Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VI

Gal neblogas pasiūlymas g.gif http://dealtoday.com...415-euro58.html
Atsakyti
QUOTE
Gal neblogas pasiūlymas

du kartus buvom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2014 03 30, 16:18)
Sveiki,

ruošiamės į Maltą balandžio pabaigoje. Gyvensim Meliehoje (šiaurinėje dalyje). Kažkaip netikėtai pati sau išsirinkau viešbutį ne prie jūros, o miestelio centre - Solana hote and SPA. Gal kas buvot?
Būsim tik 5 dienas, tad taupant laiką norėjom užsisakyti turą autobusu, bet matau, kad jie tik iš Sliemos važiuoja, tad šiek tiek nusiminiau, kol dar iki Sliemos nuvažiuosim...
O gal balandį dar nedaug žmonių ir eismas greitesnis?  smile.gif

Mes tą patį Solana viešbutį pirkom per www.maltoje.lt keliais šimtais lt pigiau nei bookinge. buvo ir kitų gerų variantų tenai.
Atsakyti
QUOTE(Vyšnaitė @ 2014 04 03, 15:24)


http://heracruises_com/#cruises
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2014 04 03, 21:54)
Mes tą patį Solana viešbutį pirkom per www.maltoje.lt keliais šimtais lt pigiau nei bookinge. buvo ir kitų gerų variantų tenai.



Bet dar tik ruošiatės vykti į „Solaną“ ar jau grįžote? Visokių atsiliepimų prisiskaičiau blush2.gif Yra numerių ir pusrūsyje, kur drėgna ir tamsu, bet mes užsakėm studijos tipo, tai neturėtų būti rūsyje, tikiuosi g.gif Mes ieškojom viešbučių per hotelscombined, ten nurodo įvairių portalų kainas, tai mums išėjo 500 Lt pigiau nei booking.com. Vėliau mačiau, kad mūsų užsakyto tipo numeris (studija su pusryčiais) buvo pabrangęs daugiau nei dvigubai (iki 2800 Lt.), ar gali taip būti...? Tikiuosi, kad jei pigiau nusipirkom, tai nereiškia, kad nugrūs į patį prasčiausią numerį...

Aš jau buvau pasiryžusi atšaukti ir ieškojau Sliemoje dėl patogesnio susisiekimo , bet nieko gero neradau už tokią kainą, t.y. 2+1 (paauglys) su pusryčiais, studija su virtuvėle 5 paroms 1160 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluze 2: 06 balandžio 2014 - 20:46
QUOTE(Daluze 2 @ 2014 04 06, 21:43)
Bet dar tik ruošiatės vykti į „Solaną“  ar jau grįžote? Visokių atsiliepimų prisiskaičiau  blush2.gif Yra numerių ir pusrūsyje, kur drėgna ir tamsu, bet mes užsakėm studijos tipo, tai neturėtų būti rūsyje, tikiuosi  g.gif Mes ieškojom viešbučių per hotelscombined, ten nurodo įvairių portalų kainas, tai mums išėjo 500 Lt pigiau nei booking.com. Vėliau mačiau, kad mūsų užsakyto tipo  numeris  (studija su pusryčiais)  buvo  pabrangęs daugiau nei dvigubai (iki 2800 Lt.), ar gali taip būti...? Tikiuosi, kad jei pigiau nusipirkom, tai nereiškia, kad nugrūs į patį prasčiausią numerį...

Aš jau buvau pasiryžusi atšaukti ir ieškojau Sliemoje dėl patogesnio susisiekimo , bet nieko gero neradau už tokią kainą, t.y. 2+1 (paauglys) su pusryčiais,  studija su virtuvėle 5 paroms 1160 Lt.

Aš irgi sutaupiau rezervuodama viešbutį per hotels4u. Kainos ten buvo gerokai žemesnės visų mane dominusių viešbučių. O jau buvau pasiryžus imt per booking.com doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyšnaitė @ 2014 04 09, 10:05)
Aš irgi sutaupiau rezervuodama viešbutį per hotels4u. Kainos ten buvo gerokai žemesnės visų mane dominusių viešbučių. O jau buvau pasiryžus imt per booking.com doh.gif

Sveikos,keliautojos! Nuo geguzes 1 iki 11 ir mes su vyru maunam i Malta!VALIO.!!! Atostogos,saule ir jura!!!! Per agentura pirkau 11 dienu ,viskas iskaiciuota,tiesa tik 3*,san antonijo BUGGIBA,gal nebus labai prastai,nes kaina tikrai pigi-1200 lt vienam,iskaitant ir pervezima is aerouosto.GAL KAS VYKS TOKIU PAT METU,i ta pati viesbuti??????????Galetume kooperuotis su masiniuku,ar dar ka nors mirksiukas.gif Noriu paklaust buvusiu-ar apsimoka su nuomuota masina vykt i GOZO ,moket uz kelta(kazkas minejo 20 euru)-sakyciau brangoka,bet ten ,Gozo saloj,be masinos neapziuresi,o tie autobusai neprives visur,ar ne doh.gif ?Ir dar-nesupratau koks cia uzstatas milziniskas reikalingas uz masina-800 euru???!!!???Nesupratau,Graikijoj nereikejo nieko-sumoki 35 eurus ir parai tavo,duomenis nusirase ir viskas,gi drausta ta masina,ir draudimas iejo i nuomos kaina,cia girdejau irgi reik atskirai pirkt?? verysad.gif PAPASAKOKIT MAN,kaip is tikruju ten yra,ir atsiliepkit jei kas skris i antoniju ar marija ar georga(nes jie salia vienas kito rolleyes.gif ),gal susidraugausim drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela welsh @ 2014 04 09, 13:56)
Sveikos,keliautojos! Nuo geguzes 1 iki 11 ir mes su vyru maunam i Malta!VALIO.!!! Atostogos,saule ir jura!!!! Per agentura pirkau 11 dienu ,viskas iskaiciuota,tiesa tik 3*,san antonijo BUGGIBA,gal nebus labai prastai,nes kaina tikrai pigi-1200 lt vienam,iskaitant ir pervezima is aerouosto.GAL KAS VYKS TOKIU PAT METU,i ta pati viesbuti??????????Galetume kooperuotis su masiniuku,ar dar ka nors mirksiukas.gif Noriu paklaust buvusiu-ar apsimoka su nuomuota masina vykt i GOZO ,moket uz kelta(kazkas minejo 20 euru)-sakyciau brangoka,bet ten ,Gozo saloj,be masinos neapziuresi,o tie autobusai neprives visur,ar ne  doh.gif ?Ir dar-nesupratau koks cia uzstatas milziniskas reikalingas uz masina-800 euru???!!!???Nesupratau,Graikijoj nereikejo nieko-sumoki 35 eurus ir parai tavo,duomenis nusirase ir viskas,gi drausta ta masina,ir draudimas iejo i nuomos kaina,cia girdejau irgi reik atskirai pirkt?? verysad.gif PAPASAKOKIT MAN,kaip is tikruju ten yra,ir atsiliepkit jei kas skris i antoniju ar marija ar georga(nes jie salia vienas kito rolleyes.gif ),gal susidraugausim drinks_cheers.gif  4u.gif


o per kokia agentura uasisaket? mes irgi planuojam...
Atsakyti
QUOTE(izabela welsh @ 2014 04 09, 13:56)
Sveikos,keliautojos! Nuo geguzes 1 iki 11 ir mes su vyru maunam i Malta!VALIO.!!! Atostogos,saule ir jura!!!! Per agentura pirkau 11 dienu ,viskas iskaiciuota,tiesa tik 3*,san antonijo BUGGIBA,gal nebus labai prastai,nes kaina tikrai pigi-1200 lt vienam,iskaitant ir pervezima is aerouosto.GAL KAS VYKS TOKIU PAT METU,i ta pati viesbuti??????????Galetume kooperuotis su masiniuku,ar dar ka nors mirksiukas.gif Noriu paklaust buvusiu-ar apsimoka su nuomuota masina vykt i GOZO ,moket uz kelta(kazkas minejo 20 euru)-sakyciau brangoka,bet ten ,Gozo saloj,be masinos neapziuresi,o tie autobusai neprives visur,ar ne  doh.gif ?Ir dar-nesupratau koks cia uzstatas milziniskas reikalingas uz masina-800 euru???!!!???Nesupratau,Graikijoj nereikejo nieko-sumoki 35 eurus ir parai tavo,duomenis nusirase ir viskas,gi drausta ta masina,ir draudimas iejo i nuomos kaina,cia girdejau irgi reik atskirai pirkt?? verysad.gif PAPASAKOKIT MAN,kaip is tikruju ten yra,ir atsiliepkit jei kas skris i antoniju ar marija ar georga(nes jie salia vienas kito rolleyes.gif ),gal susidraugausim drinks_cheers.gif  4u.gif

O kada Graikijoj buvot?per paskutinius kelis metus daug kas pasikeite su masinu nuomom.Dabar saldo franchise .Tai pinigu suma isaldoma jeigu neimi papildomo draudimo.Tai yra nuo 800 euru iki 1500.Tiksliau pasakius geriausia tureti kreditine korta kurioje butu tokia suma.O kadangi mes niekad nemegstam moketi jokiu papildomu draudimu tai ramia sazine leidziame uzsaldyti tuos pinigelis.Nes zinom kad i nuomos kaina jau yra iskaiciuotas draudimas korpusui.Kadangi ivikiu neturejom tai nieko papildomo ir nemokam.O mes i Gozo nesikelem.Ir pacioj Maltoj nespejom visko apziureti per savaite.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 04 09, 16:30)
O kada Graikijoj buvot?per paskutinius kelis metus daug kas pasikeite su masinu nuomom.Dabar saldo franchise .Tai pinigu suma isaldoma jeigu neimi papildomo draudimo.Tai yra nuo 800 euru iki 1500.

Na, mes Graikijoj Rode praėjusių metų balandį buvom, tai jokių kreditinių autonuomai nereikėjo. Sumokėjom grynais ir viskas. Grąžinom į aikštelę sutartu laiku, niekas net neapžiūrėjo mašinos, raktelius tik paėmė ir sudie. Maltoj irgi galima rast be užstato, tik labai abejoju ar verta. Viešasis transportas puikus, bent jau visi pažįstami labai gyrė, o autonuoma nepigi, dar eismas kita kelio puse ir su parkavimu sunkoka. Vienas privalumas autonuomai yra laisvė važiuot kur nori ir kada nori. Dėl to turbūt niekas nesiginčytų. Bet mes bandysim šįkart su viešuoju pavažinėt.
Atsakyti
Del kelimosi i Gozo tikriausiai as minejau. €20.00 dviem suaugusiems su masina pirmyn-atgal nemanau, kad daug g.gif Na, mane bent taip atrodo ax.gif

QUOTE(Vyšnaitė @ 2014 04 09, 18:18)
Maltoj irgi galima rast be užstato, tik labai abejoju ar verta. Viešasis transportas puikus, bent jau visi pažįstami labai gyrė, o autonuoma nepigi, dar eismas kita kelio puse ir su parkavimu sunkoka.


Dar pamirsot pamineti, jog vairavimas Maltoje yra tikrai gan ekstremalus ir galite lengvai i avarija patekti net ir ne del savo kaltes 4u.gif Per pietu pertrauka vaziuojant namo (4-15 min kelio priklausomai nuo kamsciu) kasdien pravaziuoju 1-2 avarijas 4u.gif
Papildomu rupesciu ir nemalonumu ypatingai atostogu metu niekam nesinori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydre14 @ 2014 04 09, 13:27)
o per kokia agentura uasisaket? mes irgi planuojam...

mes is kauno,bet ji yra ir kitur-eura vadinas,bet as uzsakiau sausio menesi,tai zinot,kaina gali but kitokia,o gal ir ne...nors as simtu lyg maziau parasiau,man atrodo su draudimu bus po 1300 lt,bet tikrai nebrangu uz 11 dienu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(I.Elija @ 2014 04 09, 15:30)
O kada Graikijoj buvot?per paskutinius kelis metus daug kas pasikeite su masinu nuomom.Dabar saldo franchise .Tai pinigu suma isaldoma jeigu neimi papildomo draudimo.Tai yra nuo 800 euru iki 1500.Tiksliau pasakius geriausia tureti kreditine korta kurioje butu tokia suma.O kadangi mes niekad nemegstam moketi jokiu papildomu draudimu tai ramia sazine leidziame uzsaldyti tuos pinigelis.Nes zinom kad i nuomos kaina jau yra iskaiciuotas draudimas korpusui.Kadangi ivikiu neturejom tai nieko papildomo ir nemokam.O mes i Gozo nesikelem.Ir pacioj Maltoj nespejom visko apziureti per savaite.

Graikijoj,Kose,buvom pernai balandzio gale,labai keista kad cia tokius pinigus saldo,as net nesivesiu tiek tongue.gif ,nes viskas iskaiciuota,privalge busim,kam mums tie tukstanciai,tik ekskursijom,ir siuvenyram lotuliukas.gif ,o i Goza noriu labai,ten grazesne gamta,ir mes busim 11 dienu,tai tikrai spesim manau.Dar dviracius svajojau issinuomuot,nes Kose su jais vazinejau bent 4 dienas,nuoma ten juokinga,3 eurai parai,o cia skaiciau net 10 minejo kazkas,tai brangu doh.gif ,o mes dviese,tai parai 20 euru-ohoho,neapsimoka,turbut teks pirkt nuolatini su autobusiukais smile.gif
Atsakyti