Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

tai viskas ten paprasta- prisiskini 20-40 žiedų, išverdi iš jų stiprią arbatą, palaikai per naktį, kad gerai įsitrauktų. Tada 1 l skysčio imi 1 kg cukraus, 0,5 citrinos sulčių (aš neturėjau tai 32 šaukštelius citrinos rūgšties dėjau) ir verdi kol pradės tirštėti. Ir turi skanaus gėrimėlio žiemai. Maniškiai labai mėgsta tokius sirupus, o ir nepalyginamai sveikesni jie.
Pienių šiųmetinį derlių jau suvartojo doh.gif
Galvoju, kad tokį būtų galima ir iš liepžiedžių šviežių išvirti- vaistiniai, skaniai kvepiantys- turėtų būt geras sirupėlis. Reiks kaime paupy paieškot kokios liepos.
Atsakyti
Nu merginos jūs ir duodat: kol atostogavau ir pirmą temą baigėt ir jau antros kiek priplepėjot... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O jau kiek patarimų pasirinkau kol viską perskaičiau: ir apie Latviją (dabar ir aš jau noriu ten nuvykt), ir apie laikroduko nugarinę dalį, ir apie "bezgų" medų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .. Žodžiu, dabar aš jau irgi gal kartais eteryje pasirodysiu ax.gif ax.gif
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif bet visgi naudinga ta musu kavinuke lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
zeruti tikrai naudinga temutė thumbup.gif nors ir retai čia pasireiškiu, bet visada sąžiningai viską skaitau , ir visai neblogų patarimų pasiskaitau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2013 07 01, 21:47)
apie "bezgų" medų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ..

čiole nono.gif neatidžiai skaitei ne "bezgų" o "bezDų" biggrin.gif Įtariu pavadinimas toks todėl, kad juos augindavo šalia lauko WC, kad atbaidytų savo aitriu kvapu visokius skraiduolius. O medus labai gardus ir kvapnus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 07 01, 23:51)
čiole  nono.gif  neatidžiai skaitei ne "bezgų" o "bezDų"  biggrin.gif  Įtariu pavadinimas toks todėl, kad juos augindavo šalia lauko WC, kad atbaidytų savo aitriu kvapu visokius skraiduolius. O medus labai gardus ir kvapnus  thumbup.gif

skaičiau tai atidžiai, tik rašydama suklydau ax.gif ax.gif ax.gif Tikrai atsimenų, jog toks juokingas "bezdiškas" pavadinimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man vaikystėj kažkaip neužkliūdavo, tik dabar juokingai skamba biggrin.gif . Nors pastebėjau, kad vyro tėviškėj bezdais ne šeivamedžius o alyvas arba jazminus vadina. Matyt irgi dėl jų kvapo smile.gif
Atsakyti
http://greenwalk.eu/...k_Klientams.pdf gal kam prireiks, nes gavau šiandien (nieko nereklamuoju, nes pati turiu tik skudurėlius langam valyti, bet gal kam reikia).
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 07 06, 11:28)
http://greenwalk.eu/...k_Klientams.pdf gal kam prireiks, nes gavau šiandien (nieko nereklamuoju, nes pati turiu tik skudurėlius langam valyti, bet gal kam reikia).


o per ką čia pirkti? blush2.gif
Atsakyti
Mano tai kaimynė užsakymus daro, bet ten yra el. adresai reikėtų pabandyti per juos, bet kartais būna ir žaibiniai išpardavimai už pusę kainos (todėl nesant dideliam reikalui siūlau jų palaukti mirksiukas.gif ). Medžiagytė liux, eisiu ir aš šiandien langus vėl pamozoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif (dabar per metus langus valau mažiausiai 6 kartu (nuo poreikio), nes nebejaučiu jokio vargo ir kančios (kas anksčiau buvo tikra bausmė)). ax.gif ax.gif Bet kitų prekių nebandžiau, gal žėrutis didesnį asortimentą išbandė g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 07 06, 12:21)
Mano tai kaimynė užsakymus daro, bet ten yra el. adresai reikėtų pabandyti per juos, bet kartais būna ir žaibiniai išpardavimai už pusę kainos (todėl nesant dideliam reikalui siūlau jų palaukti  mirksiukas.gif ). Medžiagytė liux, eisiu ir aš šiandien langus vėl pamozoti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  (dabar per metus langus valau mažiausiai 6 kartu (nuo poreikio), nes nebejaučiu jokio vargo  ir kančios (kas anksčiau buvo tikra bausmė)). ax.gif  ax.gif Bet kitų prekių nebandžiau, gal žėrutis didesnį asortimentą išbandė  g.gif  g.gif  g.gif


tai galima dar ir už pigiau gaut nei 43 Lt?
Atsakyti
Matai, ten dvi, paprastai vienos kaina būna apie 30 lt (mažytis skudurėlis doh.gif uch, kaip gaila buvo pinigų (kol nepabandžiau)), bet teko pirkti ir už pusę kainos 16, .... lt. Būna vienos dienos žaibinės akcijos. O čia du (jau padoresnė kaina). Todėl siūlau, jei neskubu, pabandyti tiesiogiai prisiregistruoti (kad gautum iš karto visą reklamą) ir esant akcijom galėtum iš karto sureaguoti (jei reikia nusipirkti) mirksiukas.gif mirksiukas.gif. Nes aš reklamą gaunu jau iš antrų rankų ir žaibinę reklamą, kartais gaunų labai vėlai vakare (kol kaimynė prisėda prie kompo, kol aš prisijungiu ir t. t.). doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 06 liepos 2013 - 13:19