Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 28, 13:43)
Ačiū už nuomonę, vakar atsiskaičiau už tukio paslaugas per paypalą pažymėjau kad skaičiuotų kortelės kursu tai svarą paėmė
1 Литовский лит = 0,2372 Английские фунты стерлингов
siaubas kažkoks  doh.gif
kas čia vyksta tai nežinau kas čia kaltas ko klausti ar bankas ar paypalas  doh.gif

o kur jus cia ziurit? paypale ar banko israse?
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 28, 14:02)
o kur jus cia ziurit? paypale ar banko israse?

Eina sau visur žiuriu jau taip pavargau
Taigi ir banke nuskaičiuotą litais sumą padalinus iš eurų sumos gaunu kursą 3,600182, o svaras gaunasi 4,21614035
doh.gif vsio daugiau neprisiimsiu daryti užsakymų doh.gif
Viena forumietė "Lefrais" man padėjo įkeliu jos citatą
"paskambino į SEB , tai jie pasakė, kad perkant kita valiuta negu euras eurozonos šalyse , kuriose galioja kita valiuta negu eurai (pvz Britanijojepagrindinė valiuta yra GBP), bankas pirmiau tą kitą valiutą iškonvertuoja pagal operacijos atlikimo dieną galiojusį kursą į eurus, o vėliau tuos eurus vėl iškonvertuoja į litus bet pagal nurašymo dieną ir dar tada taiko 3% (kreditinėms) ir 1,25%(debetinėms kortelėms) valiutos keitimo mokestį. Per tą dvigubą konvertavimą prarandam daug pinigų. Išvengti šito galima tik su Master Card, bet tada konvertuos pagal mastercard tinklalapyje skelbiamus komercinius kursus.
Bet klausimas, kodėl žiauriai konvertuota iš eurų į litus kai nėra tame atsiskaityme įsimaišiusi kita valiuta(pvz GBP), lieka neatsakytas. Reikia skambintis į savo banką ir aiškintis"

Sakau gal tikrai kreditinėms ima konvertavimo mokestį g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 28 gegužės 2013 - 13:16
Skaiciuoju, taigi pati rašėt, kad anksčiau pirkdavot Mastercard kortele, o dabar pirkot su Visa. O paskui jums pakomentavo, kad su Visa kursu taip jau būna, jog jam pritaiko dar papildomus konvertavimo mokesčius. Greičiausiai jums tas ir nutiko 4u.gif Aišku, galima dar keliaut į banką ir pasitikrint, ar šita versija teisinga cool.gif

QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 27, 21:07)
O kaip skaičiuoja kursą banko DNB ar kiekvienos korteles kitoks kursas? Noriu išsiaiškinti kodėl tiek daug paėmė, nes pirkdavau su DNB banko Mastercard kursą imdavo 3,462 dabar mokėjau DNB banko Visa kreditine ir paėmė 3,60.
Ar čia nuo kortelių priklauso nieko nesuprantu maniau euro kursas pastovus, kad gali man paaiškinti kaip čia yra????

QUOTE(Bluntė @ 2013 05 27, 22:39)
aš SEB klausiau kodėl VISA man nuskaičiuoja didesniu kursu svarus smile.gif tai man sakė, kad mano VISA prie EUR pririšta... o kitom skaičiuoja valiutos keitimo mokestį...Gal jūsų VISA prie lito pririšta ir skaičiuoja dar kurso keitimo  mokestį... nes jis kažkur bent pas mane 7%  doh.gif  tai visad stengiuos iš VISA į mastercard persivest ,kad keitimo mokesčio nemokėt  4u.gif  na čia mano patirtis  4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 28, 14:09)
Eina sau visur žiuriu jau taip pavargau
Taigi ir banke nuskaičiuotą litais sumą padalinus iš eurų sumos gaunu kursą 3,600182, o svaras gaunasi 4,21614035
doh.gif  vsio daugiau neprisiimsiu daryti užsakymų  doh.gif
Viena forumietė  "Lefrais" man padėjo įkeliu jos citatą
"paskambino į SEB , tai jie pasakė, kad perkant kita valiuta negu euras eurozonos šalyse , kuriose galioja kita valiuta negu eurai (pvz Britanijojepagrindinė valiuta yra GBP), bankas pirmiau tą kitą valiutą iškonvertuoja pagal operacijos atlikimo dieną galiojusį kursą į eurus, o vėliau tuos eurus vėl iškonvertuoja į litus bet pagal nurašymo dieną ir dar tada taiko 3% (kreditinėms) ir 1,25%(debetinėms kortelėms) valiutos keitimo mokestį. Per tą dvigubą konvertavimą prarandam daug pinigų. Išvengti šito galima tik su Master Card, bet tada konvertuos pagal mastercard tinklalapyje skelbiamus komercinius kursus.
Bet klausimas, kodėl žiauriai konvertuota iš eurų į litus kai nėra tame atsiskaityme įsimaišiusi kita valiuta(pvz GBP), lieka neatsakytas. Reikia skambintis į savo banką ir aiškintis"

Sakau gal tikrai kreditinėms ima konvertavimo mokestį  g.gif

nu cia jau SEB'o pribambasai. Pas mane swed'o visa ir ima pagal banko ikainius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 28, 13:43)
Ačiū už nuomonę, vakar atsiskaičiau už tukio paslaugas per paypalą pažymėjau kad skaičiuotų kortelės kursu tai svarą paėmė
1 Литовский лит = 0,2372 Английские фунты стерлингов
siaubas kažkoks  doh.gif
kas čia vyksta tai nežinau kas čia kaltas ko klausti ar bankas ar paypalas  doh.gif

ar esat tikra, kad pažymėjot, kad skaičiuotų banko kursu? nes būtent taip rašo kai pasirenki PayPalo kursą... ir tada prieš paspaudžiant paypale "patvirtinti" iškart rašo kokią sumą litais nurašyts. turiu SEB'o juodąją Visa Classic, paskutiniu metu ja nesinaudoju, nes pasiėmiau Mylimiausią, bet anksčiau daugiau nei 3.48 už eurą neimdavo... o PayPal'o toks kursas ~3.60 ir būdavo g.gif

pažiūrėjau pernai metų išrašą- euras ~3.4615
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zujka19: 28 gegužės 2013 - 13:36
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 28, 13:20)
nu cia jau SEB'o pribambasai. Pas mane swed'o visa ir ima pagal banko ikainius rolleyes.gif

aš kai bandžiau aiškintis su seb'u, tai gavau atsakymą, kad ne jie nustato visa kortelės kursus, o visa organizacija g.gif Manęs toks atsakymas neįtikino, nes:
keliaudavau su kolege, atsiskaitom kartu kreditinėm visa kortelėm, išduotom seb (mano) ir swed (kolegės) ir pastoviai kursas pas mane daug didesnis nei pas ją doh.gif Bet kažkodėl jai nuskaičiuodavo vieną dieną, o man po dienos ar net kelių. Daug kartų esam mokėję kartu, bet kiek žiūrėjome nebuvo, kad pvz. už viešbutį nuskaičiuotų nuo kortelės seb ir swed tą pačią dieną. Rezervuodavo tą pačią dieną, o nuskaičiuodavo skirtingom dienom ir skirtingais kursais doh.gif seb daaug didesniu doh.gif
Atsakyti
SKAICIUOJU o kurio banko Visa klasikine? SEB?
Nes pas mane DNB Visa klasikine kreditine kortele, euro kursas dazniausiai 3,4657

Jau radau kad irgi DNB banko, tai greiciausiai nepazymejot kad skaiciuotu banko kursu kai mokejot pay pal, nes man niekda nera buve tokio kurso 3,6 schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 28 gegužės 2013 - 13:55
QUOTE(asedita @ 2013 05 28, 12:25)
Kad tas 20 % taip pat tik pilnom kainom, sale netaiko  tongue.gif


Tai vat pati apsižioplinau dar ir kitas suklaidinau blush2.gif Jau surašiau mergaitėms, kurios norėjo pirkti. Na ne iš blogos valios aš ir prašau atleisti už neteisingos info paskleidimo. Ir dar tuos 20 proc jie pritaiko ne tai, kad nuo pilnos kainos 45 proc., o schema: kaina-25 proc. (GAPo)=kaina-20 proc. (mano)=galutinė kaina.
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 05 28, 13:53)
SKAICIUOJU o kurio banko Visa klasikine? SEB?
Nes pas mane DNB Visa klasikine kreditine kortele, euro kursas  dazniausiai 3,4657

Jau radau kad irgi DNB banko, tai greiciausiai nepazymejot kad skaiciuotu banko kursu kai mokejot pay pal, nes man niekda nera buve tokio kurso 3,6 schmoll.gif

Aš irgi manau, kad buvo nepažymėta. nes jei gerai pamenu, anksčiau kita kortele atsiskaitinėjo.
man tokia bėda buvo. Visad pirkdavau Virtualia kortele, paskui pasikeiciau i mastercard ir kai pirkau nepazymejau naujoje korteleje, kad naudotu banko kursa, nes maniau, kad nustatai vieną kartą ir galioja visoms kortelėms blush2.gif

Bet to, tai nesunku patikrinti, nueinat i paypal savo puslapį ir bus matyt, kas pažymėta
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 05 28, 14:53)
SKAICIUOJU o kurio banko Visa klasikine? SEB?
Nes pas mane DNB Visa klasikine kreditine kortele, euro kursas  dazniausiai 3,4657

Jau radau kad irgi DNB banko, tai greiciausiai nepazymejot kad skaiciuotu banko kursu kai mokejot pay pal, nes man niekda nera buve tokio kurso 3,6 schmoll.gif

Daugybe metų darau užsakymus ne durna tikrai pažymėjau visada pažymiu, prieš kiekvieną užsakymą dar patikrinu ar tikrai burbuliukas ten kur reikia.
Papildyta:
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 28, 15:01)
Aš irgi manau, kad buvo nepažymėta. nes jei gerai pamenu, anksčiau kita kortele atsiskaitinėjo.
man tokia bėda buvo. Visad pirkdavau Virtualia kortele, paskui pasikeiciau i mastercard ir kai pirkau nepazymejau naujoje korteleje, kad naudotu banko kursa, nes maniau, kad nustatai vieną kartą ir galioja visoms kortelėms  blush2.gif
Bet to, tai nesunku patikrinti, nueinat i paypal savo puslapį ir bus matyt, kas pažymėta

Kur tą pamatyti?
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 28, 15:11)
Daugybe metų darau užsakymus ne durna tikrai pažymėjau visada pažymiu, prieš kiekvieną užsakymą dar patikrinu ar tikrai burbuliukas ten kur reikia.
Papildyta:

Kur tą pamatyti?


Tai gal tada bandykit kreiptis i banka ir paklausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 05 28, 14:13)
Tai gal tada bandykit kreiptis i banka  ir paklausti g.gif

Ėeikit į paypal savo, pasirinkite History. Tie užsakymai, kurie buvo skaičiuoti pagal paypal visad matosi konvertacija (padariau kopija is savo, kai pirmą kartą apsirikau ir man pritaike3,6 kursą sad.gif )
Conversion from:
-385.59 LTL
Conversion to:
€107.05 EUR
Exchange rate:
1 Lithuanian Litas = 0.2776 Euros

jei moketa banko kursu, tokių įrašų nėra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 28 gegužės 2013 - 14:21