Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(murashke @ 2013 06 04, 14:17)
nuolaida nuo 16 val. (15 val. DE laiku)  4u.gif

...iki...? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 06 04, 13:45)
...iki...? 4u.gif

Iki 24val
Atsakyti
Man atšaukė užsakymą ir dabar galvoju dėl ko. Ar gali būti, kad priežastis ta, jog neturėjau užsienio valiuta pinigų sąskaitoje? blush2.gif Pirmą kartą perku iš užsienio, tai ir nelabai žinau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2013 06 04, 13:41)
O cia visom pprekem ta nuolaida taiko? Vakar ryte uzsakyma padariau, gal dar kazkaip atsaukti pavyktu  g.gif

ne visoms, tik tam tikram skyreliui: http://www.mytoys.de...t.mk.sommer.16/

QUOTE(gretusiu @ 2013 06 04, 13:45)
...iki...? 4u.gif

iki 1 val. nakties LT laiku (24 val. DE laiku)
jau rodo temperatura - 17 laipsniu smile.gif bet nuolaidos kol kas nepritaiko wink.gif

Papildyta:
QUOTE(Black_white @ 2013 06 04, 14:07)
Man atšaukė užsakymą ir dabar galvoju dėl ko. Ar gali būti, kad priežastis ta, jog neturėjau užsienio valiuta pinigų sąskaitoje?  blush2.gif  Pirmą kartą perku iš užsienio, tai ir nelabai žinau.  blush2.gif

tam gali buti milijonas priezasciu smile.gif kokia parduotuve?
mes turime saskaitas litais ir jais perkame, bankas konvertuoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 04 birželio 2013 - 14:19
QUOTE(murashke @ 2013 06 04, 15:18)
tam gali buti milijonas priezasciu smile.gif kokia parduotuve?
mes turime saskaitas litais ir jais perkame, bankas konvertuoja  4u.gif

Svarsčiau, kaip vieną iš variantų. smile.gif Parduotuvė Asos. Greičiausiai mano kortelė jiems nepatinka (nes kiek skaitinėjau tai ne visur priima Visa electron, bet šioj parduotuvėj kaip ir parodyta, kad galima ja atsiskaitinėt, tai turėjau vilčių). blush2.gif
Atsakyti
Noreciau konsultacijos!!! Is asda norejau pirkti prekiu uz kazhkur 400GBP, bet kiek skaiciau pas juos jei uz didesne suma perki, tai tikimybe didele, kad atsauks uzsakyma?
Atsakyti
QUOTE(Black_white @ 2013 06 04, 14:23)
Svarsčiau, kaip vieną iš variantų. smile.gif Parduotuvė Asos. Greičiausiai mano kortelė jiems nepatinka (nes kiek skaitinėjau tai ne visur priima Visa electron, bet šioj parduotuvėj kaip ir parodyta, kad galima ja atsiskaitinėt, tai turėjau vilčių).  blush2.gif

paprasta lietuviska visa electron tikrai nelabai tinka asos smile.gif nebent uk isduota smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MoonlightStar @ 2013 06 04, 14:38)
Noreciau konsultacijos!!! Is asda norejau pirkti prekiu uz kazhkur 400GBP, bet kiek skaiciau pas juos jei uz didesne suma perki, tai tikimybe didele, kad atsauks uzsakyma?

ar pirmas uzsakymas?
Atsakyti

ar pirmas uzsakymas?
[/quote]

Pirmas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 04 birželio 2013 - 16:20
Mergaitės,kas renkate E5P? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors renka tesco rubelius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2013 06 04, 17:49)
Mergaitės,kas renkate E5P? 4u.gif


Man irgi mirtinai prisireikė doh.gif
Atsakyti