Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

Noriu kraustytis į Šiaulius biggrin.gif - ten tiek gerų merginų gyvena biggrin.gif , o aš čia viena savo provincijoj sėdžiu...
Nors, kita vertus, gal ir neblogai- vis konkurencija mažesnė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 19 liepos 2013 - 19:22
QUOTE(rasiux- @ 2013 07 19, 20:22)
Noriu kraustytis į Šiaulius  biggrin.gif - ten tiek gerų merginų gyvena  biggrin.gif , o aš čia viena savo provincijoj sėdžiu...
Nors, kita vertus, gal ir neblogai- vis konkurencija mažesnė  lotuliukas.gif

Kraustikis,mielai priimsim,bet del darbu doh.gif kokius tempus turiu ijungt,kad bent kiek Giedre ir debeseliai prisivyciau,ju salia nebutu,tai as buciau geriausia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai senai praradusi viltį spartuoles pavyt biggrin.gif , nes darbų visokių milijonai. Va ir dabar du užsakymus vienu kartu apsiėmiau- siuvinėju vien raides, tai jau jokio džiaugsmo nebeteikia doh.gif . Apeinu savo kriauklelines hortenzijas, apglostau, padūsauju ir galvoju, kad gana man tos komercijos biggrin.gif
Atsakyti
rasiux- as taip negaleciau,jei reiktu nepatinkancius darbelius siuvinet ir dar terminas duotas schmoll.gif prarasciau nora siuvinet,nebeteiktu malonumo sis uzsiemimas.
Atsakyti
tai va- ir aš pasibandžiau, nepatiko, matyt bus tokių minimaliai, nebent ką labai mėgiamo. Neužkabino šis darbas. Va jei kokią knygelę būt paprašę apvilkt- čia jau daugiau improvizaijos, o dabar- vardai doh.gif
Atsakyti
Jergutėlaiu megaites, nu bet kaip cia jums susidare tokia nuomone, kad as kepu darbus viena po kito ? Mano tempai palyginus su Giedres - vezliniai. Vat is jos man dar mokytis ir mokytis. Neiseina man taip greit, nu niekaip... Kad realiai isivaizduotumet- siuvineju dabar dar viena puodeli, mazuliukai jie tokie, sprindis ant sprindzio dydis, bet jau vargstu su juo nuo birželio 24 dienos... Nu tai paskaiciuokim kurmiai , ar cia greit ? lotuliukas.gif
Atsakyti
zerutis reiks ir man pas tave į svečius, noriu pamatyt kaip tai daroma ax.gif

aš ir siuvinėju dbr metriką, dar vieno vestuvinio nori, galvoju, kad bereikalo apsiėmiau doh.gif

namie retai vis keliaujam ir keliaujam, o tuoj į darbą reiks grįžt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 07 20, 11:09)
zerutis reiks ir man pas tave į svečius, noriu pamatyt kaip tai daroma ax.gif

Prasom,prasom,visas priimsiu mirksiukas.gif g.gif gal man bureli atidaryt,dezuciu apipavidalinimo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 07 20, 11:28)
Prasom,prasom,visas priimsiu  mirksiukas.gif  g.gif gal man bureli atidaryt,dezuciu apipavidalinimo g.gif  biggrin.gif


puiki mintis 4u.gif
Atsakyti
Jetus, merginos, kaip as pasiilgau papliurpimu SM doh.gif lotuliukas.gif grizom porai dienu i miesta, tai nepasidalinam visi kompu lotuliukas.gif blush2.gif doh.gif
Zeruti, thumbup.gif del parodeles, butu arciau, tikrai atlekciau i atidaryma thumbup.gif mirksiukas.gif O kodel tu sakai, kad kaime, argi ne Siauliuose tu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 07 23, 22:46)
Jetus, merginos, kaip as pasiilgau papliurpimu SM  doh.gif  lotuliukas.gif grizom porai dienu i miesta, tai nepasidalinam visi kompu  lotuliukas.gif  blush2.gif  doh.gif
Zerutithumbup.gif del parodeles, butu arciau, tikrai atlekciau i atidaryma  thumbup.gif  mirksiukas.gif O kodel tu sakai, kad kaime, argi ne Siauliuose tu?  g.gif

Na as ne paciuose Siauliuose gyvenu,o 16km.uz,tuo metu tik kaime nama tegalejom ipirkt ax.gif Gruzdziu miestelis nedidukas toks yra,bet dirbu Siauliuose biggrin.gif uzaugus ir Siauliuose biggrin.gif g.gif o ,kaip tokio atidarymo lyg ir nebus schmoll.gif isdeliosim bibliotekoje darbelius ir viskas (iejus i biblioteka,prie duru yra atskira stiklinem sienom,uzrakinama patalpa,kad darbu niekas rankom neciupinetu ir nepavogtu) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 23 liepos 2013 - 22:20
Užtat ir bendraujam su Žėručiu internetu, nes ne mieste gyvena biggrin.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti