Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VI

QUOTE(FLEXE @ 2014 07 09, 11:43)
uz kokia kaina gavote?



930lt dviem pirmyn atgal. tikiu kad anksčiau buvo gal ir pigiau, bet mes visiškai neplanavom į Maltą, netyčia sugalvojom smile.gif dabar virš 1600 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2014 07 09, 16:08)
930lt dviem pirmyn atgal. tikiu kad anksčiau buvo gal ir pigiau, bet mes visiškai neplanavom į Maltą, netyčia sugalvojom smile.gif dabar virš  1600 blink.gif


Mums buvo panašiai- ieškojau gera kaina bilietų į Ispaniją-labai ten noriu sugrįžti, jau ir dėl Tuniso beveik buvau apsisprendus, bet štai prieš nepilnas dvi savaites išaušo labai gražus rytas, ir kažkaip netikėtai sumąsčiau, kad noriu- į Maltą biggrin.gif ...ryte patikrinau bilietų kainas iš Kauno, pasirodė prieinamos, bet galvoju lauksiu geresnių, vakare patikrinu-o čia savo akimis netikiu biggrin.gif -mes už tris bilietus tik šiek tiek daugiau sumokėjom nei Jūs už du cool.gif - vienu žodžiu atostogas suplanavau per gerą pusdienį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 09 liepos 2014 - 15:38
Kai as ziurineti, galvoti pradejau,pries 2 sav kaina asm 420, dabar jau 520 doh.gif o mums 5 bilietuspadengti reikia, tai 500 daugiau gaunas unsure.gif tai dabar nei pirkti, nei nepirkti. Rodos pigiau turi buti, bet tuo paciu baisu ir brangiau. *****, visad su tais bilietais tos pacios problemos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLEXE: 09 liepos 2014 - 21:10
QUOTE(Astra777 @ 2014 07 09, 16:22)
Mums buvo panašiai- ieškojau gera kaina bilietų į Ispaniją-labai ten noriu sugrįžti, jau ir dėl Tuniso beveik buvau apsisprendus, bet štai prieš  nepilnas dvi savaites išaušo labai gražus rytas, ir kažkaip netikėtai sumąsčiau, kad noriu- į  Maltą biggrin.gif ...ryte patikrinau bilietų kainas iš Kauno, pasirodė prieinamos, bet galvoju lauksiu geresnių,  vakare patikrinu-o čia savo akimis netikiu biggrin.gif -mes už tris bilietus tik šiek tiek daugiau sumokėjom nei Jūs už du  cool.gif - vienu žodžiu atostogas suplanavau per gerą pusdienį 4u.gif



matomai kuo daugiau perki vienu kartu, tuo pigiau gaunasi g.gif nes kainas stebiu nuo pat nusipirkimo prieš mėnesį ir nebuvo nukritusios nei kiek, tik kyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2014 07 10, 08:16)
matomai kuo daugiau perki vienu kartu, tuo pigiau gaunasi  g.gif  nes kainas stebiu nuo pat nusipirkimo prieš mėnesį ir nebuvo nukritusios nei kiek, tik kyla  g.gif


tai, kad žinokit tik su atvirkštiniu variantu susidūrus rolleyes.gif , nes kartais pigesnių bilietų būna likę tik vienas ar du ir didesnis kiekis brangiau gaunasi, taip pat negirdėjau, kad ryanair taiko kokias nors nuolaidas, net vaikui pilna kaina (pvz.norvegian oro linijos vaikui vis viena pritaiko nedidelę nuolaidą) 4u.gif ...o ta kaina tokia gavosi visai netikėtai -tikriausiai "laimingą' valandą prie kompiuterio prisėdau vyrui paaiškinti kur šiais metais atostogausim, nes tuos bilietus pirkau labai greitai, už pusės valandos tokia kaina jų vėl nebebuvo 4u.gif

FLEXE, aš ir mąsčiau, kad jei rasčiau bilietus už 400 lt., tai būtų puiku, kažkaip lyg ir gaila dabar pirkti tuos po 500 lt., aš bandau atsekti ryanair tendencijas, esu maždaug pasiskaičiavus, kad geriausiai mums pasisekė su ryanair pirkti bilietus maždaug likus 2,5-3 mėn iki kelionės - dabar galvoju, kad jei šį kartą pasisekė nusipirkti optimaliausą variantą, tai taip pat laikas 3 mėn., ir dar gailiuosi, kad 10 dienų neėmiau, šiam laikotarpiui dar buvo galima nupirkti maždaug 30 lt. pigiau už vieną bilietą4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 10 liepos 2014 - 07:47
QUOTE(Astra777 @ 2014 07 10, 08:44)
tai, kad žinokit tik su atvirkštiniu variantu  susidūrus rolleyes.gif , nes kartais pigesnių bilietų būna likę tik vienas ar du ir didesnis kiekis  brangiau gaunasi, taip pat negirdėjau, kad ryanair taiko kokias nors nuolaidas, net vaikui pilna kaina (pvz.norvegian oro linijos  vaikui vis viena pritaiko nedidelę nuolaidą) 4u.gif ...o ta kaina tokia gavosi  visai netikėtai -tikriausiai "laimingą' valandą prie kompiuterio prisėdau vyrui paaiškinti kur šiais metais atostogausim, nes tuos bilietus pirkau labai greitai, už pusės valandos tokia kaina jų vėl nebebuvo 4u.gif

FLEXE, aš ir mąsčiau, kad jei rasčiau bilietus už 400 lt., tai būtų puiku, kažkaip lyg ir gaila dabar pirkti tuos po 500 lt., aš bandau atsekti ryanair tendencijas, esu maždaug pasiskaičiavus, kad geriausiai mums pasisekė su ryanair pirkti bilietus  maždaug likus 2,5-3 mėn iki kelionės - dabar galvoju, kad jei šį kartą pasisekė nusipirkti optimaliausą variantą, tai taip pat  laikas 3 mėn., ir dar gailiuosi, kad 10 dienų neėmiau, šiam laikotarpiui dar buvo galima nupirkti maždaug 30 lt. pigiau už vieną bilietą4u.gif

taip, pigesniu bilietu buna maziau.
tai vat ir man jau gaila 500 lt. o atpigs manau bilietai dar veliau, bet tada nelabai gali nuomos imti, nes neaiski tiksli data...
musu norimai datai (10,05) virs 500, bet jei keistume data (10,16) ir 390 yra. bet skristi 11 dienu veliau, baisu del oru. kazkaip pradzioje menesio didesne tikimybe kad orai bus geresni g.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 07 10, 09:12)
.......bet jei keistume data (10,16) ir 390 yra. bet skristi 11 dienu veliau, baisu del oru. kazkaip pradzioje menesio didesne tikimybe kad orai bus geresni  g.gif


Aš galvoju, kad su orais tokiu laiku kaip pasiseks rolleyes.gif , pabandykit per accuweather orų istoriją pažiūrėti praėjusių metų orus tokiu pačiu laiku. Kai kur rašo, kad vasara Maltoje tęsiasi iki spalio pabaigos, kitur- kad vasaros sezonas baigiasi apie spalio 15 d. Mums pvz. užpernai rudenį keliaujant po pietinę Ispaniją spalio 12-22 d. su oru labai pasisekė, tik viena diena po pietų subjuro, spėjom ir pasimaudyti, ir pasideginti , ir pakeliauti thumbup.gif ...nors iki tol orai ten buvo bjaurūs, buvo liūtys, lėktuvai Malagos oro uoste nesileido ir nekilo, tad ir šiuo atveju gal Jūsų atostogos spalio viduryje labiau pasisektų, nei mūsų spalio pradžioje mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 10 liepos 2014 - 08:26
QUOTE(FLEXE @ 2014 07 10, 09:12)
kazkaip pradzioje menesio didesne tikimybe kad orai bus geresni  g.gif


O vat ir nebutinai lotuliukas.gif
Praeitais metais lapkricio 10-ta (pamenu, nes mano gimtadienis) apie 10.00 ryto buvo + 25 ir vandens temperatura panasi, zmones maudesi.
Kalendorine vasara baigiasi Rugsejo 22-aja, o sezonas Spalio 31, jei neklystu 4u.gif

Subjurusius orus pamenu nuo lapkricio antrosios puses berods g.gif
Atsakyti
Mūsų kelionė laukia rugpjūčio 28 - rugsėjo 4. Gal ką esate girdėjsuiso apie Ambasador viešbutį ? smile.gif kažkaip neatkreipėm dėmesio, kad paplūdimys už 2 km ...
Atsakyti
na va, baigėsi musu atostogos Maltoje, buvo nuostabu, tik pritrukom kokiu 3dienu pagulėjimui prie jūros. gyvenome 15min visuomeniniu transportu iki Mellieha Riviera-Resort **** silumos netruko 30-34 pats tas smile.gif keliavom, aisku keliones kainavo doh.gif , bet verta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kodencija: 22 liepos 2014 - 17:12
gal kas gyvenate Maltoje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(crystal @ 2014 07 30, 21:09)
gal kas gyvenate Maltoje?  4u.gif


Gyvenam 4u.gif
Atsakyti