Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Audry @ 2013 06 02, 09:34)
bet atsiskaityt vis viena negaliu g.gif

Aš penktadienį pirkau iš crocs.co.uk. Viskas čiki atsiskaičiau be problemų.

Gal SD atsirado naujas kodukas dviračiams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2013 06 02, 20:06)
Aš penktadienį pirkau iš crocs.co.uk. Viskas čiki atsiskaičiau be problemų.

daug klausimų turiu, nes nežinau, kas gali neįtikti blush2.gif pirkot su LT korta ir LT adresu? kurio banko kortele? ir kokia kortele -visa/mastercard/paypal? naudojot papildomą nuolaidos koduką (iš naujienlaiškio)? kai pirkot buvot prisiregistravus ar kaip svečias?
nu nežinau, kas dar gali būti negerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 06 02, 20:58)
Gal žinot kaip su dydžiais jų? Kaži atitinka g.gif

Baisoka patarti, nes su crocsais savotiškas reikalas. Aš nešioju 37, tai W7 (37,5) man kiek laisvoki, bet jų priekis platus, gal ir dėl to dar. Šiaip man tinka, tik kiek apsmuko, norėjau kad tokie statūs kaip nauji ir būtų išlikę.
Atsakyti
Skubiai priimsiu 1 zmogu su uzsakymu is landsend.co.uk 4u.gif
Turiu 25% off, siuntimas i LT pasidalinsime ax.gif
Atsakyti
Galeciau prijunkt prie siu Crocs 4u.gif Butu labai gerai, kad turetumet papildoma koduka 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 06 02, 20:02)
Prireikė dar vienų Beryesu. Gal kas prisijungtų į porą?

Nupirkta.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 06 02, 20:20)
daug klausimų turiu, nes nežinau, kas gali neįtikti blush2.gif pirkot su LT korta ir LT adresu? kurio banko kortele? ir kokia kortele -visa/mastercard/paypal? naudojot papildomą nuolaidos koduką (iš naujienlaiškio)? kai pirkot buvot prisiregistravus ar kaip svečias?
nu nežinau, kas dar gali būti negerai doh.gif

Taip korta LT, siunčiau LT adresu. Bankas Swedbank Mastercard ir nuolaidinį koduką naudojau. Koduką suvedžiau kaip svečias ir paskui registrinaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2013 06 02, 22:36)
Taip korta LT, siunčiau LT adresu. Bankas Swedbank Mastercard ir nuolaidinį koduką naudojau. Koduką suvedžiau kaip svečias ir paskui registrinaus  4u.gif

ačiū 4u.gif
bet aš irgi darau lygiai taip pat (ir banką išbandžiau swed bei seb) ir skirtingas kortas (tarp jų ir mastercard) bei paypal. nu ir negerai nors tu ką doh.gif
ne lemtis, matyt doh.gif
Atsakyti
mergaites, turiu klausima del Sportsdirect ax.gif jei prie prekes yra uzrasas "Must go", galima pirkti, ar geriau su tokiom neprasidet? blush2.gif
Atsakyti
Pagalbos smile.gif


Isduokit kur perkat skutimosi peiliukus vyriskiams , laaabai labai reikia


Ačiu
Atsakyti
Gal kas KAUNE iš sportsdirect darysis užsakymą ir priimtų su keletu daikčiukų? smile.gif
Atsakyti
Gal galite patarti iš kur būtų galima užsisakyti fototapetų g.gif
Atsakyti