Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

O daznai TBS tokiu nuolaida -50% ismeta?
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 05 30, 16:56)
gal kas noretu prisijungti prie situ? http://www.aliexpres.../616593237.html dar panaudotume koduku turimu tai butu pigiau, as noreciau 90 cm dydzio


Noreciau ir as.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAITSA: 30 gegužės 2013 - 16:19
QUOTE(Slyviukas @ 2013 05 30, 17:10)
hmm, pabandziau dar karta tai ismete uzrasa, kad puslapis kurio ieskau nerastas  doh.gif  tai kazin dabar dar bandyt ar jau gal uztenka..  verysad.gif

koki billinga rasot? Jurgai pamenu atmetinejo, bet kai pakeite i lietuviska billinga, praejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, jeigu kas norite kooperuotis TBS, parasykite i emaila: forman34@mail.ru
reiktu dar 4 prekiu, kad nuolaida butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 30, 17:20)
koki billinga rasot? Jurgai pamenu atmetinejo, bet kai pakeite i lietuviska billinga, praejo  mirksiukas.gif


Billingas PA irasytas, bet visa laika praeidavo puikiai.. vakar atmetinejo, bet ne man vienai pasirodo.. o siandien pabandziau dar karta, tai kai paspaudziau apmoket parase "puslapis nerastas" doh.gif dar ir taip buna pasirodo, man cia pirma karta taip blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Slyviukas @ 2013 05 30, 17:27)
Billingas PA irasytas, bet visa laika praeidavo puikiai.. vakar atmetinejo, bet ne man vienai pasirodo.. o siandien pabandziau dar karta, tai kai paspaudziau apmoket parase "puslapis nerastas"  doh.gif  dar ir taip buna pasirodo, man cia pirma karta taip  blink.gif

nu ir man praeidavo, o paskui pakabino pora kartu. As laiska jiems rasiau. Po to laiko nekabino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 30, 17:32)
nu ir man praeidavo, o paskui pakabino pora kartu. As laiska jiems rasiau. Po to laiko nekabino ax.gif


Aha, parasiau ir as jiems vakar, bet nebegaliu islaukt tu 72 valandu kol atsakys kazka blush2.gif jau paciai juokas ima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 05 30, 16:46)

tai tada reikia UK adreso nuomos ir pet ten siustis?  blush2.gif

Tuo paciu paklausiu, gal kas kaip tik renkate uzsakyma TBS? Prisijungciau smile.gif
Perkant 8 prekes - 50% nuolaida smile.gif


Taip, tik per UK adresą

QUOTE(dzemute @ 2013 05 30, 16:56)
gal kas noretu prisijungti prie situ? http://www.aliexpres.../616593237.html dar panaudotume koduku turimu tai butu pigiau, as noreciau 90 cm dydzio

Iš kur jūs gaunat kodukus blush2.gif
Atsakyti

RENKU UZSAKYMA IS www.sonnen-apotheke-online-shop.de

Krepselius siusti i emaila: forman34@mail.ru
Uzsakyma darysiu 06.07 d.
Klaipeda, apmokant siuntima Lietuvoje, galesiu siusti i kitus miestus. 4u.gif


Taip pat laukiu prisijungianciu prie TBS uzsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Slyviukas @ 2013 05 30, 17:10)
hmm, pabandziau dar karta tai ismete uzrasa, kad puslapis kurio ieskau nerastas  doh.gif  tai kazin dabar dar bandyt ar jau gal uztenka..  verysad.gif

g.gif
Papildyta:
QUOTE(Slyviukas @ 2013 05 30, 17:27)
Billingas PA irasytas, bet visa laika praeidavo puikiai.. vakar atmetinejo, bet ne man vienai pasirodo.. o siandien pabandziau dar karta, tai kai paspaudziau apmoket parase "puslapis nerastas"  doh.gif  dar ir taip buna pasirodo, man cia pirma karta taip  blink.gif

Pamenu merginos diskutavo, kad geriau billing adresą rašyti LT.
Atsakyti
QUOTE(Slyviukas @ 2013 05 30, 17:35)
Aha, parasiau ir as jiems vakar, bet nebegaliu islaukt tu 72 valandu kol atsakys kazka  blush2.gif  jau paciai juokas ima  smile.gif



zodziu pasikabinau jau 7 sumas.. lauksiu gal kol atrasys kazka TBS, nes ismeta dabar "puslapis kurio ieskote nerastas" o pinigus vistiek pakabina banke.......
Atsakyti
Gal kam pravers - 24 val. http://www.thehealthbay.com/ 10 proc. nuolaida viskam su koduku BH10%
Kai man reikėjo, ten pigiausiai radau vaikučiams iki 2 metų žuvų taukus Equazen Eye. Dabar nežiūrėjau kokios kainos, bet kai pirkau, buvo virš 7 svarų pakuotė
Atsakyti