Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

Nieko praeis,randelis liks ir viskas,atsibodo viskas tai paemiau ir dejau galva i komodos kampa,tik gaila antakin pataikiau lotuliukas.gif

lotuliukas.gif as kitai savaitei pasiemiau talona pas akiu,ziuresiu kiek isvarvejo per tuos kelis metus lotuliukas.gif ,nes ir su akiniais kisu panosen siuvinuka verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 04 spalio 2013 - 23:50
Zeruti- žiūrėk, kitą kartą galvos visai nenusisuk blink.gif 4u.gif
Buvo pas mus "Moliūgų šventė". Ukrainietės turėjo atsivežusios tautinius marškinius rankomis siuvinėtus pardavimui. Kaina- 350 Eu . O mes kukliosios nei 350 Lt nedrįstume paprašyt. user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 10 06, 14:07)
Zeruti- žiūrėk, kitą kartą galvos visai nenusisuk  blink.gif  4u.gif
Buvo pas mus "Moliūgų šventė". Ukrainietės turėjo atsivežusios tautinius marškinius rankomis siuvinėtus pardavimui. Kaina- 350 Eu . O mes kukliosios nei 350 Lt nedrįstume paprašyt.

blink.gif eina sau,koks grozis,bet kazi ar pardave nors viena g.gif g.gif

RasuteK,galiu pasakyt,kad monos66 darbu nematau,nesusitinkam mes,per toli gyvenam lotuliukas.gif lotuliukas.gif (buvau ilindus pasicekavit) lotuliukas.gif Siandien susitikom abi viduri centro,tai beveik valanda vidury tako,kaip davatkos,prapliurpem biggrin.gif
mona66, blink.gif Aaaa... tu vaikystej tokia grazi buvai,einu paziuret nes netikiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif Žėruti jei ką tu už mane 10 metų jaunesnė, tai ir atsimint negalėjau. Pasicekavink pas mamą mažos mano nuotraukų (makaronais aplipusi, su baronkom ant kaklo) beee.gif beee.gif beee.gif O pliurpėm tai tikrai nuo dūšios, kad net voratinklis apie mus susidarė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Zeruti, gal tu prisimeni, ant kokio dydzio dezutes (4 ar 6 skyreliu) dejai nimukus zalius? g.gif pagalvojau, kad giminaiciams ikurtuviu proga bus labai tinkama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 10 23, 09:13)
Zeruti, gal tu prisimeni, ant kokio dydzio dezutes (4 ar 6 skyreliu) dejai nimukus zalius?  g.gif  pagalvojau, kad giminaiciams ikurtuviu proga bus labai tinkama  lotuliukas.gif

Atsimenu tongue.gif ant keturiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 10 23, 17:58)
Atsimenu  tongue.gif ant keturiu  mirksiukas.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Zeruti, as dar tave pakankinsiu del dezutes blush2.gif tu kai klijuoji juostele ant dezutes, tepi klijais juostele ar dezutes krasta? as tepiau pacia juostele, bet persistengiau su klijais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 10 24, 16:55)
Zeruti, as dar tave pakankinsiu del dezutes blush2.gif tu kai klijuoji juostele ant dezutes, tepi klijais juostele ar dezutes krasta? as tepiau pacia juostele, bet persistengiau su klijais  blush2.gif

lotuliukas.gif pakankink,pakankink tongue.gif tepiau pacia dezute,plona dryzeli stengiaus pabraukt,bet ir buna,kad perdaug paspaudziu tutele mirksiukas.gif
Atsakyti
rasiux- darba susiradai thumbup.gif ,bet gal dar tave i traukini isiviliot iki tu rimtu darbu g.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ui... žinok niekaip. Per savaitę reik smarkiai rašomuosius apdirbt, nes nuo 4 dienos jau reiks pradėt įmonėje dirbti. Bet darbas pusė etato, tai galėsiu nemest nei rašliavų, nei mokinių thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolytės 4u.gif , labai atsiprašau, kad braunuosi, bet nežinojau, kur kreiptis ir labai nudžiugau šitą temą pamačius..., tai va, aš su klausimėliu - gal kuri apsiimtumėt man darbelį išsiuvinėti, Ing/Yang paveiksliuką blush2.gif , nusimezgiau megztuką, labai norėjau, kad ant jo šis ženklas būtų, tai ir lankelį, ir kaniavą nusipirkau, bet niekaip unsure.gif Gal netyčia/tyčia kuri pagelbėtumėt?, aišku, kad ne už ačiū 4u.gif

Būčiau dėkinga, jei kuri apsiimtumėt ir parašytumėt man až 4u.gif

Daug daug kruopštumo jums ir kantrybės nuostabiuose darbeliuose 4u.gif
Atsakyti