Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

QUOTE(mona66 @ 2013 06 21, 18:37)
. Kamera didelė, bet ten mėsai jau nebebus vietos, teks man kokteilius siurbti  g.gif  g.gif  g.gif  schmoll.gif

Siurbk,siurbk,tau jie labiau i nauda negu mesa lotuliukas.gif
doh.gif as dar vasarai nepasiruosus doh.gif nezinau kur sortai,maikes,reik tases kraut nieko nerandu blush2.gif vaikui ka traukiu,viskas maza doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
mes po 4 sav. irgi tašes pakuosimės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 21, 20:00)
mes po 4 sav. irgi tašes pakuosimės  rolleyes.gif

Tai i Klaipeda leksit g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 21, 19:16)
Tai i Klaipeda leksit g.gif  biggrin.gif


į Kretingą tongue.gif

rasiux, darysim siuvinėtojų meetą? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 21, 20:25)
į Kretingą  tongue.gif

rasiux, darysim siuvinėtojų meetą?  lotuliukas.gif

bigsmile.gif sakykit kada,atleksiu ir i Palanga,o pakeliui ir Kretingoj stabtelsiu mirksiukas.gif biggrin.gif
O tau vis liezuvis fb niesti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ale liuja, ale liuja notworthy.gif notworthy.gif ir nesvarbu, kad virtuvė pilna vandens, o rankos kaip prieš metus paskendusios undinėlės ir visi puodai pilni braškių, bet aš jas įveikiau clap.gif clap.gif clap.gif assa.gif assa.gif . Tik beliko sutraiškyti. Bet jei artimiausiu laiku dar kas pasiūlys braškių gun_rifle.gif gun_rifle.gif mega_shok.gif mega_shok.gif Žėruti , jau geriau mėsytės gabaliukas, nei 1 l. skysčių (paskui eini kaip akvariumas teliuškuodama). doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 06 21, 20:35)
Žėruti , jau geriau mėsytės gabaliukas, nei 1 l. skysčių (paskui eini kaip akvariumas teliuškuodama). doh.gif  doh.gif

O as lengvai siandien jom atsikraciau biggrin.gif uosvenei nunesiau ir atidaviau visa kibira lotuliukas.gif
Bet gal daugiau riebalu tuolete issisiotum lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 21 birželio 2013 - 19:47
QUOTE(zerutis @ 2013 06 21, 20:45)

Bet gal daugiau riebalu tuolete issisiotum lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gerai būtų, bet taip nėra schmoll.gif schmoll.gif Nors dabar tavo teoriją tikrinu: sėdžiu prie kompo ir siurbčioju per storą šiaudą, tiesiai iš blenderio, tavo tipo, riebalus deginantį kokteilį (dar truputį ir prie kompo netilpsiu) g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 21, 19:34)
bigsmile.gif sakykit kada,atleksiu ir i  Palanga,o pakeliui ir Kretingoj stabtelsiu mirksiukas.gif  biggrin.gif
O tau vis liezuvis fb niesti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


būtų faina bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif užbanins mane ten tuoj lotuliukas.gif
Atsakyti
tildushka,Varykit į Kuldingą, smėlio urvus ir Ventspilį (jei anksti išvyksit išnamų ir vėlai išvyksit iš Ventspilio) per 20 valandų susisuksit (daug laiko kelionė suryja, bet tikrai verta) mirksiukas.gif Varykit pro Mažeikius, bus tiesiau (čia tau aiškina persona neturinti teisių lotuliukas.gif lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 21 birželio 2013 - 21:53
Na aš irgi reiškiausi, bet mane nervoja, kad niolikinė savo teorijas dėsto, net tada kai jos net neliečia ir net nežino apie ką kalba eina. Jau galvojau tuoj kaip pasišiaušiu blush2.gif
Šiandien pusdienį pasiuvinėjau, gazą nuleidau biggrin.gif Tik va nufotografuot nespėjau: MB draugams foto aparatą įdavė verysad.gif bet vis tiek šis tas akims ax.gif

Pradžia 2013 04 22
user posted image
2013 05 09 "Juoda"
user posted image
Iš toliau vaizdelis (matosi kokia niekingai maža dalis išsiuvinėta)
user posted image
Iš arčiau (matosi blendingai ir pavieniai kryžiukai)
user posted image

Dabar jau išsiuvinėta tik 2,5 lapo, nes buvau užmetus mėnesiui 4u.gif
Papildyta:
Mona66, labai ačiū už info, bus matyt, kur lėksim, mes liepą atostogas planuojam, tai bet kokia info naudinga
Atsakyti
tildushka g.gif kodel audinys taip sviecia,gal per stambu pasiemiai g.gif nu gal isskalbus pasitrauks mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti