Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojų kryželiu plepesiai

Alatėja- tai v kas visus prizus man iš panosės šluoja gun_bandana.gif man dar niekur nėra pavykę nieko laimėt...
Atsakyti
Ventspilio (II TOMAS) maršrutizatorius biggrin.gif : Tik įvažiavus į miestą (gidė sakė, kad yra keli įvažiavimai) yra milžinų parkas (didelės skulptūros (bato, kepurės ir t. t.) ant kurių galima palaipioti). Visame mieste buvo (dabar gal daugiau) 11 karvių skuptūrų (stilizuotos: karvė - lagaminas, karvė - naftininkė ir t. t.), senamiestyje netoli karvutės ružava suknele yra parduotuvėlė kur galima nusipirkti firminio "RYGOS balzams" gėrimukų ir kokteilių (mažuose buteliukuose), senamiestis vertas pavaiksčioti (daug skulptūrų). Prie pakrantės yra pilis (dvaro tipo) - liux. Pakrantėje yra prieplauka ir iš ten kursuoja laivas po Ventos upę (tinka). Visa pakrantė tikrai sutvarkyta ir šaunu iki molo su švyturiu pavaiksčioti (nespėjau nusigauti verysad.gif ), ten karvė jūrininkė. Mieste yra ir nedidelis akvaparkas. Netoli jo yra inkarų parkas, tik įėjus yra du takai : vienas į inkarų alėją, kitas bezdžioniukų takas (vaikams lipynės ir t.t. ) Aplink parką važinėja anglim varomas traukinukas (dūmina ir su baltais rūbais nepatartina lipti biggrin.gif ). Kartais prielaukoje būna karo laivų į kuriuos galima įlipti (retai, bet būna). Miestas grąžus ir išklotos gatvės trinkelėmis (vienas merų buvo trinkelių fabriko savininkas). Nežinau tiksliai ar šalia miesto, o gal ir pačiame yra kempingas (vidurinioji sesuo buvo ir per 2 dienas nematė nei pusės to, ką mes su mūsų jegova gide, per vieną dieną pamatėm. Toliau pajūriu nedaug teko keliausti, bet berots Papėjės apylinkėse ganosi laukinių mėlynų (pilkai - melsvi) žirgų kaimenė, jei pasiseks pamatysit ir taip yra tokių gamtos pažintinių takų. Na va pasidalinau savo patirtim ir maršrutas mažiausiai (greituoju būdu) 4 dienom. 4u.gif 4u.gif 4u.gif TIESA VAŽIUOJANT Į VENTSPILĮ kažkur apie Saldus buvo lėktuvas - kavinė (nupirktas keleivinis lėktuvas ir jame įrengta kavinė), bet ar dabar tebėra negaliu pasakyti. 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
O drakė jau ir čia prasidėjo (pilnatis artėja) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ux mėgstu drakes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 21, 10:25)
Niu tau ir sekas mirksiukas.gif ka laimejai ax.gif  biggrin.gif


ekologišką lūpų balzamą sau ir draugei biggrin.gif

QUOTE(rasiux- @ 2013 06 21, 10:28)
Alatėja- tai v kas visus prizus man iš panosės šluoja  gun_bandana.gif man dar niekur nėra pavykę nieko laimėt...


cha tongue.gif čia antras kartas iš tokio tipo konkursų, ale vis smulkmenos, norėtųsi kokio didesnio prizo lotuliukas.gif va, Džiuljetai buvo pasisekę 15 DMC siūliukų laimėjo, kai aš tuo tarpu šokoladu apsivalgiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Tiesa pamiršau pasakyti apie kelius: į urvus bus žvyrkelis (nemanau, kad išasfaltavo), Dobelės apylinkėse kelias skiautiniai (anot gidės), kitur kaip ir visoje Latvijoje blogą verysad.gif verysad.gif Atkreipkit dėmesį į elektros stulpus jie visur mediniai..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 21, 11:44)
ekologišką lūpų balzamą sau ir draugei  biggrin.gif


Šaunuolės mergikės (vis į namus, o ne iš namų) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O as net nebebandau dalyvaut,nes niekad nesu nieko laimejus verysad.gif toj vietoj nelaiminga esu,nesekas man cry.gif
Atsakyti
hah.gif hah.gif hah.gif Tai kaip laimėsi, jei nedalyvauji lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Nesupykit neištvėriau http://www.liveinter.../post197320647/ , nu jau toks simpatiškas (jei būčiau po Joninių pamačiusi galvočiau gerai pašventė biggrin.gif) , bet dabar tiesiog išskydau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 21 birželio 2013 - 14:08
QUOTE(mona66 @ 2013 06 21, 15:07)
hah.gif  hah.gif  hah.gif Tai kaip laimėsi, jei nedalyvauji  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Nesupykit neištvėriau http://www.liveinter.../post197320647/ , nu jau toks simpatiškas (jei būčiau po Joninių pamačiusi galvočiau gerai pašventė  biggrin.gif) , bet dabar tiesiog išskydau blush2.gif  blush2.gif

tai kiek dalyvaudavau,niekad nelaimedavau,uztai ir nebedalyvauju ax.gif tongue.gif
tikrai labai fainas,bet man rodo schema labai neryskia g.gif
Papildyta:
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 21, 11:44)
kai aš tuo tarpu šokoladu apsivalgiau  lotuliukas.gif

bigsmile.gif uztat reikejo pasidalint su visom,tai nebutum apsivalgius tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 21 birželio 2013 - 14:23
QUOTE(zerutis @ 2013 06 21, 14:27)
tikrai labai fainas,bet man rodo schema labai neryskia g.gif
Papildyta:

bigsmile.gif uztat reikejo pasidalint su visom,tai nebutum apsivalgius tongue.gif


aš turiu schemą to tašiuko, kažkada irgi labai patiko wub.gif

nu neeee, šokoladais aš su niekuo nesidalinu schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mona66 ačiū už pasakojimus 4u.gif pernai nemažai ir mes Lv aplankėm, ilsėjomės Enguryje, man patinka ten, jūra keli metrai nuo kelio, mėlynių pilni miškai, žmonių ne vieno , nebent kokia žuvėdra lotuliukas.gif

aš tai fotosesija buvau nesenai laimėjus fb, tai panom atidaviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 21, 15:32)
aš turiu schemą to tašiuko, kažkada irgi labai patiko  wub.gif

nu neeee, šokoladais aš su niekuo nesidalinu  schmoll.gif  lotuliukas.gif

kai laiko turesi,gal gali man i gm. imest 4u.gif
o tau is gopsumo kilogramu nepriaugo lotuliukas.gif

QUOTE(Averita @ 2013 06 21, 16:32)
aš tai fotosesija buvau nesenai laimėjus fb, tai panom atidaviau biggrin.gif

Aaaa... thumbup.gif nuotraukytes,labai graziai ten tavo paneles atrodo,o ko sau kokios nepasidarei g.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 06 21, 15:41)
kai laiko turesi,gal gali man i gm. imest 4u.gif
o tau is gopsumo kilogramu nepriaugo lotuliukas.gif


įmesiu mirksiukas.gif

priaugo, nu bet tai ką čia jau dabar... lotuliukas.gif
Atsakyti
Matot Latviams gerai jų ir taip tik 2 mil., o pajūris apie 500 km. Mūsų dėja pajūris tik 97 km. vat ir trinamės užpakaliais. Kažkada teko ir man su drauge ir žuvėdromis Juodkrantėje ilsėtis (rugrėjo pradžia buvo, tai tarsi visus nupūtė, apart vietinių daugiau nieko).. Gerai pailsėjom...uch kažkaip užpavydėjau to jūsų poilsiuko g.gif g.gif
Papildyta:
doh.gif doh.gif doh.gif Ką tik 2 kibirus braškių parsitysiau iš draugės (turėjo skubiai išvažiuoti savaitgaliui, tai liepė neštis), dar savo bliūdą ir mamos puskibirį ką tik pabaigiau į kamerą sutrynusi sudėti. doh.gif doh.gif doh.gif Kai nėr blogai, bet kai per daug iš karto irgi blogai. Svarbiausia, kad vaikas išvykęs... jis pas mane pagrindinis utilizatorius. Puslitrį blenderiuotų braškių, šiek tiek cukraus, 200 ml. pieno ir suvaro tokių kokteikių per dieną kokius 7 - 8 . Kamera didelė, bet ten mėsai jau nebebus vietos, teks man kokteilius siurbti g.gif g.gif g.gif schmoll.gif
Atsakyti