Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

mano mazoji ir savaitgali atkrito sad.gif spejom nueiti i darzeli net 4 dienas... prasideda vel visi sirgimai sad.gif
sveikatytes visiems 4u.gif
Atsakyti
Mes ir be darželio spėjom skaudančią ausį apturėt... Šiandien mano mažylis liko visai dienai. Paskambinau po pietų auklėtojai- sakė pats rengiasi- eis miegot su vaikučiais. Tai net ir nėjau trukdyt.
Atsakyti
aaaaa, panos, atbėgu pasidžiaugt, kad mano dimensions rožės vienam siuvinėjimo forume konkurse laimėjo 1-ąją vietą!!!!! yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 09, 15:16)
aaaaa, panos, atbėgu pasidžiaugt, kad mano dimensions rožės vienam siuvinėjimo forume konkurse laimėjo 1-ąją vietą!!!!!  yahoo.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jos tikrai to vertos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 09, 15:16)
aaaaa, panos, atbėgu pasidžiaugt, kad mano dimensions rožės vienam siuvinėjimo forume konkurse laimėjo 1-ąją vietą!!!!!  yahoo.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikinu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 09, 15:16)
aaaaa, panos, atbėgu pasidžiaugt, kad mano dimensions rožės vienam siuvinėjimo forume konkurse laimėjo 1-ąją vietą!!!!!  yahoo.gif

Liux taip ir toliau laikyti kartelę thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (šaunuolės, kad susiieškot, kas kur vyksta)
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 09, 10:56)
doh.gif dyvijaus,dyvijaus is Dziuljetos ,kad mazoji apsirgo,o daba pacios mazasis vaikis su temperatura guli namie  verysad.gif

nu va...sveikit 4u.gif nesidyvik manoji per karscius sugeba susirgt ..o ypac sia vasara kai pradejo eit darzelin...

QUOTE(RasuteK @ 2013 09 09, 12:48)
mano mazoji ir savaitgali atkrito sad.gif spejom nueiti i darzeli net 4 dienas... prasideda vel visi sirgimai sad.gif
sveikatytes visiems  4u.gif

mum taip yra...dabar rekordas lankymo buvo 2 sav ir viena diena doh.gif pasigavo stomatita,,aciu D.. kad temperatura nekyla jau..keistas stomatitas toks g.gif esam isvis tik diena nueje ir vel atkrite..ech...sveikit 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 09, 14:16)
aaaaa, panos, atbėgu pasidžiaugt, kad mano dimensions rožės vienam siuvinėjimo forume konkurse laimėjo 1-ąją vietą!!!!!  yahoo.gif

thumbup.gif sveikinu 4u.gif



Atsakyti
Mes siandien vel susitikima darem tongue.gif ir merginu daugiau uzderejo,nuo musu pletku visa kavine skleides lotuliukas.gif Averita thumbup.gif kad atejai,smagi popiete buvo biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif žėruti, kada paskutinį kartą namuose buvai?? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 09 12, 22:20)
blink.gif  blink.gif  blink.gif žėruti, kada paskutinį kartą namuose buvai??  g.gif  g.gif  g.gif

lotuliukas.gif O ko as ten nemacius,tos pacios sienos jau igryso tongue.gif smagus gyvenimelis, nakti darbas,diena baliukai lotuliukas.gif
Atsakyti
sianakt sapnavau, kad i Siaulius vaziavau lotuliukas.gif tik sutemo ir nezinojau, kaip dabar reiks stoti surasti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 21, 12:59)
sianakt sapnavau, kad i Siaulius vaziavau  lotuliukas.gif tik sutemo ir nezinojau, kaip dabar reiks stoti surasti  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif kadangi pilnatis,sapnai pildosi g.gif itariu jau man i stoti reiks lekt, sveciu sutikt lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti