QUOTE(Sidabra @ 2013 02 17, 12:42)
Šiaip turiu klausimą samdančioms - visur, bet kokioj darbovietej, darbuotojas išleidžiamas papietauti - darbas nepabegs, ir jo tikrai nereikia per tą pietų pertrauką "saugoti". O ką daryt auklei, jeigu vaikas nemiega peitų miego - kaip pavalgyti auklei SAVO atsinešto maisto (jeigu jau sutarta su šeimininkais, kad auklė nešasi savo maistą)? Juk jeigu vaikas mato, kad ji valgo, jam irgi norisi, kaip gi nepasidalinsi - kodėl auklė turi savo sąskaita maitinti svetimą vaiką? Teoriškai, jeigu žmogus pas jus aukliauja nuo 7 iki 18, privalot suteikti jam laisvą valandą pavalgyti. Kas tą valandą prižiūrės jūsų vaiką - jeigu pas šeimininkus nėra noro dalinti savo maistu? Nelogiška gaunas kažkaip.
P.S. Turiu auklę, maitinam - problemų nematau. Bet šiaip įdomios nuomonės kitų..
P.S. Turiu auklę, maitinam - problemų nematau. Bet šiaip įdomios nuomonės kitų..
Privalės tada, kai auklė dirbs pagal verslo liudijimą ir mokės mokesčius valstybei. Tada jau galima bus vartoti ir žodį PRIVALOMA. O kai taip nėra-tiesiog, tai susitarimo reikalas.
Manau, būtų teisinga, kai vaikas neina miegoti pietų miego ir auklė prie jo turi valgyti, o vaikas mėgsta smaguriaut jos maistu, auklei leisti naudoti tų namų kavą, arbatą, cukrų, medų, visokius sausainius, bandeles, sūrelius.