Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

QUOTE(tildushka @ 2013 06 21, 23:07)

Mona66, labai ačiū už info, bus matyt, kur lėksim, mes liepą atostogas planuojam, tai bet kokia info naudinga

Žinok ir Siguldos maršrutas geras (bet tas 2 dienom geresnis , nes į tą pačią pusę nevažiuosi 2 kartus (vien Ciesį pažiūrėti)) Jei sugalvosit klausk susakysiu viską mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
Bet jūs visos darbuojatės spėriai, mane tai visai karštis užmušė (tirpstu kaip snieguolė) visai negalėčiau siuvinėti. Į kiemą ir tai turiu save išspirti. Gero savaitgalio ir gerų darbų visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 21, 23:09)
tildushka  g.gif kodel audinys taip sviecia,gal per stambu pasiemiai g.gif nu gal isskalbus pasitrauks mirksiukas.gif  biggrin.gif

Na aš gi visada "permatomai" siuvinėju, man nepatinka, kai labai išsikėlę kryžiukai, vieną paveikslą ant 14 aidos 4 siūlais pavarius buvau (jaunystė ir nepatyrimas). Tai iš arti tai taip, "šviečia" bet žinant, kokio dydžio bus, tai nieko te nesimatys. Čia gi mano "kotedžas" (Thomas Kinkade Candlelight Cottage), tai čia dar tik vienas lapas iš 40 blink.gif Aišku, galėjau pasirinkt ir mažesnį aidos nr, bet... O jūs į svečius pas mane nevažiuosit, tai šikna mana sveika bus, kad nesąmones darau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2013 06 21, 23:33)
Na aš gi visada "permatomai" siuvinėju, man nepatinka, kai labai išsikėlę kryžiukai, vieną paveikslą ant 14 aidos 4 siūlais pavarius buvau (jaunystė ir nepatyrimas). Tai iš arti tai taip, "šviečia" bet žinant, kokio dydžio bus, tai nieko te nesimatys. Čia gi mano "kotedžas" (Thomas Kinkade Candlelight Cottage), tai čia dar tik vienas lapas iš 40 blink.gif Aišku, galėjau pasirinkt ir mažesnį aidos nr, bet... O jūs į svečius pas mane nevažiuosit, tai šikna mana sveika bus, kad nesąmones darau lotuliukas.gif

g.gif sakyk kur gyveni,as greit prisistatysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif blink.gif o kiek metu zadi siuvinet g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 21 birželio 2013 - 22:37
QUOTE(mona66 @ 2013 06 21, 23:29)
Žinok ir Siguldos maršrutas geras (bet tas 2 dienom geresnis , nes į tą pačią pusę nevažiuosi 2 kartus (vien Ciesį pažiūrėti)) Jei sugalvosit klausk susakysiu viską  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Bet jūs visos darbuojatės spėriai, mane tai visai karštis užmušė (tirpstu kaip snieguolė) visai negalėčiau siuvinėti. Į kiemą ir tai turiu save išspirti. Gero savaitgalio ir gerų darbų visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Gerai, žinosiu kur kreiptis thumbup.gif Ačiū labai.

Aš ventiliatorių užsijungiu ir tada į darbus kimbu.

Gero savaitgalio ir linksmos šventės 4u.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif jau as karsti megstu,bet siandien ir mane pritrenke,ne vieno xxx nepadariau verysad.gif kaip vezlys visa diena,ziovaudama vaiksciojau,kol viska apsilaisciau,kotletus issitusinau,braskes isskyniau doh.gif doh.gif prie lygintuvo stovet turejau ir dar tases sukroviau doh.gif doh.gif nusikalus jauciuos,dar nespejau persiorentuot,kad jau vasara lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 21, 23:35)
g.gif sakyk kur gyveni,as greit prisistatysiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif blink.gif o kiek metu zadi siuvinet g.gif

Vyno atsiveši? Pala, aš negeriu doh.gif Tai Sobieskai vyną gausi vežt biggrin.gif
Žadu per metus, o kaip bus, tai nežinau. Pačioj pradžioj iki pirmų pavienių kryžiukų labai smagiai siuvinėjosi, bet po to "svaidžiausi žaibais"... Daug gėlių prie to namuko, tai ten blendingo ir pavienių "melejonas", per valandą vos kelis išsiuvinėt teina, nes įsiveri siūlą, užtvirtini, kryžiukas, užtvirtini ir kerpi siūlą... ir vėl viskas iš naujo doh.gif O su tais blendingais labai nervojantis dalykas, kad abu galus reikia tvirtint, kad neišsipeštų, tai paskui gaunasi taip, kad nebėr kur tvirtint
Atsakyti
Alatėja- būtinai reik "gyvai" susipažint drinks_cheers.gif
O aš po truputį vis krapštau, krapštau savo braškes- gal visgi spėsiu iki 07.11
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 06 22, 10:35)
O aš po truputį vis krapštau, krapštau savo braškes- gal visgi spėsiu iki 07.11

Viską spėsi (tik patręšk truputį), viskas bus gerai mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 22, 12:43)
Viską spėsi (tik patręšk truputį), viskas bus gerai   mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif Gera idėja, gal ir man savo augaliukus prie siuvinėjamo namuko patręšt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 22 birželio 2013 - 12:11
mona66- nu žinok nea- tręšt negalima- paskui akyse liejasi, rankos virpa- š...s išaugs, ne braškės lotuliukas.gif
Atsakyti
http://best-hand-mad.../post246054954/ Jūsų vaikiukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tesiu po truputi,labai jau viskas raudona biggrin.gif
user posted image
Atsakyti