Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

gal kas Kaune pirks iš e5 ryt po papildymo , noriu tašiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 05 28, 20:59)
Sveika. O kaip tesco vakiski dydziai? Didinti ar mazinti?

sakyciau didinti i ploti biggrin.gif bent jau ka dickei emiau. Dabar maziukei bodzius emiau, tai liuks
Atsakyti
Dabar prie mano Viza kortelės melynas šauktukas?
Paspaudus tą šauktuką rašo, ką tai reiškia man jau galva sukasi nuo to nagrinėjimo gal kas paaiškinti gali?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 28, 21:00)
sakyciau didinti i ploti  biggrin.gif bent jau ka dickei emiau. Dabar maziukei bodzius emiau, tai liuks

o man mazinti is ilgio - plocio dar dar, bet visur trumpa (kelnes, dzemperiai) Mergina 7 tik ka sulauke - striuke drasiai 9-10 pirkau ir nesioja - ne kiek ne didele schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 05 28, 20:05)
Na nezinau, kaip SEbe skamba sutartyse g.gif
bet http://www.seb.lt/po.....itekey=seb.lt

Swede jei jus pasirinktumete pagrindine valiuta eur, tai jums atrodytu, kad kortele irgi litine mirksiukas.gif

Esme tame kad Sebas pririsa prie Euru, o Swedas - ne (isimtinais atvejais, tik klientui pageidaujant)
Todel Swede nurasymo kursas atitinka tos dienos skelbiama mirksiukas.gif

O ar internetinėje bankininkystėje galima pažiūrėti prie ko pririšta? g.gif Nes man swedbankas irgi dideliu kursu svarus nuskaičiavo doh.gif
Atsakyti
Atsiprasau poster_offtopic.gif

Gal kas turite atliekamu TBS duso zeliu ir kremuku bigsmile.gif , skubiai prireike. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 28, 21:00)
sakyciau didinti i ploti  biggrin.gif bent jau ka dickei emiau. Dabar maziukei bodzius emiau, tai liuks

Aciu. O gal zinai kaip su ju maudimukais? (t.y.atskiru daliu dydziais). Noreciau pirkti maudimke atskira, bet baiminos (niekad nepirkus tokio dalyko).
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 05 28, 22:08)
Aciu. O gal zinai kaip su ju maudimukais? (t.y.atskiru daliu dydziais). Noreciau pirkti maudimke atskira, bet baiminos (niekad nepirkus tokio dalyko).


O as saviskiams kai pirkau (9 metai ir 3), tai man kazkaip mazint pasirode g.gif . Pagal metus tik tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 28 gegužės 2013 - 21:27
gal kas renkate http://www.boots.com/? labai noreciau jungtis ax.gif
Atsakyti
Galvoju e5p rinkti. Kaunas. Ar butu norinciu?
Gal ryt po papildymo. Neuzsakineju be 16 prekiu. Prekes kaina tuomet iki 26 litu ir ne daugiau. (As is principo megstu kad 25 butu biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 05 28, 20:19)
O ar internetinėje bankininkystėje galima pažiūrėti prie ko pririšta?  g.gif Nes man swedbankas irgi dideliu kursu svarus nuskaičiavo  doh.gif


Pagal mane ne
Nors g.gif
Kai nereikia, tai net nezinau ar yra
Bankinej programoj geriau matosi mirksiukas.gif

O sutartyje tai spausdinama, kokia valiuta
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 05 28, 19:59)
Sveika. O kaip tesco vakiski dydziai? Didinti ar mazinti?

aš tai sakyčiau, žiūrint kas smile.gif mano vaikui pagal ūgį tinka 5-6 dydis, tai pižamos, kelnės, striukės, šilti džemperiai, apatiniai - geri šio dydžio, o marškinėliai ir maikės ilgomis rankovėmis - geriau 4-5, ir į ilgį, ir į plotį
Atsakyti