Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(me2za @ 2013 05 29, 22:13)
Kad lyg imdavo, gal maišau  g.gif
http://www.unserekleineapotheke.de/ daug AVENE produkcijos, kaip kainos tai nežinau rolleyes.gif
Aš turiu iš NEXT parsisiuntusi pernai, bet paskui nusprendžiau su sesers suknele krikštyti blush2.gif 1,5-2 metams berods, jei domina, perleisiu, nauja, su etikete blush2.gif  4u.gif
Papildyta:
Amžiaus nemačiau  doh.gif  lotuliukas.gif Tai netiks biggrin.gif

As noreciau pamatyti suknele 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar nebuvo pastaruoju metu problemu su TBS ? Kiek uzsakinejau visad budavo gerai.. Siandien atmete, nes "truksta pinigu" hmm nu galvoju nepaziurejau is anksto gal tikrai pritruko keliu litu.. pervedu bandau vel - truksta.. Naiviai galvoju - gal nesuvaiksciojo dar pinigai... Bandau dar karta.... Pasiziuriu banke viskas puikiai "pakabinta" kelis kartus.. Prisiminiau buvo anksciau merginoms tokiu situaciju, siule lyg tai kaip iseiti susikurti kita accounta ir bandyt dar karta... Ne velnio nepadejo, ta proga turiu 5 pakabintas sumas... Aisku, durna is baznycioj musa, tai pati kalta.. Bet gal kas patartumet kaip dabar imanoma uzsisakyt ?? verysad.gif blush2.gif ir kaip greiciau pinigus banke "atkabinti".. ? (swedas pas mane) verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Slyviukas @ 2013 05 29, 22:26)
ar nebuvo pastaruoju metu problemu su TBS ? Kiek uzsakinejau visad budavo gerai.. Siandien atmete, nes "truksta pinigu"

o nekeitete nei adreso, nei korteles?
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 05 29, 23:29)
o nekeitete nei adreso, nei korteles?


ne, nieko nekeiciau..
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 05 29, 23:29)
o nekeitete nei adreso, nei korteles?


Adresas gali TBS buti ir tas pats, man pakabino kai vesdama adresa padejau kableli vietoj kabletaskio, ar atvirksciai. Zodziu ne taip kaip pries tai buvo.
Reikia rasyti jiems laiska ir klausti kame problema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilvuziukas: 29 gegužės 2013 - 22:34
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 05 29, 23:33)
Adresas gali TBS buti ir tas pats, man pakabino kai vesdama adresa padejau kableli vietoj kabletaskio, ar atvirksciai. Zodziu ne taip kaip pries tai buvo.
Reikia rasyti jiems laiska ir klausti kame problema.


siaip adresas pas mane issaugotas accounte ir kai prisiskaiciau kad labai su juo atsargiai TBS riekiia elgtis, tai nelieciu ten nieko.. tik koretels duomenys neissisaugo kaip GAPe.. gal cia kazkas nepatiko, bet tikrai viska gerai vedziau, nes sumos tai pakabintos..
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 05 29, 20:51)
Galima pirkti iš HM per PA adresą? Ar aš blogai kažką supratau ax.gif


Aisku kad negalima
PA - komercinis adresas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 05 29, 23:33)
Adresas gali TBS buti ir tas pats, man pakabino kai vesdama adresa padejau kableli vietoj kabletaskio, ar atvirksciai. Zodziu ne taip kaip pries tai buvo.
Reikia rasyti jiems laiska ir klausti kame problema.


parasiau jiems laiska, ziuresim kas bus.. bet lyg ir nelabai pamenu sekmes istoriju, kad butu kazkam padeja sie laiskai, lyg atblokuodavo kortele pas save sistemose, bet vistiek budavo, kad pasikabina uzsakymas... kaip gaila vis laukiau kada 50% nuolaida bus ir se tau, kad nori... doh.gif verysad.gif
ir gal del banko kas patartu, neberandu niekur kur apie tai diskutavot, skambint reik i sweda ? ar bet kokiu atveju laukt 14 dienu ir "atkabins" rezervacijas ?
Atsakyti
QUOTE(Slyviukas @ 2013 05 29, 23:26)
Sveikos,

ar nebuvo pastaruoju metu problemu su TBS ? Kiek uzsakinejau visad budavo gerai.. Siandien atmete, nes "truksta pinigu" hmm nu galvoju nepaziurejau is anksto gal tikrai pritruko keliu litu.. pervedu bandau vel - truksta.. Naiviai galvoju - gal nesuvaiksciojo dar pinigai... Bandau dar karta.... Pasiziuriu banke viskas puikiai "pakabinta" kelis kartus.. Prisiminiau buvo anksciau merginoms tokiu situaciju, siule lyg tai kaip iseiti  susikurti kita accounta ir bandyt dar karta... Ne velnio nepadejo, ta proga turiu 5 pakabintas sumas... Aisku, durna is baznycioj musa, tai pati kalta.. Bet gal kas patartumet kaip dabar imanoma uzsisakyt ??  verysad.gif  blush2.gif  ir kaip greiciau pinigus banke "atkabinti".. ? (swedas pas mane)  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Pas mane gal 7 pakabinti, vis negalėjau patikėti, kad nepraleido doh.gif
Kažko jie nebedraugauja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 05 29, 23:46)
Aisku kad negalima
PA - komercinis adresas mirksiukas.gif


Na aš taip ir galvojau. Turbūt skelbimą blogai supratau, pasirodė kad rašo jog per Tukį pirks iš HM, tai pagalvojau gal kas pasikeitė... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuutee @ 2013 05 29, 16:46)
Noriu parsiųsti iš kiniečių telefono kopiją, pardavėjas mažiausią sumą sutinka užrašyti 50dol, na tiek to, sumokėsiu muitą, bet ar neprisikabins muitinė dėl originalumo?  g.gif

Jūs mokėsite ne nuo tos sumos ką užrašys pardavėjas, o nuo tos, kurią sumokėsite, nes reikės pateikti muitinei pirkimo dok. mirksiukas.gif
Atsakyti
Zaidimas nuolaidoms gaut 4u.gif
http://www.aliexpres...i...9hgIHaNGg==
Atsakyti