Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

Man siandien vyras prizadejo Pinakolada kokteili padaryt, kad maziau stresuociau biggrin.gif
Atsakyti
Mano panos jau abi irgi iškeliavo į savo darbus, o dbr belieka man grįžt, bet taip nesinori verysad.gif
Atsakyti
mes turim tema forume? nerandu g.gif
Atsakyti
Ddziuljeta baigei orchidėjas turbūt bigsmile.gif

as dbr prisėdau, tikiuos baigt kaip nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 09 03, 21:05)
Ddziuljeta baigei orchidėjas turbūt bigsmile.gif

as dbr prisėdau, tikiuos baigt kaip nors blush2.gif

nea zinok schmoll.gif uzstrigo tas lapas su paskutine vaza doh.gif neturiu kada visai grybauju ax.gif

o kazkas sake iki rugsejo pabaigs bigsmile.gif as tikiuos kaip nors iki nauju blush2.gif ax.gif
radau bigsmile.gif pasirodo jau turim nauja subforuma thumbup.gif galetu ir schemu paieska tada iskelt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 03 rugsėjo 2013 - 21:17
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 03, 22:14)
o kazkas sake iki rugsejo pabaigs bigsmile.gif as tikiuos kaip nors iki nauju  blush2.gif  ax.gif


jo,taip sakiau blush2.gif , bet va vis koks užsakymas , šiandien paskutinį išvežiau rėmint, tokį mažiuka blush2.gif

kažkada pagalvojau už kiek reiktų įvertinti tas orchidėjas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 09 03, 21:17)
jo,taip sakiau blush2.gif , bet va vis koks užsakymas , šiandien paskutinį išvežiau rėmint, tokį mažiuka blush2.gif

kažkada pagalvojau už kiek reiktų įvertinti tas orchidėjas lotuliukas.gif

be 3000 ne nekalbeciau blush2.gif lotuliukas.gif bet seip tai turbut uz jokius pinigus neatiduosiu schmoll.gif sitiek laiko darbo ax.gif as nuo balandzio varau doh.gif seip jau ir pabodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 03, 21:14)
radau bigsmile.gif  pasirodo jau turim nauja subforuma thumbup.gif galetu ir schemu paieska tada iskelt g.gif


o geras, nė nepastebėjau, pas mane ta tema favorituose, tai ieškot niekur nereik tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 03, 21:29)
o geras, nė nepastebėjau, pas mane ta tema favorituose, tai ieškot niekur nereik  tongue.gif

gudrocius bigsmile.gif as foruma i zymeles isidejus tai tik schemu paieska atradau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 03, 22:22)
be 3000 ne nekalbeciau blush2.gif  lotuliukas.gif bet seip tai turbut uz jokius pinigus neatiduosiu schmoll.gif sitiek laiko darbo ax.gif as nuo balandzio varau doh.gif seip jau ir pabodo ax.gif


jo, aš ir taip galvoju, pabodo ir man blush2.gif nu dar rugsėjį turiu, gal pjudės ledai blush2.gif
Atsakyti
doh.gif kol daejo apie ka kalbat blush2.gif pas mane ir favorituose, uztai niekas nedingo ir nesupratau apie ka kalba eina biggrin.gif

Siandien vaiko auklytoja sirdi pagloste rolleyes.gif rugsejo pirmai, vietoj geliu, nupirkau saldainiu deziuke,tai paskambinus, ka dekavojo ir dar jos megstamiausius pasirodo isrinkau,tai taip smagu,kad sugebejau pradziugint kazka ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Žėruti išankstines pakišas neši g.gif g.gif ir įsiteikt bandai ar ką lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Žinok tie saldainiai (kad ir kokie būtų) mano irgi patys mėgstamiausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti