Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

RasuteK turiu tau pasiulyma prasiblaskyt biggrin.gif penktadieni ryte sedi i traukini ir atleki i Siaulius,rasiux atvaziuos pas mane,tai visos ir papramogautume mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 04, 17:19)
RasuteK turiu tau pasiulyma prasiblaskyt  biggrin.gif penktadieni ryte sedi i traukini ir atleki i Siaulius,rasiux atvaziuos pas mane,tai visos ir papramogautume  mirksiukas.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 09 04, 17:30)

Ko daba akis isputei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 04, 17:37)
Ko daba akis isputei  lotuliukas.gif

tongue.gif tongue.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif ar priimsit dar vieną kryžiavotoją? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 04, 17:19)
RasuteK turiu tau pasiulyma prasiblaskyt  biggrin.gif penktadieni ryte sedi i traukini ir atleki i Siaulius,rasiux atvaziuos pas mane,tai visos ir papramogautume  mirksiukas.gif

oi kaip noreciau bigsmile.gif is tikro labai labai aciu uz toki pasiulyma, bet deja jau savaitgalis seimynai pazadetas Trakuose praleist ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ronera @ 2013 09 04, 19:17)
labukas 4u.gif ar priimsit dar vieną kryžiavotoją? blush2.gif

sveika atvykusi i kryziavotoju kavinuke mirksiukas.gif 4u.gif o rimtesni pokalbiai apie kryziukus stai cia
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 04, 17:37)
Ko daba akis isputei  lotuliukas.gif

ana irgi pramogaut matyt nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 04, 20:51)
sveika atvykusi i kryziavotoju kavinuke  mirksiukas.gif  4u.gif o rimtesni pokalbiai apie kryziukus stai cia

4u.gif o tuose rimtesniuose pokalbiuose buvo laikas kai tupėjau anksčiau, bet pusmečiui buvau apleidusi siuvinėjimą tai ir forumo temelę apleidau blush2.gif o dabar pagaliau vėl paėmiau adatą į rankas ir negaliu paleist, vyras jau sako kad man net sapnuosis mano kryžiukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 09 04, 19:17)
labukas 4u.gif ar priimsit dar vieną kryžiavotoją? blush2.gif

junkis,junkis mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(RasuteK @ 2013 09 04, 20:51)
oi kaip noreciau  bigsmile.gif is tikro labai labai aciu uz toki pasiulyma, bet deja jau savaitgalis seimynai pazadetas Trakuose praleist  ax.gif

Na jei dar persigalvosi,duok zinute,mes tik penktadieni susibeksim,o sestadienis jau laisvas bus biggrin.gif

QUOTE(rasiux- @ 2013 09 04, 22:58)
ana irgi pramogaut matyt nori  biggrin.gif

Tai tegu ruosia stala,uzsuksim i svecius biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir pas mane užsukit, ne aukso apartamentai, bet arbatai kviečiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 09 05, 10:07)
Nu ir pas mane užsukit, ne aukso apartamentai, bet arbatai kviečiu biggrin.gif  4u.gif

Ne prudai laiko,matysim kaip mums gausis,bet tave 13,30 kvieciam i saules miesto terasa,vaikai jau darzeli ,tai gal rasi minute prisijungt mirksiukas.gif
Atsakyti
Averita- neišsigąstum mano babaužių? biggrin.gif Aš tai ne šiaip - su turtu važiuoju mirksiukas.gif Bet laiko tikrai ne prūdais bus- 11 atvyksim, o 15,30 atgal. Užtat vaikams atrakcija- kelionė traukiniu thumbup.gif
Atsakyti