Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

Pries tai, ketvirtadieni pas rasiux- labai skaniais ledais gaivinomes (vaiku daryti buvo),o paskui i jura sokau,geriausias vaistas nuo karscio,maudytis,maudytis ir dar karta maudytis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 11 rugpjūčio 2013 - 22:11
doh.gif kad prisiuosciau lako,daba kur beeiciau visur man smirda lotuliukas.gif buvau i Dekostudija nulekus,tai ,kad deziu uzsipirkau,kokiu reikia ir kokiu nereikia lotuliukas.gif tai siandien visa vakara su zvitriaku ir pendzeliu darbavaus.Uch,kaip man tokie darbai patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 22 rugpjūčio 2013 - 21:38
Zeruti thumbup.gif as ir noriu daug deziu lotuliukas.gif ir zinau, ka su jom daryciau, bet laiko nebeuztenka visiems norams doh.gif vakar pabaigiau dar viena levandine pagalvele, sia pasiliksiu jau sau, niekam nebedovanosiu schmoll.gif lotuliukas.gif ax.gif veliau fotke ikelsiu, pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 23, 08:23)
Zeruti  thumbup.gif as ir noriu daug deziu  lotuliukas.gif ir zinau, ka su jom daryciau, bet laiko nebeuztenka visiems norams  doh.gif vakar pabaigiau dar viena levandine pagalvele, sia pasiliksiu jau sau, niekam nebedovanosiu  schmoll.gif  lotuliukas.gif  ax.gif veliau fotke ikelsiu, pasirodysiu  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif O as jau nebezinau ka su jom daryt lotuliukas.gif RasuteK pasakyk man,ar viena sluoksni beico nudziovinus galima antra det,nes man nekokia spalva gavos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 23, 12:55)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O as jau nebezinau ka su jom daryt  lotuliukas.gif RasuteK pasakyk man,ar viena sluoksni beico nudziovinus galima antra det,nes man nekokia spalva gavos  verysad.gif

Manau, kad galima, nors su beicu mazai patirties turiu. Esu vyndezes beicu dazius, bet nebeprisimenu, ar viena, ar du sluoksnius dariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 23, 13:20)
Manau, kad galima, nors su beicu mazai patirties turiu. Esu vyndezes beicu dazius, bet nebeprisimenu, ar viena, ar du sluoksnius dariau  g.gif

Gal nebemozosiu g.gif desiu laka ir bus gerai,nepatiko man su beicu dirbt,lygiai nepasidengia,nespeju isvarinet schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
Ko cia taip tylu,kiba kainos sukilo,kad kavinuke tuscia g.gif g.gif g.gif

doh.gif atostogos baigesi cry.gif vakare i darba,o kaip dar noretusi namie pabut verysad.gif
Atsakyti
nuu- rugsėjo pirmąją juk šnapso neleido pirkt, tai ir nusivylusios visos matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 09 03, 17:11)
nuu- rugsėjo pirmąją juk šnapso neleido pirkt, tai ir nusivylusios visos matyt  biggrin.gif

chi,chi,chi kai kam rugsejo pirmoji tai antroj buvo,galejo pasilinksmint lotuliukas.gif doh.gif ai siandien sveikatyte ne kokia,turbut galvu nuo pagalviu nepakele lotuliukas.gif
Atsakyti
Ner kada svest, reik vaikus i mokykla, darzeli vest... Isleidau abi, tai siandien taaaip liudna buvo, kad net kryzeliai negule visai verysad.gif cray.gif Puikiai zinau, kad taip turi buti, bet va vistiek sirdutej kirba, noris, kad tik viskas kuo geriau sektusi
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 03, 18:03)
Ner kada svest, reik vaikus i mokykla, darzeli vest... Isleidau abi, tai siandien taaaip liudna buvo, kad net kryzeliai negule visai  verysad.gif  cray.gif Puikiai zinau, kad taip turi buti, bet va vistiek sirdutej kirba, noris, kad tik viskas kuo geriau sektusi

console.gif viskas joms bus gerai,apsiprasi,siuvinek ir dziaukis tyla namie mirksiukas.gif
Atsakyti
O mano mažius kliedi darželiu. Buvo pasakyta, kad galėsim anksčiausiai nebent nuo spalio, o šiandien auklėtoja pranešė, kad jei susitvarkom pažymą- galim nors ir nuo poryt ateit thumbup.gif
Atsakyti