Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(norala @ 2013 05 27, 18:20)
nu va, o as galvojau , kad nemokamai virs 200 zl.

tada gal yra norinciu pasijungti nemokamam siuntimui?


oi, t.y. mokamam: pasidalinti siuntimo islaidas smile.gif


Ir rytoj, tikiuosi , pirksiu E5 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 27 gegužės 2013 - 19:51
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 27, 19:26)
Penktadienį dariau užsakymą iš SD, nuskaičiavo pirmadienį pirkau kaip visada per paypalą bet pažymėtas kursas, kad imtų nuo kortelės euro kursą nuskaičiavo 1litas 0,2777 tai gaunasi po 3,60Lt  KODĖL?
Visada imdavo 3,462 gal dėl to kad suma didelė nesuprantu siaubas kaip sunervino visiems buvau paskaičiavusi jau, dabar teks prašinėt iš kiekvieno  doh.gif

O kaip skaičiuoja kursą banko DNB ar kiekvienos korteles kitoks kursas? Noriu išsiaiškinti kodėl tiek daug paėmė, nes pirkdavau su DNB banko Mastercard kursą imdavo 3,462 dabar mokėjau DNB banko Visa kreditine ir paėmė 3,60.
Ar čia nuo kortelių priklauso nieko nesuprantu maniau euro kursas pastovus, kad gali man paaiškinti kaip čia yra????
Papildyta:
Susinervinau, nes suma tai didelė skirtumas virš šimto litų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 27, 20:07)
dabar mokėjau DNB banko Visa kreditine ir paėmė 3,60.

yra kazkokiu istoriju su visa ir padidintu kursu smile.gif as asmeniskai negaliu visa kursu pakomentuoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ladybird4 @ 2013 05 27, 14:42)
ar as ieskoti nemoku, ar man is tikruju meta tik viena weledos preke?

siuo metu 1170 rezultatu smile.gif
Atsakyti
taip, jau radau ne per paieska, tikrai kazkas jai atsitiko smile.gif

QUOTE(Murčikas @ 2013 05 27, 14:54)
bandykite paziuret temoje nuorodeles, nes tikrai kazkaip keistai paieska veikia.

http://www.unserekle..._Baby_Kind.html



taip, bet weledos kazkodel rode tik viena pradzioj.. na bet jau viskas - issiaiskinau - aciu uz pagalba wink.gif 4u.gif
QUOTE(murashke @ 2013 05 27, 20:18)
Papildyta:

siuo metu 1170 rezultatu smile.gif



atsiprasau uz poster_offtopic.gif - o gal kas nors netycia turi SVARAINIO nuolaidu kortele (aisku ji nera pigi, tad nezinau ar nores kas dalintis nuolaidu kodais)? bet WELEDAI dabar ir cia neblogos kainos, o jeigu dar pritaikyti ir 6% nuolaidos su svarainio kortele (Nuolaidos koda turetu suteikti korteles tiekejai) - tai gausis tas pats, kaip ir siusti is vokieciu vaistines smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 27 gegužės 2013 - 20:41
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 27, 20:07)
O kaip skaičiuoja kursą banko DNB ar kiekvienos korteles kitoks kursas? Noriu išsiaiškinti kodėl tiek daug paėmė, nes pirkdavau su DNB banko Mastercard kursą imdavo 3,462 dabar mokėjau DNB banko Visa kreditine ir paėmė 3,60.
Ar čia nuo kortelių priklauso nieko nesuprantu maniau euro kursas pastovus, kad gali man paaiškinti kaip čia yra????
Papildyta:
Susinervinau, nes suma tai didelė skirtumas virš šimto litų  doh.gif



o tikrai nustatyta, kad imtu banko kursu? g.gif nes jei kita kortele pirkta, tai gal prie anos nustatymas veike, o sita nuskaite pagal paypalo? g.gif siaip neturetu buti toks skirtumas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 27 gegužės 2013 - 20:32
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 27, 20:07)
O kaip skaičiuoja kursą banko DNB ar kiekvienos korteles kitoks kursas? Noriu išsiaiškinti kodėl tiek daug paėmė, nes pirkdavau su DNB banko Mastercard kursą imdavo 3,462 dabar mokėjau DNB banko Visa kreditine ir paėmė 3,60.
Ar čia nuo kortelių priklauso nieko nesuprantu maniau euro kursas pastovus, kad gali man paaiškinti kaip čia yra????
Papildyta:
Susinervinau, nes suma tai didelė skirtumas virš šimto litų  doh.gif

o jums tikrai nuskaičiavo ar dar tik rezervavo? Nes aš irgi atsiskaitinėju visa kreditine (bet kito banko), tai visad rezervuoja labai aukštu kursu, tačiau nuskaičiuoja panašiai 3,462.
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 05 27, 21:07)
O kaip skaičiuoja kursą banko DNB ar kiekvienos korteles kitoks kursas? Noriu išsiaiškinti kodėl tiek daug paėmė, nes pirkdavau su DNB banko Mastercard kursą imdavo 3,462 dabar mokėjau DNB banko Visa kreditine ir paėmė 3,60.
Ar čia nuo kortelių priklauso nieko nesuprantu maniau euro kursas pastovus, kad gali man paaiškinti kaip čia yra????
Papildyta:
Susinervinau, nes suma tai didelė skirtumas virš šimto litų  doh.gif

siaip tai kiekvienai kortelei reikia ta nustatyma daryti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 27, 21:32)
o tikrai nustatyta, kad imtu banko kursu?  g.gif  nes jei kita kortele pirkta, tai gal prie anos nustatymas veike, o sita nuskaite pagal paypalo?  g.gif  siaip neturetu buti toks skirtumas  g.gif

Tikrai dar paspaudziau, kad imtu banko kursu.
Papildyta:
QUOTE(Audry @ 2013 05 27, 21:40)
o jums tikrai nuskaičiavo ar dar tik rezervavo? Nes aš irgi atsiskaitinėju visa kreditine (bet kito banko), tai visad rezervuoja labai aukštu kursu, tačiau nuskaičiuoja panašiai 3,462.

Žinau, kad rezervuoja daugiau, bet man jau nuskaičiuota čia.
Papildyta:
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 27, 21:55)
siaip tai kiekvienai kortelei reikia ta nustatyma daryti rolleyes.gif

Nustačiau šiai kortelei, kai prieštai pirkau iš kitos pardės ir dar pirkdama SD patikrinau ar tikrai uždėtas burbuliukas.
siandien pirkau svaro kursa nuskaiciavo 4,21 nieko nesuprantu juk dnb rodo svaro kursa 4,07 šiandienos dienai doh.gif Kas čia darosi negi teks grįžti ir vėl įsigyti internetinę kortelę atskirą, turėjau mastercar Dnb jokiu bedu nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 27 gegužės 2013 - 21:02
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 27, 21:55)
siaip tai kiekvienai kortelei reikia ta nustatyma daryti rolleyes.gif

Va aš irg tą patį norėjau pasakyti.čia bus ta pati istorija kaip buvo man. Nes pirkdavau per pay pala is virtuono kortos, paskui pakeiciau į mylimiausia ir kai jau nuskaičiavo, tai nuskaiciavo... Tada atšaukiau užsakymą.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2013 05 27, 23:14)

Koks zmogutis bigsmile.gif bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
aš SEB klausiau kodėl VISA man nuskaičiuoja didesniu kursu svarus smile.gif tai man sakė, kad mano VISA prie EUR pririšta... o kitom skaičiuoja valiutos keitimo mokestį...Gal jūsų VISA prie lito pririšta ir skaičiuoja dar kurso keitimo mokestį... nes jis kažkur bent pas mane 7% doh.gif tai visad stengiuos iš VISA į mastercard persivest ,kad keitimo mokesčio nemokėt 4u.gif na čia mano patirtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 05 27, 22:39)
aš SEB klausiau kodėl VISA man nuskaičiuoja didesniu kursu svarus smile.gif tai man sakė, kad mano VISA prie EUR pririšta... o kitom skaičiuoja valiutos keitimo mokestį...Gal jūsų VISA prie lito pririšta ir skaičiuoja dar kurso keitimo  mokestį... nes jis kažkur bent pas mane 7%  doh.gif  tai visad stengiuos iš VISA į mastercard persivest ,kad keitimo mokesčio nemokėt  4u.gif  na čia mano patirtis  4u.gif

Va kaip idomiai, mano irgi VISA, tai svarą irgi didesniu kursu nuskaičiavo doh.gif
Atsakyti