Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 05 31, 15:22)
o pinigus atkabino?



pinigus atkabina bankas po 2 savaiciu, sebas paprasius buna ir anksciau atkabina.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 31, 15:27)
pinigus atkabina bankas po 2 savaiciu, sebas paprasius buna ir anksciau atkabina.


o swed'as irgi anksciau gali atkabint jei nusiunti emaila susirasinejimo, kad parduotuve atsauke uzsakyma ir pinigu nenuimines drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2013 05 31, 11:28)
Kas mane galetu prie saves prijungti Crocsu uzsakymui, noriu 2 poru crocsiuku, turiu koduka wink.gif

sveiki, galiu prijungti jei is crocs.eu smile.gif esu is Vilniaus smile.gif
Atsakyti
Sveikutes gal kas is Kauno pirksite situs crocs.Labai noreciau prisijungti.Galeciau atiduoti savo koduka 20/ nuolaidelei.

http://www.crocs.eu/...=women-footwear
Atsakyti
gal kas turit 20 proc. crocs nuolaidu koduka ir nezadat panaudot arba galiu priimti i uzsakyma arba pati prisijungti su 2 batukais smile.gif Vilnius
Atsakyti
paštas mano teisingas, prašau SM'e nerašysi pilnu adesu, nes pagauna spamo doh.gif

manau rinksiu iki pirmadienio/antradienio tikrai (gavau pora prašymų luktelti), tada žiūrėsiu kokia suma, be 100e nepirksiu (kad pigiau būtų)
gero savaitgalio tourist5.gif

QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 05 30, 23:21)
renku http://www.unserekleineapotheke.de
€3,47 
renku ~100€ kad išsidalinti siuntimą 9,90€ ant tos sumos kiek susirinks

krepšiukų laukiu zmoonyte (eta) gmail.com
ir atskirai surashykite pavadinimą, kiek vnt ir kainą, bei bendrą sumą, ačiū
kai surinksiu pranešiu kad perku  4u.gif
Vilnius, galiu persiūsti (pašto išlaidos jūsų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 31 gegužės 2013 - 17:55
QUOTE(simpa @ 2013 05 31, 13:25)
Gal kas nori jungtis is kaunieciu prie siu Crocs4u.gif

Turiu 20% nuolaidos koduka, gautusi nepilnai 63Lt

Kazi pigiau dar kada bus jos ar negalvojant imt?  biggrin.gif


NEBERASYKIT 4u.gif
Atsakyti
[quote=Oliuke_,2013 05 31, 10:56]


ten ant saskaitos viskas surasyta rolleyes.gif
dekui, Oliuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 05 31, 17:51)
paštas mano teisingas, prašau SM'e nerašysi pilnu adesu, nes pagauna spamo  doh.gif

manau rinksiu iki pirmadienio/antradienio tikrai (gavau pora prašymų luktelti), tada žiūrėsiu kokia suma, be 100e nepirksiu (kad pigiau būtų)
gero savaitgalio  tourist5.gif

oi, aciu tada, iki to laiko spesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, neseniai (~1mėneio tarpe) sužinojome apie tuos pirkimus už 5 svarus, suviliojo, buvome radę ne vieną tarpininkę, visos dingo, ačiū dievui pinigų nei vienai nepersiuntėme, tačiau dar vis normalių tarpinikių neradau. Taigi gal atsirastų kaunietė kuri darytų užsakymą ir aš prisidėčiau išsirinkčiau 2-4 prekes ;]
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 05 31, 16:21)
liko 110 ir 120 cm http://www.aliexpres.../616593237.html kas jungiates? i AZ



Galiu paklausti? Kodel jie toki susidomejima sukele? Kuom jie ypatingi? nes kaina nera maza... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2013 05 31, 21:34)
Galiu paklausti? Kodel jie toki susidomejima sukele? Kuom jie ypatingi? nes kaina nera maza... ax.gif



kodel nera maza? cia juk 5 vnt kaina, ar as ka ne taip suprantu g.gif tai 1 vnt kainuoja 5 su trupuciu
Atsakyti