Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

Na ka,reikia pajudinti temute,kazko dulket pradejo g.gif lotuliukas.gif

rasiux- lekiu begikui siuliuku ir medziagytes pirkt,bandysiu kibt i darba biggrin.gif uzteks su deziukem zaist,nors dar viena turiu ax.gif o kita baigineju kryzevot biggrin.gif

Truputi pasigirsiu blush2.gif ax.gif
Ruosiuosi savo mazo miestelio bibliotekoj parodele daryt doh.gif kiek dar darbeliu prigamint reikia ax.gif
Mama prisnekejo nuejus apie mano hobi,tai bibliotekininkes daba ramybes neduoda,mina ant kulnu,buvau nubegus paziuret vienos mikytojos siuvinetu darbeliu parodeles paziuret,ar galiu su ja lygintis,vis tik mokytoja ir ka galvojat,darbeliai nedalyginti i remelius sukisti,nors jie paprastuciai,vienos spalvos siuvinukai,bet nors islygint galejo doh.gif Paziurejau,kad galiu drasiai savo darbelius kaime rodyt blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 17 liepos 2013 - 10:01
Zeruti- ne tik kaime, bet ir mieste mirksiukas.gif , aš ir pasirodyčiau, bet kad maniškiai po visą lLetuvą išsibarstę- reiktų prašyt, kad atgal laikinai gražintų biggrin.gif
Aš šiandien labdaryne 1,5x1,5 m idealiai suaustos baltos drobės už 3 Lt nutrenkiau thumbup.gif Jau kad galėsiu siuvinėt lotuliukas.gif Dar pusseserei buvau pažadėjusi nupirkt klasikinių raštų lovatiesę. Nupirkau provansišką- namie pasižiūrėjau- toookia graži, kad net atiduot gaila lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 07 17, 11:40)
Zeruti- ne tik kaime, bet ir mieste  mirksiukas.gif , aš ir pasirodyčiau, bet kad maniškiai po visą lLetuvą išsibarstę- reiktų prašyt, kad atgal laikinai gražintų  biggrin.gif
Aš šiandien labdaryne 1,5x1,5 m idealiai suaustos baltos drobės už 3 Lt nutrenkiau  thumbup.gif  Jau kad galėsiu siuvinėt  lotuliukas.gif Dar pusseserei buvau pažadėjusi nupirkt klasikinių raštų lovatiesę. Nupirkau provansišką- namie pasižiūrėjau- toookia graži, kad net atiduot gaila  lotuliukas.gif

Aciu 4u.gif iki miesto erdviu dar man tolokai,o gal g.gif
Kai kuriuos ir prasysiu,kad kuriam laikui grazintu,o pirmu keliu tikrai nerodysiu,uztai turiu dar keleta darbu padaryt iki nauju metu,o tada ir parodele biggrin.gif
Tai neduok ir nesakyk,kad pirkai,pasilik sau,o jai kita kada nugriebsi biggrin.gif (savanaudiskai pasakiau lotuliukas.gif )
Jes,nulekiau ir uz paskutinius saskaitoj,lankeli su stoveliu nusipirkau yahoo.gif daba galesiu pasistatyt ir rankoj laikyt nebereikes tongue.gif Gal xxx dailesni gausis,siula pasikoreguot daba abiem rankom galesiu ax.gif
Atsakyti
ai bus tų lovatiesių dar- vienai panašiai medžiagos turiu. Mergikė man suknelę padovanojo, visą savaitę po Norvegijos kalnus vežiojo, maitino, linksmino, negi daba gailėsi kelių rožikių biggrin.gif
Atsakyti
cia mano baltoji,zemauge lelija ax.gif

user posted image

o cia monos66 dovanotas krumas uz deziuke ax.gif
vienadiene
user posted image
Atsakyti
Gražuolės tavo gėlės wub.gif Mano jau baigia sezoną- dar 2 rūšių laukiu ir kaput.. Bežydės tik "žieminiai kopūstai"- šilokai. Chrizantemų šiemet nebus, nes toje lysvėje labai daug gėlių sunyko... Kuo čia reiks puoštis...
Atsakyti
Turejau labai grazia aukstauge lelija,balta su raudonais taskeliais (senuju seimininku palikimas buvo) bet vyrai per statybas,kasinedami pradangino gumbelius verysad.gif tiek ir teturiu,sitos ir begonijos,dar tulpiu keleta ir kardeliu,bet ir siemet ne visi issilaike verysad.gif pas mane daugiau spygliuociai karaliauja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 19 liepos 2013 - 11:02
Zeruti, noriu paklausti kada sekancia kokia dezele aptraukti ruosiesi ? Noriu prasytis i svecius, ppamatyt kaip tai daroma... ax.gif
Atsakyti
Turiu dar viena padaryt,bet atidedu kuriam laikui,turiu sunenui paveiksleli issiuvinet,o jei nori gali siandien arba ryt vakare iki mano darbo atlekt,viska parodyciau mirksiukas.gif Prie maniezo dirbu,visai salia taves,nebent jau spejai gyvenama vieta pakeist biggrin.gif arba kita savaite i svecius gali atlekt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 19 liepos 2013 - 12:23
Bet aš zinok neturiu nei dezutes nei siuvinuko blush2.gif man reikia praktiskai pamatyt kokia dezute reikia pirkti, ka su ja daryt ir tt
Reiks laukti kol tu darysi arba kol as ka nors issiuvinesiu
Atsakyti
Tai as tau ant savo padarytos dezutes viska parodysiu ir paaiskinsiu mirksiukas.gif nes kur ta viena dezute turiu ir jau nudazyta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 19 liepos 2013 - 17:54
Tada ryt gal uzleksiu blush2.gif Skelbk savo numeriuka del viso pikto tongue.gif
Atsakyti