darbu parodods pristatymas,bus rasomas straipsnis ir foto mano prie darbu reikia biggrin.gif bibliotekininkes ispraude mane i kampa,nes nieko panasaus miestelis nera mates blush2.gif vienu zodziu,isaukstinta esu ax.gif
Atsakyti