Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

QUOTE(zerutis @ 2013 09 05, 09:33)

Tai tegu ruosia stala,uzsuksim i svecius  biggrin.gif


Aš tipo dirbu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir namuose tiek gyvių, kad nu.... šian iš terariumo buvo pabėgęs raudonausis vėžlys.... matai pas šunę į svečius patraukė, o ir tarakonai kažko nerimsta.... kiba visi streikuot ar emigruot ruošiasi..... g.gif g.gif g.gif . O jei ir kiti gyviai dar prisijungs... galvoju, kad vieną naktį jie mane į kiemą ištįs ir paliks mastau.gif mastau.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 09 05, 17:11)
Aš tipo dirbu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ir namuose tiek gyvių, kad nu.... šian iš terariumo buvo pabėgęs raudonausis vėžlys.... matai pas šunę į svečius patraukė, o ir tarakonai  kažko nerimsta.... kiba visi streikuot ar emigruot ruošiasi..... g.gif  g.gif  g.gif . O jei ir kiti gyviai dar prisijungs... galvoju, kad vieną naktį jie mane į kiemą ištįs ir paliks  mastau.gif  mastau.gif  mastau.gif

lotuliukas.gif ne kiek nenustebciau,kad streikuot pradetu,del geresniu gyvenimo salygu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu tik nereikia varyti, vien kiauliui maistą važiuoju iš Akropolio parvežti, nes kito neėda... šieniuką prekybcentriuose apuostau, kad kvepėtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tarakonam minkštimą, o sau skurytę pasilieku ir t. t. tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 09 05, 17:26)
Nu tik nereikia varyti, vien kiauliui maistą važiuoju iš Akropolio parvežti, nes kito neėda... šieniuką prekybcentriuose apuostau, kad kvepėtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tarakonam minkštimą, o sau skurytę pasilieku ir t. t.  tongue.gif  tongue.gif

Tau skurytes ir taip per daug,man galetum atiduot,nes nuo tiek vyru ir tos nelieka lotuliukas.gif lotuliukas.gif o vezliuka ir as galiu priglaust,kita kart krypti jam link manes nurodyk biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Labai gerai manai apie vėžliukus, jis mėsaėdis ir šiais metais (pirmą kartą per 12 metų) įkando į ranką, taip šoko į atlapus, kad nespėjau atitraukti rankos... ir įsitaisė madą užsikabinti už akvariumo krašto pasisupti, tai matai šmikis pasirodo bicepsus treniravo pakol šiandien užsikačelinęs suvisam išlipo... tai dabr galvoju reiks sandariau uždaryti, nes jo akvariumas tai man virš galvos.... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif g.gif nukąs nosį naktį išlipęs doh.gif doh.gif
Atsakyti
kaip praejo siandienos susitikimas? smagiai pasiplepejot? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 06, 18:58)
kaip praejo siandienos susitikimas? smagiai pasiplepejot?  ax.gif  bigsmile.gif

Aha,labai fain buvo thumbup.gif ispradziu su rasiux po bulvara pasivaiksciojom (Siaulius truputi aprodziau),paskui 14val. susitikom su GiedrePov.ir debeseliai,tai taip smagiai pasiplepejom biggrin.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif

žiūriu merginos ir meetus pasiorganizuojat, kaip faina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 09 06, 20:12)
labukas 4u.gif

žiūriu merginos ir meetus pasiorganizuojat, kaip faina bigsmile.gif

Kartais pavyksta susibegt mirksiukas.gif noretusi,kad ir daugiau merginu prisijungtu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 06, 20:26)
Kartais pavyksta susibegt  mirksiukas.gif noretusi,kad ir daugiau merginu prisijungtu  ax.gif

norėčiau kada prisijungti blush2.gif

o gal jūs visos iš vieno krašto kad taip be problemų susitinkat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 09 06, 21:21)
norėčiau kada prisijungti blush2.gif

o gal jūs visos iš vieno krašto kad taip be problemų susitinkat? ax.gif

Prasom visada laukiam mirksiukas.gif

kelios esam is Siauliu,o rasiux is kretingos,bet kai labai nori atstumas nesvarbu biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif dyvijaus,dyvijaus is Dziuljetos ,kad mazoji apsirgo,o daba pacios mazasis vaikis su temperatura guli namie verysad.gif
Atsakyti