Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VI

Ir ar važinėja ten viešasis trasnportas naktim? mes nusileisim 23 valanda.. kaip nusigauti iki viešbūčio?
Atsakyti
radau:
http://www.bookmalta...r...chd=0&inf=0
Atsakyti
Pažiūrėkit dar a2btransfers. Mes iš jų pirkom ir man regis buvo pigiau. smile.gif
Atsakyti
taip, pigesnis variantas, aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shushushkin: 12 birželio 2013 - 15:47
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 11, 22:39)
Ana savaite buvo +20-26 laipsniai, vejuota, bet uzteko shilumos saules, nebent prie juros noretumet paguleti, tai gal noretusi mazhesnio vejo ir shiltesnio oro ir juroj vanduo galetu shiltesnis buti, bet paguosiu, kad BAltijos jura daaug sahltesne biggrin.gif o shia savaite machiau panashus orai, kuo maltiechiai labai dziaugiasi smile.gif

siaubas, noriu karščio biggrin.gif mes ryt skrendam, tai ir bliuzonus turbūt reik paimti ?
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2013 06 12, 20:53)
siaubas, noriu karščio  biggrin.gif  mes ryt skrendam, tai ir bliuzonus turbūt reik paimti ?

Tikrai nereikia, uztenka plono svarkelio, megztuko, arba bliuzonas plonas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 12, 21:04)
Tikrai nereikia, uztenka plono svarkelio, megztuko, arba bliuzonas plonas lotuliukas.gif

tai reiškia reikia doh.gif pas mane jau lagaminai suruošti tik ant petnešų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2013 06 12, 21:07)
tai reiškia reikia  doh.gif  pas mane jau lagaminai suruošti tik ant petnešų  4u.gif

Nius vakarais tai tikrai reikedavo 4u.gif tai juk isskrendat kazka uzsimesit ant pechiu ir uzteks wink.gif
Atsakyti
Dar pespejimas, kad bukit atsargus ir apsiziurekit savo saskaitas budami Maltoje, mano vyro kreditine jau uzblokavo, nes jis pamate, kad stebuklingai 115 euru nusiskaiciavo is viesbucio, viesbutis is karto su banku susisieke, nes jie jokios operacijos neatliko...spejam kad duomenis galejo suvesti akciju puslapis http://dealtoday.com.mt/ arba a2btransfers. Nes jie vieninteliai zhinojo, kokiam mes viesbutyje apsistosim.
Atsakyti
Hmm... papasakokit plačiau... keistoka situacija. Kaip tada viešbutis sužinojo, kad pinigai nuskaičiuoti, jei viešbutis nenuskaičiavo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2013 06 13, 08:30)
Hmm... papasakokit plačiau... keistoka situacija. Kaip tada viešbutis sužinojo, kad pinigai nuskaičiuoti, jei viešbutis nenuskaičiavo?  g.gif

Nuejom su kompu ir parodem, kad viesbuchio vardu nuskaichiuoti pinigai. Paziurejo sistemoj, kad jie nieko nenuskaiciavo, logishka, nes isvaziuojant viska mokejom, saskaita pateike, pasirashem...tai vat, dar variantas kambarine, bet netikiu kad taip isdristu...
Atsakyti
Bet kažkaip juk turi būti galima atsekti kas pasisavino pinigėlius. Gal adminas? Kuriam viešbuty gyvenot? g.gif
Atsakyti