Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Audry @ 2013 06 02, 23:49)
ačiū 4u.gif
bet aš irgi darau lygiai taip pat (ir banką išbandžiau swed bei seb) ir skirtingas kortas (tarp jų ir mastercard) bei paypal. nu ir negerai nors tu ką doh.gif
ne lemtis, matyt doh.gif

kai taip nesiseka vertetu kompa perkrauti arba pasirinkti kita narsykle rolleyes.gif

QUOTE(Deim@nte @ 2013 06 02, 23:55)
mergaites, turiu klausima del Sportsdirect  ax.gif  jei prie prekes yra uzrasas "Must go", galima pirkti, ar geriau su tokiom neprasidet?  blush2.gif

galima. venkite prekiu su atidetu issiuntimu rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas vis dar renku uzsakyma http://fashionfor5pounds.com Alytus Vilnius Kedainiai y kitus miestus siunciu
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 06 02, 21:23)
Baisoka patarti, nes su crocsais savotiškas reikalas. Aš nešioju 37, tai W7 (37,5) man kiek laisvoki, bet jų priekis platus, gal ir dėl to dar. Šiaip man tinka, tik kiek apsmuko, norėjau kad tokie statūs kaip nauji ir būtų išlikę.


Turit tokius? O virsus labai siauras? Bijau, kad neikisiu blush2.gif
Koks +-aukstis?
Atsakyti
Renku užsakymą iš AromaZone, užsakinėsiu rytoj po pietų, norinčius prisijungti rašykit į AŽ. Pati esu iš Vilniaus, bet galiu ir persiųsti į kitus miestus
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 06 03, 09:36)
Turit tokius? O virsus labai siauras? Bijau, kad neikisiu blush2.gif
Koks +-aukstis?

superiniai batai drinks_cheers.gif kai juos gavau, tai galvojau nenešiosiu, o visą žiemą neišlindau biggrin.gif tikrai nėr labai siauras viršus smile.gif bet aš nešioju 36/37 dydį..tai 37 net spaudė pirmas dienas smile.gif bet greit prasitampė smile.gif Tikrai rekomenduoju batus 100%..nėra jie stori, ar su kailiu smile.gif bet kai koja sausa , tai nieko ir nereikia daugiau..ypač vairuojančiom smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 06 02, 10:23)
Gera kaina Vtech garazu  ax.gif http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
kiek suprantu UK siuntimas nemokams  g.gif  baisus man tas amazon  doh.gif  biggrin.gif

unsure.gif ir vel nespejau nusipirkti doh.gif doh.gif laukiau atsiliepimu is merginu ar sudomino vaikucius doh.gif biggrin.gif pamoka ax.gif traukinukas utiutiuuuu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 06 03, 09:53)
superiniai batai  drinks_cheers.gif  kai juos gavau, tai galvojau nenešiosiu, o visą žiemą neišlindau biggrin.gif tikrai nėr labai siauras viršus smile.gif bet aš nešioju 36/37 dydį..tai 37 net spaudė pirmas dienas smile.gif bet greit prasitampė smile.gif Tikrai rekomenduoju batus 100%..nėra jie stori, ar su kailiu smile.gif bet kai koja sausa , tai nieko ir nereikia daugiau..ypač vairuojančiom smile.gif  4u.gif


As tik del blauzdos abejoju, kojos ne is lieknu, tai...
Gal kas turi 39-40 ir galetu ismatuot ploti virsuje, buciau labai dekinga..
Atsakyti
QUOTE(iloiva26 @ 2013 06 03, 00:05)
Pagalbos smile.gif
Isduokit kur perkat skutimosi peiliukus vyriskiams , laaabai labai reikia
Ačiu

Man irgi reikia blush2.gif
Atsakyti
Laba. Esu kol kas tik mokinė internetiniuose pirkimuose blush2.gif . Gal kas galėtų parašyti, iš kur gaunat nuolaidų kodukus perkant iš crocs.co.uk? Kiek kainuoja siuntimas? Koperuojatės ir siunčiatės asmeniškai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juny: 03 birželio 2013 - 09:28
QUOTE(supermamce @ 2013 06 03, 09:25)
Man irgi reikia  blush2.gif

merginos pirkdavo is amazon.co.uk, kai geros kainos budavo smile.gif
Atsakyti
Gal kuri žinot Tesco kodą?
Atsakyti
sveikos merginos gal kas is e5p sian renka? ax.gif
Atsakyti