Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VI

QUOTE(Ducky @ 2014 07 09, 11:21)
kaip skrydžių kainos pakilusios rudeniui  blink.gif kažkaip galvojau kad pakrist turi o čia jau artėja prie dvigubų  unsure.gif kažkaip lūžo mano pastarųjų metų kainų stebėjimai, gerai laiku nusipirkom, o aš dar laukt norėjau doh.gif

uz kokia kaina gavote?
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 07 08, 18:36)
Sveiki.
Na, kas buvo Maltoje su vaikais?
Mastom spali apie seimynine kelione. Turkijos nenorim,Egiptu tuo labiau, linkstam prie Maltos. Bet vat aplinkiniai kai kurie atkalbineja,nes neva ne ta salis, kur gali pasyviau ilsetis. Nera vaikams papludymiu, labai labai brangu irpan. Vaikams bus 3 ir 5 metai. Turesim ir 'aukle' - mociute :-) tad pakeliauti kazkiek galesim ir dviese.
Tad ar tikrai jau ten taip blogai su vaikais? Labai brangi salis? Imtume ne viesbuti,o kakokius apartamentus.


Manau jei šalis traukia, tikrai rasite ką veikti patys ir kuo užimti vaiką 4u.gif Mes rugsėjo pabaigoje į Maltą nusipirkę bilietus, skrisime su dukryte, kuri tuo metu artės prie savo 5-ojo jubiliejaus biggrin.gif -kažkaip nebuvo minčių jos neimti vien dėl to, kad kažkam atrodo, jo šalis nepritaikyta keliavimui su vaikais (..tas pats skaičiau ir apie Siciliją rašoma);
Viešbutį užsisakėme, kad kambarys būtų studijos tipo, ėmėme su pusryčiais, o visa kita priklausomai nuo realios situacijos, viešbutis tiekia ir HB ir AI, tačiau kol kas prie viešbučio nenorime prisirišti, smėlėtų paplūdimų vaikams tikrai yra, rasite ir šiame forume, kurie geriausi ir apsilankykite oficialiame Maltos puslapyje, ten visa turistui reikiama informacija patalpinta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 09 liepos 2014 - 12:38
QUOTE(Astra777 @ 2014 07 09, 13:34)
Manau jei šalis traukia, tikrai rasite  ką veikti patys ir kuo užimti vaiką 4u.gif  Mes rugsėjo pabaigoje į  Maltą nusipirkę bilietus, skrisime su dukryte, kuri tuo metu artės prie savo 5-ojo jubiliejaus biggrin.gif -kažkaip nebuvo minčių jos neimti vien dėl to, kad kažkam atrodo, jo šalis nepritaikyta keliavimui su vaikais (..tas pats skaičiau ir apie Siciliją rašoma);
Viešbutį užsisakėme, kad kambarys būtų studijos tipo, ėmėme su pusryčiais, o visa kita priklausomai nuo realios situacijos, viešbutis  tiekia ir HB ir AI, tačiau kol kas prie viešbučio nenorime prisirišti,  smėlėtų paplūdimų vaikams tikrai yra, rasite ir šiame forume, kurie  geriausi ir apsilankykite oficialiame Maltos puslapyje, ten visa turistui reikiama informacija patalpinta 4u.gif

pasitarem ir su vyru, tai ir taip nusprendem. kad jau savo planu nekeisim, norim vaziuoti su vaikais, tai taip ir padarysim. jau praejusi rudeni, norejom, planai pasikeite. siais jau reik ta plana ivykdyti biggrin.gif papludimiu kiek maciau tikrai yra, aisku ant pirstu juos suskaiciuosi, bet yra smile.gif belieka vieta issirinkti...o imsim mes kokius apartamentus ar kotedziuka..mano vyriokai islepe, jie kosiu nori, blynu biggrin.gif o jei rimtai, tai mums paprasciausiai patogiau. tuo labiau kad norim 11-14 dienu, ir busim 4 suauge ir 2 vaikai rolleyes.gif
P.S. va vieni pazistami grizo is Maltos, sake visa savaite pusryciams batonas su desra. bet turbut ir kaip pasiseks.
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 07 09, 14:24)


thumbup.gif ...Aš tik nusipirkusi bilietus pradėjau gailėtis, kad ne 10 dienų pirkom-o varganom 7 blush2.gif ...pradžioje buvau ir apartamentus, ir butą užsakius, o po to atšaukiau, vien dėl to, kad mums trims tiek daug vietos nereikia. O pati šalis nedidelė, tad paplūdimiai ir negali tęstis kaip per Ispanijos pakrantę unsure.gif

QUOTE(FLEXE @ 2014 07 09, 14:24)
P.S. va vieni pazistami grizo is Maltos, sake visa savaite pusryciams batonas su desra. bet turbut ir kaip pasiseks.


O čia viešbutyje??? ohmy.gif ... dar kol nevėlu, galėčiau tik kambarį pasilikti, nes už pusryčius papildomai ir nemaža priemoka susidarė, bet paprasčiausiai tas keletą dienų nenorėjau pradėti ryto nuo maisto gaminimo, jei ilgesniam laikui-tuomet tikrai tik už tai būčiau buvusi- tik apartamentai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 09 liepos 2014 - 13:35
QUOTE(Astra777 @ 2014 07 09, 14:34)
thumbup.gif ...Aš tik nusipirkusi bilietus pradėjau gailėtis, kad ne 10 dienų pirkom-o varganom 7 blush2.gif ...pradžioje  buvau ir apartamentus, ir butą užsakius, o po to atšaukiau, vien dėl to, kad  mums trims tiek daug vietos nereikia. O pati šalis nedidelė, tad paplūdimiai ir negali tęstis  kaip  per Ispanijos pakrantę  unsure.gif
O čia viešbutyje??? ohmy.gif ...  dar kol nevėlu, galėčiau tik kambarį pasilikti, nes už pusryčius papildomai ir nemaža priemoka susidarė, bet paprasčiausiai tas keletą dienų nenorėjau pradėti ryto nuo maisto gaminimo, jei ilgesniam laikui-tuomet tikrai tik už tai būčiau buvusi- tik apartamentai. 4u.gif

jop viesbutyje. bet ten buvo 3 zvaigduciu, tai gal pas jus geresnis? sake vaziuos dar i Malta, viesbutis siaip patiko, viskas ok, bet maisto tai tikrai nebeimtu. Viena ryta nuejo 7,15 tai rado 3 kiausinius isrvirtus smile.gif o siaip apie 9 val. tai asortimentas budavo toks:
batonas, viena desra, vienas suris, dribsniai, slyksti kava. cia ju zodziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 07 09, 15:33)
jop viesbutyje. bet ten buvo 3 zvaigduciu, tai gal pas jus geresnis? sake vaziuos dar i Malta, viesbutis siaip patiko, viskas ok, bet maisto tai tikrai nebeimtu. Viena ryta nuejo 7,15 tai rado 3 kiausinius isrvirtus smile.gif o siaip apie 9 val. tai asortimentas budavo toks:
batonas, viena desra, vienas suris, dribsniai, slyksti kava. cia ju zodziai smile.gif


Mūsų taip pat 3žv. ax.gif ...jei galėsite, paklauskite to viešb. pavadinimą ir atsiųskite man į AŽ, kad nebūčiau aš ten pat papuolus unsure.gif doh.gif
tada geriau batoną , kiaušinių parduotuvėje nusipirksiu 4u.gif
Atsakyti
Astra, o kokiame viesbutyje jus uzsisake?
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2014 07 09, 15:42)
Mūsų taip pat 3žv. ax.gif ...jei galėsite, paklauskite to viešb. pavadinimą ir atsiųskite  man į AŽ, kad nebūčiau aš ten pat papuolus unsure.gif  doh.gif
tada geriau batoną , kiaušinių parduotuvėje nusipirksiu 4u.gif

dabar žinau kad Sent Džulianso mieste.
dar minejo, kad 3 zv viesbuciai neatitinka to vertinimo. na, viesbuciai kaip Egipte, imi 5 zv. gauni 3, musu vertinimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLEXE: 09 liepos 2014 - 14:53
QUOTE(panterra9 @ 2014 07 09, 15:44)
Astra, o kokiame viesbutyje jus uzsisake?


Rinkausi Meliehoj, tad kaina ir įvertinimas pagal Trip Advisor buvo optimaliausias mums trims Luna Apartments.
Be to, man patiko tai, kad to viešbučio savininkas susirašinėja elektroniniu paštu, tai yra bendrauja, toks normalus pasirodė, su pusryčiais pasirinkau kaip ir rašiau ketindama išvengti rytinių rūpesčių, nes viešbutyje ketiname tik nakvoti. Kiek esame buvę 3 žv. viešbučiuose, tai pusryčių visur mums pakakdavo, na gal Italijoje šiek tiek prasčiau 4u.gif

QUOTE(FLEXE @ 2014 07 09, 15:51)
dabar žinau kad Sent Džulianso mieste.
dar minejo, kad 3 zv viesbuciai neatitinka to vertinimo. na, viesbuciai kaip Egipte, imi 5 zv. gauni 3, musu vertinimu smile.gif


Prasilenkė mūsų postai mirksiukas.gif smile.gif ...na dabar žinau, kad tai tikrai ne tas pats viešbutis, galvoju, kad gal gerai, kad pasirinkusi nemokamą atšaukimą...šiaip tai labiausiai Goze norėjau, bet man atrodo, kad labai nepatogu kiekvieną dieną keltis į pagrindinę Maltos salę unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 09 liepos 2014 - 14:57
QUOTE(Astra777 @ 2014 07 09, 15:54)
Rinkausi Meliehoj, tad kaina ir įvertinimas pagal Trip Advisor buvo optimaliausias mums  trims Luna  Apartments.



Nuosirdziai manau, jog tai geriausias budas atsirinkti sau tinkamiausia apgyvendinima rolleyes.gif Pati 'prasieinu' per Trip Advisor viesbuciu komnetarus pries apsisprendziant del uzsakymu kelionei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2014 07 09, 15:54)
šiaip tai labiausiai Goze norėjau, bet man atrodo, kad labai nepatogu kiekvieną dieną keltis  į pagrindinę Maltos salę unsure.gif

ir mane ji traukia...ir pigiau ten gyventi...bet vat mane kitkas neramino. kaip i ja nusigauti nuskridus 23,30?
Atsakyti


QUOTE(panterra9 @ 2014 07 09, 15:59)
Nuosirdziai manau, jog tai geriausias budas atsirinkti sau tinkamiausia apgyvendinima  rolleyes.gif  Pati 'prasieinu' per Trip Advisor viesbuciu komnetarus pries apsisprendziant del uzsakymu kelionei ax.gif


drinks_cheers.gif ...tik štai kas liečia mano pasirinktąjį, niekas neakcentuoja maisto- nei "maistas nuostabus", nei "prastas", galvoju gal tuomet viduriukas g.gif biggrin.gif

QUOTE(FLEXE @ 2014 07 09, 16:00)
ir mane ji traukia...ir pigiau ten gyventi...bet vat mane kitkas neramino. kaip i ja nusigauti nuskridus 23,30?


keltai ir naktį kelia 4u.gif ...o man dar ten patinka, kad gali tuose farmhouse apsigyventi...teks dar galvoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 09 liepos 2014 - 15:04