Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VI

Man pasiule Blue sea san antonio viesbuti su Ai 294eu kambarys svaitei, siaip planavau ieskoti HB bet kai skiriasi tik 40eur zmogui tai pagalvojau tebunie,aisku nesitikiunieko stebuklingo uz tokius pinigus. Tai siuo metu kaina man skrydis+ sitas viesbutis 350eur zmogui. Visgi 2 dideli vyrai vaziuoja o jiem vakarai alaus reikia smile.gif mane neramina kita...planavau tikrai nuomotis auto nes busim 4 suauge ir 3 metu kleckas. Tai galvojau patogu ir pietu miego numigtu, bet perskaiciau tema ir atsoko noras, nors Kipre nuomavaus ir pati vazinejau kaire puse pries tai nieda to nedarius. O dabar mastau ka aplankyt butu galima su tokio amziaus vaiku vaziuojant viesuoju...o ir siaip galva susiko nuo to "must see" galvojau bus lengviau pasirinkt...

Kita savaitgali leksiu is adventur paroda, pasidairysiu dar ten galkq gero pasiulys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linciaika: 16 sausio 2015 - 01:47
Mes irgi balandžio pabaigoje skrendame į Maltą. Užsisakėme lietuvių pamėgtą "Paradise Bay Rasort" su maitinimu Meliehoje. smile.gif Auto visai savaitei nenuomosime, nebent kelioms dienoms. Į viešbutį keliausime su transferiu.
Kaip manote, ar verta užsisakyti bilietą iš anksto į Hypogeum? Kaina nemaža... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciaika @ 2015 01 16, 02:46)
Man pasiule Blue sea san antonio viesbuti su Ai 294eu kambarys svaitei, siaip planavau ieskoti HB bet kai skiriasi tik 40eur zmogui tai pagalvojau tebunie,aisku nesitikiunieko stebuklingo uz tokius pinigus. Tai siuo metu kaina man skrydis+ sitas viesbutis 350eur zmogui. Visgi 2 dideli vyrai vaziuoja o jiem vakarai alaus reikia smile.gif mane neramina kita...planavau tikrai nuomotis auto nes busim 4 suauge ir 3 metu kleckas. Tai galvojau patogu ir pietu miego numigtu, bet perskaiciau tema ir atsoko noras, nors Kipre nuomavaus ir pati vazinejau kaire puse pries tai nieda to nedarius. O dabar mastau ka aplankyt butu galima su tokio amziaus vaiku vaziuojant viesuoju...o ir siaip galva susiko nuo to "must see" galvojau bus lengviau pasirinkt...

Kita savaitgali leksiu is adventur paroda, pasidairysiu dar ten galkq gero pasiulys...

As tikrai patarciau imtis masina.Ipatingai su vaiku.Nera ten tas vairavimas toks sudetingas.As pati veziojausi ten dvi mergaites,bet manosios didesnes,taip kad del tokio maziuko aplankimu nelabai koncentruokites.Jiems jeigu ne karuseles tai viskas nuobodu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipliukas @ 2015 01 16, 13:26)
....Kaip manote, ar verta užsisakyti bilietą iš anksto į Hypogeum? Kaina nemaža... g.gif

As buvau ir tikrai visai nesigailiu tu 35 euru isleistu bilietui. Tiesa, nesitikekite pamatyti kvapa gniauzianciu vaizdu - ju ten kaip ir nera; taciau yra penkiu-septyniu tukstanciu metu senumo atmosfera, siurpuliukai landziojant po urvus, kuriuose buvojo zmones pries protu sunkiai suvokiama amziaus tarpsni....
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2015 01 16, 15:19)
As tikrai patarciau imtis masina.Ipatingai su vaiku.Nera ten tas vairavimas toks sudetingas.As pati veziojausi ten dvi mergaites,bet manosios didesnes,taip kad del tokio maziuko aplankimu nelabai koncentruokites.Jiems jeigu ne karuseles tai viskas nuobodu. biggrin.gif

Mano vaikis iprates vazinet su manim smile.gif nuo pirmo menesio tusau smile.gif pernai ir Kipre makalavomes po visur ramiai, vaiksiojo ir muziejuose ir po kalnus smile.gif va man masina tai laiko taupymui labiaureikalinga smile.gif tuo labiau musu 5 ,tai skaiciuosiuos, nes lekfuvas atgal 7 ryto iskrenda, tai ar bus kur ta auto priduot taip anksti, ar kaip graikijos paliksi aikstelej su rakteliaispo kilimeliu ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Linciaika @ 2015 01 16, 01:46)
Man pasiule Blue sea san antonio viesbuti su Ai 294eu kambarys svaitei, siaip planavau ieskoti HB bet kai skiriasi tik 40eur zmogui tai pagalvojau tebunie,aisku nesitikiunieko stebuklingo uz tokius pinigus. Tai siuo metu kaina man skrydis+ sitas viesbutis 350eur zmogui. Visgi 2 dideli vyrai vaziuoja o jiem vakarai alaus reikia smile.gif mane neramina kita...planavau tikrai nuomotis auto nes busim 4 suauge ir 3 metu kleckas. Tai galvojau patogu ir pietu miego numigtu, bet perskaiciau tema ir atsoko noras, nors Kipre nuomavaus ir pati vazinejau kaire puse pries tai nieda to nedarius. O dabar mastau ka aplankyt butu galima su tokio amziaus vaiku vaziuojant viesuoju...o ir siaip galva susiko nuo to "must see" galvojau bus lengviau pasirinkt...

Kita savaitgali leksiu is adventur paroda, pasidairysiu dar ten galkq gero pasiulys...

o,kas Jums pasiūlė taip pigiai šį viešbutį? pvz. birželio mėn. per booking.com jo kaina savaitei 3 žmonėms yra 812 EUR doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineikė @ 2015 01 21, 12:59)
o,kas Jums pasiūlė taip pigiai  šį viešbutį? pvz. birželio mėn. per booking.com jo kaina savaitei 3 žmonėms yra 812 EUR doh.gif


urkistravel.lt
Atsakyti
Sveiki,
gal galėtumete patarti. Planuojame vasarai kelionę į Maltą. gal žinote, ar Raynar bilietai bus pigesni? Kiek laiko iki kelionės geriausia užsakinėti bilietus?
Atsakyti
O gal kas esate gyvenę Maltoje ilgesnį laiką? Norėčiau su vaikais pagyventi Maltoj kelis mėnesius, tad ieškau long-term nuomos, jei kas susidūrėt ir galėtumėt rekomenduoti ką nebrangiai, būčiau dėkinga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(happy5 @ 2015 03 15, 20:12)
O gal kas esate gyvenę Maltoje ilgesnį laiką? Norėčiau su vaikais pagyventi Maltoj kelis mėnesius, tad ieškau long-term nuomos, jei kas susidūrėt ir galėtumėt rekomenduoti ką nebrangiai, būčiau dėkinga  rolleyes.gif


Sveika, kelis menesius tai kiek? mirksiukas.gif Klausiu , nes ilgalaike nuoma prasideda nuo 6 men. 4u.gif
Atsakyti
Žinau kad temoje lankosi merginos kurios gyvena Maltoje. Planuoju vykti birželio 20 d. gal galėtumėte rekomenduoti gerą viešbutuką manau 4*, norisi kad būtų prie paplūdimio ir vieta tinkanti keliauti, nes žadam daug ką aplankyti
Atsakyti
QUOTE(rita1969 @ 2015 03 23, 17:05)
Žinau kad temoje lankosi merginos kurios gyvena Maltoje. Planuoju vykti birželio 20 d. gal galėtumėte rekomenduoti gerą viešbutuką manau 4*, norisi kad būtų prie paplūdimio ir vieta tinkanti keliauti, nes žadam daug ką aplankyti

Nors aš negyvenu, bet vyksiu į Solana Hotel &SPA 4* Meliehoje, tik nežinau, ar jums tinka kitoje salos dalyje nei sostinė.
Atsakyti