Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

QUOTE(rituker @ 2013 08 06, 22:20)
Kaip tau faina  wub.gif Gero poilsio, nepersidegink  wink.gif

bigsmile.gif is kur tu,galvojau,kad su dviraciais po lietuvele keliaujat g.gif biggrin.gif
aciu 4u.gif grysiu,kaip negras,nors zinau,kad labai kenkia odai,bet negaliu susilaikyt,labai megstu degintis lotuliukas.gif
Vyrai i labanoro giria islekia savaitgaliui,cia mes toki kompromisa priemem,kad visi patenkinti ir pailseje butume lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 06 rugpjūčio 2013 - 21:31
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 21, 10:02)
vėl nuskilo FB  thumbup.gif laimėjau mažą priziuką  rolleyes.gif tai, pasirodo, vis tik verta "laikint" ir dalintis biggrin.gif

as atsargi seip su tokiais nes buna kad ale laimi o ima ir uzblokuoja kokiai pora sav kad negali nieko rasyt FB blink.gif

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 21, 10:44)
ekologišką lūpų balzamą sau ir draugei  biggrin.gif
cha  tongue.gif  čia antras kartas iš tokio tipo konkursų, ale vis smulkmenos, norėtųsi kokio didesnio prizo  lotuliukas.gif va, Džiuljetai buvo pasisekę 15 DMC siūliukų laimėjo, kai aš tuo tarpu šokoladu apsivalgiau  lotuliukas.gif

esu gavus ir as sokolado is lpexpres siuntu terminalo tongue.gif dar esu vaikuciui kepuryte kojinytes ir puodeli:) o seip kai sakiau tik didesniu zinomu firmu konkursuose palaikinu bet daznai ir pamirstu:DDDD

QUOTE(tildushka @ 2013 06 21, 22:07)
Na aš irgi reiškiausi, bet mane nervoja, kad niolikinė savo teorijas dėsto, net tada kai jos net neliečia ir net nežino apie ką kalba eina. Jau galvojau tuoj kaip pasišiaušiu blush2.gif
Šiandien pusdienį pasiuvinėjau, gazą nuleidau biggrin.gif  Tik va nufotografuot nespėjau: MB draugams foto aparatą įdavė verysad.gif bet vis tiek šis tas akims ax.gif

Pradžia 2013 04 22

Dabar jau išsiuvinėta tik 2,5 lapo, nes buvau užmetus mėnesiui 4u.gif
Papildyta:


ogo kiek siulu bigsmile.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 06, 22:29)
bigsmile.gif is kur tu,galvojau,kad su dviraciais po lietuvele keliaujat  g.gif  biggrin.gif
aciu  4u.gif grysiu,kaip negras,nors zinau,kad labai kenkia odai,bet negaliu susilaikyt,labai megstu degintis  lotuliukas.gif
Vyrai i labanoro giria islekia savaitgaliui,cia mes toki kompromisa priemem,kad visi patenkinti ir pailseje butume  lotuliukas.gif

Jau praeita savaite atostogos baigesi. Tik darbu buvo prisikaupe, todel tyliai sniukstinejau, o dabar nesusilaikiau biggrin.gif
I Labanora bigsmile.gif Ten mano valdos lotuliukas.gif I kokia konkreciai vietike lekia?
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 08 07, 07:21)
Jau praeita savaite atostogos baigesi. Tik darbu buvo prisikaupe, todel tyliai sniukstinejau, o dabar nesusilaikiau biggrin.gif
I Labanora  bigsmile.gif Ten mano valdos  lotuliukas.gif I kokia konkreciai vietike lekia?

o man tik prasidejo biggrin.gif
zinok tikslaus vietos pavadinimo nezinau ax.gif pro viena puse vaziuojant,pravaziuojam Prunckienes sodyba,o mes gylyn dar tris km.vaziuojam,netoliese,prie ezero Daktaro pirtele smile.gif nu vienu zodziu viduri misko vienkiemis,senovinio,kaimisko stiliaus sodyba,dvieju galu troba su daug pastatu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nezinau kuris Prunskienes namas blush2.gif Prie musu yra aktores Kazragytes sodyba biggrin.gif
Atsakyti
Zeruti, gero poilsio 4u.gif
Atsakyti
Aciu RasuteK,bash.gif nieko gero is to poilsio verysad.gif cray.gif cray.gif cray.gif oras nevykes,nepasideginau,o siandien isvis kas daros,daiktus susikroviau ir namo cry.gif Vienas geras dalykas, su rasiux- susipazinau tongue.gif aciu jai uz puiku vakara ir gera manksta mano kojytem biggrin.gif na dar nuo savo vyru atsipuciau,jie tik ryt grys,tai dar viena vakara turiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 10 rugpjūčio 2013 - 17:09
QUOTE(zerutis @ 2013 08 10, 18:07)
Aciu RasuteK,bash.gif nieko gero is to poilsio  verysad.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif oras nevykes,nepasideginau,o siandien isvis kas daros,daiktus susikroviau ir namo  cry.gif Vienas geras dalykas, su rasiux- susipazinau  tongue.gif  aciu jai uz puiku vakara ir gera manksta mano kojytem  biggrin.gif na dar nuo savo vyru atsipuciau,jie tik ryt grys,tai dar viena vakara turiu  biggrin.gif

Zeruti, console.gif nors kazka gero radai mirksiukas.gif
Atsakyti
rado ne tik zerutis- kai ką gero ir aš aptikau wub.gif . Faina, kai susitinki su žmogum pirmą kartą, o atrodo, kad kokia pusseserė atvyko į svečius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 11, 16:59)
rado ne tik zerutis- kai ką gero ir aš aptikau  wub.gif . Faina, kai susitinki su žmogum pirmą kartą, o atrodo, kad kokia pusseserė atvyko į svečius  wub.gif

friends.gif lotuliukas.gif aha,tiek snekos buvo,atrode,kad tos puseseres metus butu nesimate biggrin.gif ,o laikas taip greit prabego verysad.gif
Atsakyti
sorriukas, mergaitės, kad man nebepavyko prisijungt verysad.gif nepernešu karščio, tai prastai jaučiaus, penktadienį į pavakarę tik atsigavau, o ketvirtadienį visą dieną lovoj pragulėjau unsure.gif
Atsakyti
Alatėja- tai, kad mes penktadienį vakare kojas mankštinom mirksiukas.gif , būtum pritikus biggrin.gif
Atsakyti