Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveikos, norejau paklaust as is iherb tikrai tik iki 70lt tegalima pirkt, kad muito mokescio netaikytu?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 05 27, 22:01)
Sveikos, norejau paklaust as is iherb tikrai tik iki 70lt tegalima pirkt, kad muito mokescio netaikytu?

iki 75lt, bet ne muito, o PVM. muito mokesciams didesne suma.
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 05 27, 21:31)

atsiprasau uz poster_offtopic.gif  - o gal kas nors netycia turi SVARAINIO nuolaidu kortele (aisku ji nera pigi, tad nezinau ar nores kas dalintis nuolaidu kodais)?  bet WELEDAI dabar ir cia neblogos kainos, o jeigu dar pritaikyti ir 6% nuolaidos su svarainio kortele (Nuolaidos koda turetu suteikti korteles tiekejai) - tai gausis tas pats, kaip ir siusti is vokieciu vaistines smile.gif

Jei pirksit is cia pasiziurekit produkto galiojimo laika, nes matau, kad daug yra su labai trumpu galiojimu (2 menesiai)
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2013 05 27, 01:40)
Perku Mothercare, surinkus 100 svarų krepšį, minusuojasi 15 proc. Siuntimas UK adresu nemokamai, į LT pagal kg. Priimsiu porą vilniečių. Pirksiu antradienio vakarą, kadangi nuolaida galios iki 29 d. Rašykite el. paštu voxi@inbox.lt

Mothercare dar likę vietos 20 svarų, priimsiu 1-2 žmones.

Taip pat priimsiu vieną vilnietę Crocs.eu, iki nemokamo siuntimo trūksta bent 10 eurų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voxi: 28 gegužės 2013 - 00:49
Pirksiu GAP.EU
TODAY ONLY! ENJOY 25% OFF KIDS AND BABY STYLES
Dar turiu papildomą 15%- galioja ir SALE.

pvz. plonos treninginės kelnės į daržiuką ir ne tik smile.gif
user posted image

Vilnius. Galiu ir persiųsti mirksiukas.gif
saldus.pirkiniai@gmail.com
Atsakyti
O aš dar turiu papildomą nuo savęs 20 proc. GAP.EU ax.gif Rašyti į AŽ. Sau pirksiu tikrai, taigi, jei kas norės kad ir su vienu pirkiniu - prašom jungtis 4u.gif Vilnius. Bet galėsiu persiųsti, jei kas norės ir iš toliau ax.gif

PASTABA. GAP taiko 25 proc. nuolaidą nuo visos kainos, o mano 20 proc. galioja viskam 4u.gif Taigi jei nuo visos kainos gausis 45 proc. nuolaida, o jei kas išsirinks iš SALE, tai nuo raudonos kainos 20 proc. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šyška: 28 gegužės 2013 - 06:29
Labas rytas,

merginos, o http://www.pumpkinpatch.co.uk/ vis dar nesiuncia i lt?Taip per tuki ilgai uztrunka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 05 27, 22:39)
Koks zmogutis  bigsmile.gif  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

ax.gif wub.gif
Atsakyti
laba diena,gal kas galite pasakyti is kur galima pigiau atsissiusti driclor?buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Labutis. Ar THB visada taip ilgai pristatinėja UK adresu? Jau praėjo 8 dienos, o vis dar rašo Dispatched ax.gif
Atsakyti
Labuka, norėjau paklausti, ar yra kam SD atsisakę siųsti suaugusiųjų dviratį? man atsisakė, nors nebuvo jokio prierašo, kad nesiunčia į LT.
Atsakyti
QUOTE(Šyška @ 2013 05 28, 06:27)
O aš dar turiu papildomą nuo savęs 20 proc. GAP.EU  ax.gif  Rašyti į AŽ. Sau pirksiu tikrai, taigi, jei kas norės kad ir su vienu pirkiniu - prašom jungtis  4u.gif  Vilnius. Bet galėsiu persiųsti, jei kas norės ir iš toliau  ax.gif

PASTABA. GAP taiko 25 proc. nuolaidą nuo visos kainos, o mano 20 proc. galioja viskam  4u.gif Taigi jei nuo visos kainos gausis 45 proc. nuolaida, o jei kas išsirinks iš SALE, tai nuo raudonos kainos 20 proc.  4u.gif

laba diena, gal galetumet ir man uzsakyt? Lauksiu atsakymo, aciu
Atsakyti