Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Selga @ 2013 06 01, 18:55)
Gaila, kad ne džinsus  verysad.gif -kaip tik dabar apie juos galvoju biggrin.gif
Įdomu, kaip ten 12 dydis, nes, tarkim, George rūbų 12 dydyje skęstu... doh.gif


tai kad triūsikai nuo džinsų ne daug skiriasi biggrin.gif vistiek ant tos pačios dupcės dedami lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 06 01, 18:55)
Įdomu, kaip ten 12 dydis, nes, tarkim, George rūbų 12 dydyje skęstu... doh.gif


George kiek teko turėt, tai tikrai padidinti g.gif Ir moteriški, ir vaikiški cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 06 01, 17:58)
dar vieno zmogeliuko truksta ax.gif

uzsakyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2013 05 31, 09:40)
Dėkoju 4u.gif  labai pravertė. O šiuos kodukus atsiųs į e-paštą ateityje ar pati suradote..smile.gif iš ten perku pirmą kartą 4u.gif
tik siuntimas 9.95 svaro rolleyes.gif  o Jūs kooperuojatės siunčiant iš ten?smile.gif
ačiū

šitie kramtomi baisiai geri  biggrin.gif  ir kiekis didelis, ir nuolaida 4u.gif
http://www.thehealth...ews-c-30-p-2825

Ar renka kas uzsakyma is cia?Noreciau situ vitaminu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 05 31, 17:07)
Na va, laukiau ir sulaukiau, Mandco[/url] nemokamas atsiuntimas į Lietuvą, dar ir nuolaidų yra, tai visai neblogai  thumbup.gif

Ar gerai supratau, kad nemokamai siunčia, jei perki ne mažiau, nei už 50 svarų?
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2013 06 01, 20:12)
Ar gerai supratau, kad nemokamai siunčia, jei perki ne mažiau, nei už 50 svarų?


Neee, aš ką tik trusikus vaikams nupirkau už kelis svarus ir buvo nemokamas 4u.gif Nesvarbi suma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 06 01, 19:25)
Neee, aš ką tik trusikus vaikams nupirkau už kelis svarus ir buvo nemokamas  4u.gif Nesvarbi suma 4u.gif

O, tai puiku! 4u.gif Gal žinote maždaug, per kiek laiko jie pristato į LT?
Atsakyti
Nagi, nagi, negi daugiau apart triusikų ten nė viena nieko nepirko? g.gif biggrin.gif Kokybė ten turėtų būti gera, bet va dydžiai kaip g.gif .
Vakar, prisimindama nuotykius su George, iš ilgai krepšelyje laikytų 12 dydžio suknučių pakeičiau prieš pat užsakymą į 10 - jaučiu įgausiu sardelių įvaizdį, kai jos atvažiuos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 01 birželio 2013 - 19:40
QUOTE(Selga @ 2013 06 01, 19:39)
Nagi, nagi, negi daugiau apart triusikų ten nė viena nieko nepirko?  g.gif  biggrin.gif Kokybė ten turėtų būti gera, bet va dydžiai kaip g.gif .
Vakar, prisimindama nuotykius su George, iš ilgai krepšelyje laikytų 12 dydžio suknučių pakeičiau prieš pat užsakymą į 10 - jaučiu įgausiu sardelių įvaizdį, kai jos atvažiuos  ax.gif

Va va, aš irgi m&co prisidėjau suknelių ir 8, ir 10 dydžio. Nežinau, kurias laukan iš krepšio išmesti, o kurias pirkti, tai sėdžiu, galvoju ir laukiu, gal kas kokią mintį apie dydžius (ne tik triusikėlių lotuliukas.gif ) mestels biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2013 06 01, 20:32)
O, tai puiku!  4u.gif  Gal žinote maždaug, per kiek laiko jie pristato į LT?


Rašo, kad 5-7 darbo dienos, bet kiek aš atsimenu lyg ilgokai keliavo g.gif O gal taip tik atrodė kai labai lauki blush2.gif

QUOTE(Selga @ 2013 06 01, 20:39)
Nagi, nagi, negi daugiau apart triusikų ten nė viena nieko nepirko?  g.gif  biggrin.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif Aš tik vaikams prisirinkau dabar vėl, dydžiai pagal mane atitinka ax.gif Moteriškų nieko įdomaus nematau, tik trusikus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 06 01, 20:49)

laugh.gif laugh.gif laugh.gif Aš tik vaikams prisirinkau dabar vėl, dydžiai pagal mane atitinka ax.gif Moteriškų nieko įdomaus nematau, tik trusikus lotuliukas.gif


As maudymuka grazu uzmaciau. Surizikavau, nes dydziu visai nezinau doh.gif ai, bet gal tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 06 01, 20:04)
As maudymuka grazu uzmaciau. Surizikavau, nes dydziu visai nezinau  doh.gif  ai, bet gal tiks  biggrin.gif

Kažin, ar gerai galvoju, kad pas juos 8 dydis - XS, o 10 dydis - S ? g.gif
Atsakyti