Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(tuke @ 2013 05 30, 21:29)
Visai paprasta, tik reikia uzpildyti ju ideta saskaita. Siunciau parastu neregistruotu zeme 2 vnt rubeliu, kainavo 5 litus su centais, po savaites  pinigeliai buvo saskaitoje smile.gif


kažin kaip su e5p grąžinimu,jie tai tokio lapo neįdeda,
gal rašyt jiems laišką reikia?
pagelbėkit,kas žinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 05 30, 23:53)
Bet kad jie idomiai..Pinigai momentaliai nuskaiciuoti, o iskart laiskas seka po apmokejimo,kad sooorry, ner pinigu pas jus pakankamai.. Tai db bijau dar kart megint..
O del to billing adreso, tai as rasiau UK adresa duota, nes jei vesiu LT kurgi jis nukeliaus??

Man pačiame apmokėjimo procese paspaudus complete order (lyg taip vadinasi) iš karto išmetė langą, kad užsakymas negali būti apdorojamas, nes nepakankamai pinigų g.gif Jokios žinutės negavau, bet history rodo, kad pirmasis užsakymas rejected
Dėl adreso g.gif Juk ten galima rašyti billing ir shipping adresus. Billing registruodamasi rašiau LT adresą, o shipping UK.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 30, 23:20)
Man pačiame apmokėjimo procese paspaudus complete order (lyg taip vadinasi) iš karto išmetė langą, kad užsakymas negali būti apdorojamas, nes nepakankamai pinigų g.gif Jokios žinutės negavau, bet history rodo, kad pirmasis užsakymas rejected
Dėl adreso g.gif Juk ten galima rašyti billing ir shipping adresus. Billing registruodamasi rašiau LT adresą, o shipping UK.


man irgi iskart po korteles duomenu suvedimo paspaudus complete order ar kazkaip panasiai kitam lange sekanciam ismete,kad nepakanka lesu..Tai swed'a iskart patikrinau tai pinigai rezervuoti.
is pradziu rasiau lt paprasta adresa, o uk siuntimo, bet rode klaida. tai abu uk adresus ivedziau..bet manau,kad ne tame cia esme g.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 05 30, 22:43)
Nu ka, ir as ten pat papuoliau su tuo TBS.
Uzsakyma padariau, pinigus iiiiiskart numinusavo, bet parase,kad nepakankamas pinigu likutis kreditineje  doh.gif  Visai nudurnejo matyt..
Parasiau laiska, tai db kol sulauksiu atsakymo akcijos atrakcijos baigsis.

Kam taip pat atsitiko, galbut jau issiaiskinote kame ten problema? g.gif



Na tikrai problema ne TBS
Uzsakinejau, viskas thumbup.gif

Face control nepraejot lotuliukas.gif
Jau ne karta apie TBS diskutavom
Nesuprasi kas jiems nepatinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 05 30, 23:43)
Na tikrai problema ne TBS
Uzsakinejau, viskas  thumbup.gif

Face control nepraejot lotuliukas.gif
Jau ne karta apie TBS diskutavom
Nesuprasi kas jiems nepatinka g.gif


Nu taip, db jau ant nakties sedziu make-up nusivalius, su pizama..kur cia praeisi ju grieztuosius face control lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tai susinervinau,parasiau jiems pikta laiska.Reik sulaukt atsakymo dabar.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 05 31, 00:57)
Nu taip, db jau ant nakties sedziu make-up nusivalius, su pizama..kur cia praeisi ju grieztuosius face control  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai susinervinau,parasiau jiems pikta laiska.Reik sulaukt atsakymo dabar.. smile.gif


Pas mane po visu bandymu 7 uzsakymai pakabinti banke, nors kai patikrinu kiek rejected uzsakymu tai rodo tik 6 g.gif anyway prie rejected jokio paaiskinimo nera del ko, pirmus kartus rejectino su uzrasu kad nepakanka lesu, kitus gi du kuriuos dariau vakar su uzrasu "puslapis kurio ieskote neegzistuoja" g.gif kai paraso, kad truksta pinigu tai dar ok, bet kai puslapis neegzistuoja, o pinigai rezervuojami ir history matosi rejekted, tai jau nznau lotuliukas.gif atsakymo is ju dar negavau tai labai tikiuosi gauti siandien, jei ne tai teks laukt kito nuolaidu bumo.. ech..
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 05 31, 01:03)
kažin kaip su e5p grąžinimu,jie tai tokio lapo neįdeda,
gal rašyt jiems laišką reikia?
pagelbėkit,kas žinot 4u.gif

Manau pradzioje susirasykit, foto pridekit.
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif

gal kuri renkat uzsakyma is SD-prisijungiau su savo prekytem 4u.gif. Alytus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 31 gegužės 2013 - 08:33
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 30, 18:19)
Gal kam pravers - 24 val. http://www.thehealthbay.com/ 10 proc. nuolaida viskam su koduku BH10%
Kai man reikėjo, ten pigiausiai radau vaikučiams iki 2 metų žuvų taukus Equazen Eye. Dabar nežiūrėjau kokios kainos, bet kai pirkau, buvo virš 7 svarų pakuotė


Dėkoju 4u.gif labai pravertė. O šiuos kodukus atsiųs į e-paštą ateityje ar pati suradote..smile.gif iš ten perku pirmą kartą 4u.gif
tik siuntimas 9.95 svaro rolleyes.gif o Jūs kooperuojatės siunčiant iš ten?smile.gif
ačiū

šitie kramtomi baisiai geri biggrin.gif ir kiekis didelis, ir nuolaida 4u.gif
http://www.thehealth...ews-c-30-p-2825
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvarta: 31 gegužės 2013 - 08:46
Bandysiu pirkti is cia

http://www.justfor5pounds.com

Prekes kaina apie 26lt kokis gausis 4u.gif Vilnius, zirmunai, jei nedaug prekiu, galiu persiusti pastu.

rasykite i murcikas@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 31 gegužės 2013 - 09:12
QUOTE(kvarta @ 2013 05 31, 09:40)
Dėkoju 4u.gif  labai pravertė. O šiuos kodukus atsiųs į e-paštą ateityje ar pati suradote..smile.gif iš ten perku pirmą kartą 4u.gif
tik siuntimas 9.95 svaro rolleyes.gif  o Jūs kooperuojatės siunčiant iš ten?smile.gif
ačiū

šitie kramtomi baisiai geri  biggrin.gif  ir kiekis didelis, ir nuolaida 4u.gif
http://www.thehealth...ews-c-30-p-2825

Man į paštą atsiuntė, nes esu pirkusi iš jų. Pirkau nesikooperduodama už 50 GBP, taip gavau nemokamą siuntimą. Pasiėmiau sau, vaikui keliems mėnesiams kad užtektų smile.gif Jūs dar kainas sutikrinkite su amazon, boots šių vitaminų, maža ir ten paleido nuolaidas. Nors kai aš pirkau, tai mano norimi, buvo pigiausia būtent thehealtbay
Atsakyti
Mergaites, padekit, gal kas darete grazinima i next?
Atsakyti