Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(waverly23 @ 2013 06 05, 11:22)
Internetinė parduotuvė www.starlike.lt- drabužių pristatymas per 1-2 d.d.

Taip pat galimas drabužių užsakymas, visas drabužių asortimentas http://www.starlike....sakyk-is-anksto


Iš kiniečių ir pačios sugebam nusipirkti. Ir dar žymiai pigiau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri patartų kur šiuo metu pigiausia nusipirkti Equazen Eye Q Chews 180 arba 360 Chews? Lietuvoj pagal skelbimus radau už 180 krampt.kaps. 90 Lt...ar galiu iš kur parsisiųsti pigiau, gal turite kokį nuolaidos koduką ar turite atliekamą, ar planuojat daryti užsakymą, gal pigiau kooperuotis (Kaunas)?
Atsakyti
šiandien darau užsakymą iš everything5pounds.com trūksta kelių prekių, kad po 28 lt išeitų. uten, kitur siunčiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 06 05, 08:32)
tai ką rašo, dar ne viskas. man gal po gerų 5d išsiuntė smile.gif
Atveža DPD, tai jei žinot kas galėtų paimti, nurodykite kontaktą jiems.

Atsiunte zinute, kad jau issiunte, nors uzsakyma tik siandien padariau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Prasau pagalbos.... Pries men uzsisakiau zieda is modnique.com, keliauja per Fedex, siandien gavau laiska is muitines tarpininku kad reikia ismuitinti siuntini, jie siulosi patys padaryti uz 150 lt + muitas ir pvm, ka man patartumet? Pati as Kauniete, ar per viena nuvaziavima galiu pati viska sutvarkyti be tarpininku? Gal zinote kur gauti to ziedo muitines koda kad suzinoti kiek reikia muito moketi?
Jo kaina 369 usd, tai baisu pagalvot kiek dar reikes suploti papildomai doh.gif
Atsakyti
vilnietes, darysiu uzsakyma is tescoclothing.com jei musu susirinks bent 5, dabar esu as ir dvi besiteraujancios wink.gif gal kas noretu prisijungti? kuo operatyviau susirinksim, susimesim prekiu krepselius, tuo greiciau nusipirksim, noretusi iki savaitgalio tai padaryti, o jei kas rinko ir as praziopsojau, tai mielai prisijungciau, ir kitas norincias pakviesciau, kad greiciau butu cool.gif
Atsakyti

Nejaugi niekam nieko nereikia iš SD ax.gif Kam neskubu, galėčiau ir į Vilnių perduoti mirksiukas.gif
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 06 03, 13:22)
Bandau rinkti SD.  Pirksiu svarais, nes lyg pigiau nei eurais. Dalinsiu priklausomai nuo situacijos, jeigu susirinks su apylygiu skaičiumi prekių - iš užsisakiusiųjų skaičiaus, jeigu ne - iš prekių skaičiaus.  Užsakymą norėčiau daryti kuos skubiau.Varėna, kitur galiu persiūsti.
Jeigu nesusrinks, jungsiuosi prie kitųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 06 05, 14:15)
o būtinai naujo norit?

na nebūtinai
Atsakyti
QUOTE(olgute84 @ 2013 06 05, 17:40)
Sveiki 4u.gif

Prasau pagalbos.... Pries men uzsisakiau zieda is modnique.com, keliauja per Fedex, siandien gavau laiska is muitines tarpininku kad reikia ismuitinti siuntini, jie siulosi patys padaryti uz 150 lt + muitas ir pvm, ka man patartumet? Pati as Kauniete, ar per viena nuvaziavima galiu pati viska sutvarkyti be tarpininku? Gal zinote kur gauti to ziedo muitines koda kad suzinoti kiek reikia muito moketi?
Jo kaina 369 usd, tai baisu pagalvot kiek dar reikes suploti papildomai  doh.gif



sunku ten su jais, ismuitinti paciai praktiskai neimanoma, reikia praeiti kraujo kelius. o tarpininkai visada tiek lupa, tik pastas maziausiai ima.

o jums gali tekti susimoketi 150lt + 21 proc. pvm nuo sumos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 06 05, 18:49)
Nejaugi niekam nieko nereikia iš SD ax.gif Kam neskubu, galėčiau ir į Vilnių perduoti mirksiukas.gif


as irgi renku, bet nieks neraso:))) tai gal kooperuojames:)
Atsakyti
Gal galite isduoti kur pigiau perkate vaikiskus guminukus,be crocsu?
Atsakyti
QUOTE(olgute84 @ 2013 06 05, 18:40)
Sveiki 4u.gif

Prasau pagalbos.... Pries men uzsisakiau zieda is modnique.com, keliauja per Fedex, siandien gavau laiska is muitines tarpininku kad reikia ismuitinti siuntini, jie siulosi patys padaryti uz 150 lt + muitas ir pvm, ka man patartumet? Pati as Kauniete, ar per viena nuvaziavima galiu pati viska sutvarkyti be tarpininku? Gal zinote kur gauti to ziedo muitines koda kad suzinoti kiek reikia muito moketi?
Jo kaina 369 usd, tai baisu pagalvot kiek dar reikes suploti papildomai  doh.gif


nu nera ten nieko sunkaus - pagrindinis dalykas apsisarvoti kantrybe, buvau irgi is sveicarijos gavus siunta per Fedex, tai atejau pas juos jie dave man dokumentus ismuitinimui, uz tai sumokejau lyg tai 40 lt, po to tam paciam pastate tik antram aukste yra muitine, ten aisku perspejo fedex'o darbuotoja, kad reikia apsiasaroti kantrybe, nes ten visi niekas neskuba pastovi pusvalandi prie lango - paukscius paskaiciuoja ir pykti ant ju negalima - nes bus tik tau blogiau, tai va prasedejau 40 min. prieinu ir sakau, noreciau muita sumoketi, ar man ten reikia is jusu kazkokiu popieriuku a r galiu i banka vaziuoti, tai per 5 min. padave man banko kvita, galima nuvaziuoti i oro uosta i medicinos banka (2 min. kelio), sumoki, grizti prie to pacio langelio paduodi ir dar po kokiu 10 min. atidave popierius, su jais eini atgal pas Fedex'a ir atiduoda tavo prekes uztrukau apie 2 val.
o kiek moketi galima paskambinti i fedexa ir paklausti mazdaug pasakys kiek
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katerinka0907: 05 birželio 2013 - 19:58