Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(elizieja @ 2013 05 27, 22:49)
Va kaip idomiai, mano irgi VISA, tai svarą irgi didesniu kursu nuskaičiavo  doh.gif

Man vakar svarą nuėmė 4,21 irgi daug doh.gif su mastercard imdavo tokį koks tai dienai yra, o čia iš lempos doh.gif
Eisiu aiškintis į banką.
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 05 27, 17:06)
Is kur uzsisakinejate Dr. Hauschka pigiau?  4u.gif

Man irgi aktualu , nieks nesiunčiat?
Atsakyti
Renku užsakymą http://unserekleineapotheke.de/ Klaipėda, jei krepšiukas nedidelis galiu persiųsti
d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
Šiandien pirksiu kontaktinius lęšius iš www.szkla.com
gal būtų norinčių jungtis siuntimui pasidalinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 28 gegužės 2013 - 09:57
QUOTE(nieko_sau @ 2013 05 28, 09:10)
Man irgi aktualu , nieks nesiunčiat?

tai visi tie patys puslapiai, is kur perkame eko kosmetika smile.gif tik reikia lyginti kainas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 05 28, 11:07)
tai visi tie patys puslapiai, is kur perkame eko kosmetika smile.gif tik reikia lyginti kainas smile.gif  4u.gif

Ačiu, tada reik analizuot
Atsakyti
Prie E5 nieks nenori jungtis ?
reiktu dar besijungianciu ....
Atsakyti
Ar galima rašyti paypalui ir kur geriau kokiu adresu? Kokia kalba? noriu pasiklausti kodėl nuskaičiavo jie tiek daug, juk pažymėjau, kad skaičiuotu kortelės kursu.
Einu iš proto klausinėju nes dariau užsakymą jungėmės daug žmonių, aš tik užsakiau, tai ne vienos mano čia pinigai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 28 gegužės 2013 - 12:24
QUOTE(Šyška @ 2013 05 28, 06:27)
PASTABA. GAP taiko 25 proc. nuolaidą nuo visos kainos, o mano 20 proc. galioja viskam  4u.gif Taigi jei nuo visos kainos gausis 45 proc. nuolaida, o jei kas išsirinks iš SALE, tai nuo raudonos kainos 20 proc.  4u.gif



Kad tas 20 % taip pat tik pilnom kainom, sale netaiko tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 28 gegužės 2013 - 12:25
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 28, 12:16)
Ar galima rašyti paypalui ir kur geriau kokiu adresu? Kokia kalba? noriu pasiklausti kodėl nuskaičiavo jie tiek daug, juk pažymėjau, kad skaičiuotu kortelės kursu.
Einu iš proto klausinėju nes dariau užsakymą jungėmės daug žmonių, aš tik užsakiau, tai ne vienos mano čia pinigai  doh.gif

Pirmiau su savo banku aiškinkitės, nes gali būti jo kaltė.
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 28, 12:16)
Ar galima rašyti paypalui ir kur geriau kokiu adresu? Kokia kalba? noriu pasiklausti kodėl nuskaičiavo jie tiek daug, juk pažymėjau, kad skaičiuotu kortelės kursu.
Einu iš proto klausinėju nes dariau užsakymą jungėmės daug žmonių, aš tik užsakiau, tai ne vienos mano čia pinigai  doh.gif



https://www.paypal.c...p;t=escalateTab

bet as kazkodel isvis abejoju ar jie atsakys, zmonems paskyra blokuoja ir tai ignoruoja daugeli laisku, o cia del kazkokio kurso is Lietuvos taip sakant isvis manau des dideli...

siaip as jusu vistoje pabandyciau kad ir ebay nupirkti kazka nebrangaus su paypalu ir ta korta ir paziureti kokiu kursu nuskaitys. jei tokiu pat, tai dar gal banke pasiklausciau wtf. o jei mazesniu, na gal kazkoks buvo failas su anuo uzsakymu. visko buna. kad ir bendras uzsakymas, parodyciau israsa, kad tokiu nuskaite kursu ir psio, ka jus kalta kad taip atsitiko.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 28, 13:37)
https://www.paypal.c...p;t=escalateTab

bet as kazkodel isvis abejoju ar jie atsakys, zmonems paskyra blokuoja ir tai ignoruoja daugeli laisku, o cia del kazkokio kurso is Lietuvos taip sakant isvis manau des dideli...

siaip as jusu vistoje pabandyciau kad ir ebay nupirkti kazka nebrangaus su paypalu ir ta korta ir paziureti kokiu kursu nuskaitys. jei tokiu pat, tai dar gal banke pasiklausciau wtf. o jei mazesniu, na gal kazkoks buvo failas su anuo uzsakymu. visko buna. kad ir bendras uzsakymas, parodyciau israsa, kad tokiu nuskaite kursu ir psio, ka jus kalta kad taip atsitiko.

Ačiū už nuomonę, vakar atsiskaičiau už tukio paslaugas per paypalą pažymėjau kad skaičiuotų kortelės kursu tai svarą paėmė
1 Литовский лит = 0,2372 Английские фунты стерлингов
siaubas kažkoks doh.gif
kas čia vyksta tai nežinau kas čia kaltas ko klausti ar bankas ar paypalas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 28 gegužės 2013 - 12:44